Къде в София махат косми с конец?

  • 30 961
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
Имах приятелка иранка, която ми беше показала този медод.
Няколко пъти ми ги беше махала, но не успях да се науча сама.
Най-хубавото е, че после не порастват по-дебели и черни космите.

# 76
  • Мнения: 2 414
В Лозенец - на ъгъла на Кораб планина и Плачковица има фризьорски салон - там също махат с конец.
Може ли да обясниш мало по-подробно къде се намира салона?  bouquet

# 77
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Ето тук е. Жената се казва Меги - ако се интересуваш, мога да ти пратя телефон на лични.

# 78
  • София
  • Мнения: 16 016
Донесена  от вихъра, ако може и на мене. Предварително благодаря.
Мястото ми е удобно.

# 79
  • Мнения: 6 011
То с конец може и в домашни условия..пробвала съм. Боли леко.  Peace

# 80
  • Мнения: 3 695
Ето тук е. Жената се казва Меги - ако се интересуваш, мога да ти пратя телефон на лични.
отваря се началнатга страница на maps  Thinking
може ли и на мен координатите  Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 1 817
Съпругът ми ходи при Хасан от години - наистина е добър.

# 82
  • Мнения: 0
аз се почиствам у дома пак става стига да можеш.

# 83
  • Мнения: 1 277
А някой случайно да знае къде във Варна има такъв салон?

# 84
  • Мнения: 3 695
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...
решила съм да отида, но нещо не мога да се ориентирам къде точно се намира салона  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 2 759
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...
решила съм да отида, но нещо не мога да се ориентирам къде точно се намира салона  Rolling Eyes
                    http://bgmaps.com/  , търсиш в София 'ЖК ХИПОДРУМА БЛ.119'    bouquet. Аз съм подвела, щото не се пада края на 'Прага', а на 'Георги Софийски'... Което е продължението на 'Прага' всъщност...

# 86
  • Мнения: 3 695
Ангел благодаря ти   bouquet

# 87
  • Мнения: 182
Опитах се да пробвам сама в къщи,но сигурно има значение какъв е конеца.Усуках обикновен конец от макара,но много ми се врязва в пръстите(или аз не го правя както трябва).Един косъм не успях да махна Laughing

# 88
  • Мнения: 11
в бургас има една туркиня със златни ръце - точно тава прави... ама в бургас

# 89
трябва да не си ги чистила скоро за да ги оформи  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт