Д'Олива?

  • 1 573
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Някой използвал ли е тази серия? Кожата ми е много суха и чувствителна и вече не знам какви кремове да си вземам  ooooh! Днес в аптеката видях тази серия, но не намерих кой знае какви отзиви за нея, затова ви питам.

# 1
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
http://naturprodukt.bg/produkti/DR._THEISS/seriq_doliva/index.php

Ако това имаш предвид ,аз лично не съм доволна,и аз съм с суха и чувствителна кожа...

# 2
  • Мнения: 1 775
Ето една темичка по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217232.0

# 3
  • Мнения: 9 865
Ползвала съм ги, не е кой знае какво, но не са лоши. Мисля, че цената им е доста добра и ако е вярно, че съдържат естествени продукти - СУПЕР. Само дето не вярвам. Използвала съм крем за лице и гел за измиване. Гелът беше по-добрият за мен продукт.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 210
За тази марка нямам лично впечатление, но знам, че за чувствителни кожи хубави продукти имат La Roche Posay. Продават се в аптеките и за специално за проблемни кожи-сухи, зачервяващи се, много чувствителни. Искай си тестер и опитай.

# 5
  • Мнения: 2 407
Имам мляко за почистване на грим и съм доволна.Не изсушава кожата.

# 6
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз лично не останах доволна от околоочния гел на Долива.Като се намажех после ми лепнеше под очите,а не съм прекалявала.А отделно ми пареха очите от него.Но...аз отдавам проблема на моите очи. Cry
Ще ми е интересно някой да изкаже мнение за този гел.

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз лично не останах доволна от околоочния гел на Долива.Като се намажех после ми лепнеше под очите,а не съм прекалявала.А отделно ми пареха очите от него.Но...аз отдавам проблема на моите очи. Cry
Ще ми е интересно някой да изкаже мнение за този гел.
Аз по нагоре казах че не съм доволна,но го казах като цяло..
Най-точно не съм доволна от околоочния гел.При мен се появи сърбеж,и безброй пъпки на "пачия крак".
От Intensiv и Facial кремове също..Уж за съха кожа пък някакви тежки и мазни ми стояха.
Толкова пъпки не съм имала в пубертета. Mr. Green
Отидох на едно поистване,и после поразпитах тук във форума Hug,предложиха ми маслата на Икаров,купих и сега горе долу пооправих лицето си..Това е..

# 8
  • Мнения: 189
Ползвала съм балсама им за коса и имах тестерчета на крема. Хубави са, въпреки че кожата ми не е суха. И миришат много приятно.

# 9
  • Мнения: 1 243
Аз също ползвах само няколко тестерчета на крема за лице, твърде тежък и мазен е за мен! StopПодарих останали опаковки, / защото имах към 10/, на приятелки, ако на тях им хареса, да пробват...Крема за тяло ми хареса повече.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
аз съм доволна само от бодилосиона. Иначе шампоана изобщо не ми хареса например.

# 11
  • Мнения: 274
аз съм с много суха кожа, от около месец ползвам редовно балсамът за тяло Д'Олива и съм много доволна (определено 13-те лева си струваха , на мен ми влиае много добре)

# 12
  • Мнения: 1 174
Ако ме бяхте попитали миналата зима, щях да отговоря, че съм много доволна, но наскоро, когато се застуди пак си купих крема и съм на мнение вече, че оставя мазно по кожата ми.Аз съм с нормална до суха и чувствителна.За козметиката на Д'Олива си мисля, че са сменили вносителя (да не кажа производителя).

# 13
  • София
  • Мнения: 586
А някой ползвал ли е маските за лице на D'Oliva? Скоро ги видях в аптеките, а вече има и ТВ реклама

# 14
  • Мнения: 578
За лице продукти не съм ползвала, но съм много доволна от балсама за ръце newsm10

Общи условия

Активация на акаунт