Диадемата

  • 6 803
  • 86
  •   1
Отговори
Диадемите-още ли са модерни.Носители такива и как.Аз имам няколко,различини цветове и ги слагам според тоалета.Отпред оставям бретон,а не прибирам цялата коса.......ама че го обясних.Ползвам само изчистени,някак не се възприемам с панделка,иначе и тези ми харесват,но за тинейджъри,много са ми  "лолитски" Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 186
Изчистени ми харесват, иначе тези лъскавите и с разните му панделки, точки и т.н. не ми харесват.
Имам само една черна, изчистена, но така и не съм я слагала за навън Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 146
Аз за съжаление не мога да нося диадеми.. Нося очила и почва да ми убива... И ми "защипва" дръжките на очилата  Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 4 736
Имам поне 10, лятото нося по-често  Crazy И с бретон, и без бретон, и с опашка настрани- всякак се харесвам с тях  Blush Много освежават прическата и тоалета.

# 4
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Носех изчистени диадеми преди да настане "бум-ът" на диадемите миналата година. От тогава почти не слагам диадема...

# 5
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
само в къщи
на вън не, защото косата ми е много обемна и винаги се разместват

# 6
  • Мнения: 880
Мина им модата вече,но на мен ми харесват и нося.Моите са съвсем тънички,изчистени.Харесват ми и някои по-шантави и цветни за лятото,но винаги ги съобразявам с тоалета.Много са удобни,иначе косата все ми пречи като е пусната.

# 7
  • Мнения: 240
Много искам да си взема от тези на Сваровски, които бяха нашумели лятото, но те някак си не се връзват на всекидневното облекло  Simple Smile

Иначе да, модата им минава, вече като гледам повече лентите влизат в обръщение... Rolling Eyes

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Само вкъщи и то след баня Mr. Green имам 2 черни...навън не излизам с диадема  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 624
Да,понякога нося.Обичам изчистени диадеми,които по-скоро се сливат с косата.

# 10
  • Мнения: 401
нося ,но по-рядко -предпо4итам ленти

# 11
  • Мнения: 4 496
Имам две, но ги нося вкъщи. Навън не съм излизала с диадема, все се отказвам в последния момент. Crazy

# 12
  • Мнения: 3 782
Аз за съжаление не мога да нося диадеми.. Нося очила и почва да ми убива... И ми "защипва" дръжките на очилата  Sick
Аз също се причислява към тази група. А толкова ги харесвам. е понякога си махам очилата, за да съм фиешън... bowuu

# 13
  • Мнения: 4 187
Нося. Винаги съм носила, имам най- различни по цвят и по форма. Мога да кажа, че ми стоят чудесно .

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 22:47 от star

# 14
  • Мнения: 410
У дома.
особено като почне да ми поизраства бретон.
Нямам нерви да търпя коса по очите си.

Предпочитам ШАЛ. КЪРПА, вързани като диадема

Общи условия

Активация на акаунт