Къде в София махат косми с конец?

  • 30 931
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
а някоя от вас знае ли защо са изгонили Абас от предишния салон в Слатина? Mr. Green Thinking

# 106
а някоя от вас знае ли защо са изгонили Абас от предишния салон в Слатина? Mr. Green Thinking
Чух от колежките му разни неща, но не съм сигурна дали всичко е истина. В салона има четири циганки и не им вярвам, Аббас изглежда различен от тях. Ако искаш да разбереш истината, най-добре му се обади лично, телефона му е 0896516449  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 107
  • Мнения: 3 695
мисля, че това не е по темата  Crossing Arms

# 108
лили -  мисля си че влагаш много лично, когато заговориш за тоя Абас newsm78. а иначе мисля, че метода е доста екзотичен,въпреки че аз предпочитам фотоепилацията

# 109
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте от доста време не писано по тази тема но въпреки всичко реших да пусна питане .Спешно ми трябва козметик/чка за оформяне на вежди в София след снощното си посещение при моята сега съм с половин вежда  Tired .Благодаря предварително  bouquet

# 110
  • Мнения: 2 759
                       Ами иди при Хасан - на удобно място е. Обаче се консултирай с него преди да те започне, че поправките обикновено не са нещо лесно... и не е сигурно, че ще има желания резултат.

# 111
  • София
  • Мнения: 18
Благодаря много   bouquet,дали ще може координати на личния .Знам че няма да стане лесно защото първо ще трябва да се възстановят загубите  #Cussing out но ако има резултат чакането ще си заслужава

# 112
  • Мнения: 2 759
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...
решила съм да отида, но нещо не мога да се ориентирам къде точно се намира салона  Rolling Eyes
                    http://bgmaps.com/  , търсиш в София 'ЖК ХИПОДРУМА БЛ.119'    bouquet. Аз съм подвела, щото не се пада края на 'Прага', а на 'Георги Софийски'... Което е продължението на 'Прага' всъщност...

# 113
# 114
  • Мнения: 2 759
                         Благодаря   bouquet! Аз вече от такива филмчета се оправям сама вкъщи  Blush.

# 115
  • Мнения: 471
Виргиния    bouquet

а мен пък ми е още трудно не мога да свикна и карам с пинсетата , но се опитвам де  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 2 759
Виргиния   
а мен пък ми е още трудно не мога да свикна и карам с пинсетата , но се опитвам де  Mr. Green
                          За трудно - никак не е трудно, даже е много лесно. Само трябва да хванеш принципа. Аз от мързел минах на конец  Blush.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 364
Леле, момичета, току-що, вдъхновена от темата, пробвах и се получи!!!  Grinning Много е лесно, момичето от клипа във в-бокс много добре го е обяснило.  Flutter Супер! А аз си мислех, че е сложна и бавна процедура  Crazy
Благодаря ви много, че ме светнахте  Hug

# 118
  • Мнения: 2 759
Леле, момичета, току-що, вдъхновена от темата, пробвах и се получи!!!...
                       Точно  Peace. Преди време пробвах, и не ми се получаваше, ама хич. Обаче един ден се зарекох, че ще го направя и туй то. За два часа станах почти специалистка  Blush. Сега пък съм се запънала, че ще гледам цветя, и поне едно ще оживее за период по-дълъг от 6 месеца, та да видим  Mr. Green.
                      Комплименти за теб, Yulichka    bouquet!

# 119
  • Мнения: 176
                       Ами иди при Хасан - на удобно място е. Обаче се консултирай с него преди да те започне, че поправките обикновено не са нещо лесно... и не е сигурно, че ще има желания резултат.

Ще бъде ли удобно и на мен да изпратите координатите ? Embarassed
Предварително благодаря за вниманието

Общи условия

Активация на акаунт