Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора
Диадемите-още ли са модерни.Носители такива и как.Аз имам няколко,различини цветове и ги слагам според тоалета.Отпред оставям бретон,а не прибирам цялата коса.......ама че го обясних.Ползвам само изчистени,някак не се възприемам с панделка,иначе и тези ми харесват,но за тинейджъри,много са ми  "лолитски" Smile
Цитирай

Burgas

Изчистени ми харесват, иначе тези лъскавите и с разните му панделки, точки и т.н. не ми харесват.
Имам само една черна, изчистена, но така и не съм я слагала за навън Rolling Eyes
Цитирай

Аз за съжаление не мога да нося диадеми.. Нося очила и почва да ми убива... И ми "защипва" дръжките на очилата  Sick
Цитирай

София

Имам поне 10, лятото нося по-често  Crazy И с бретон, и без бретон, и с опашка настрани- всякак се харесвам с тях  Blush Много освежават прическата и тоалета.
Цитирай

Зеленият рай в сърцето на България

Носех изчистени диадеми преди да настане "бум-ът" на диадемите миналата година. От тогава почти не слагам диадема...
Цитирай

вече в прегръдките на любимия, и само там

само в къщи
на вън не, защото косата ми е много обемна и винаги се разместват
Цитирай

София

Мина им модата вече,но на мен ми харесват и нося.Моите са съвсем тънички,изчистени.Харесват ми и някои по-шантави и цветни за лятото,но винаги ги съобразявам с тоалета.Много са удобни,иначе косата все ми пречи като е пусната.
Цитирай

София

Много искам да си взема от тези на Сваровски, които бяха нашумели лятото, но те някак си не се връзват на всекидневното облекло  Smile

Иначе да, модата им минава, вече като гледам повече лентите влизат в обръщение... Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Само вкъщи и то след баня Mr. Green имам 2 черни...навън не излизам с диадема  Rolling Eyes
Цитирай

Да,понякога нося.Обичам изчистени диадеми,които по-скоро се сливат с косата.
Цитирай

София

нося ,но по-рядко -предпо4итам ленти
Цитирай

Имам две, но ги нося вкъщи. Навън не съм излизала с диадема, все се отказвам в последния момент. Crazy
Цитирай

Велики Преслав

Аз за съжаление не мога да нося диадеми.. Нося очила и почва да ми убива... И ми "защипва" дръжките на очилата  Sick
Аз също се причислява към тази група. А толкова ги харесвам. е понякога си махам очилата, за да съм фиешън... bowuu
Цитирай

Варна

Нося. Винаги съм носила, имам най- различни по цвят и по форма. Мога да кажа, че ми стоят чудесно .
« Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 22:47 от star »
Цитирай

Пловдив

У дома.
особено като почне да ми поизраства бретон.
Нямам нерви да търпя коса по очите си.

Предпочитам ШАЛ. КЪРПА, вързани като диадема
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора