за мамите от Пловдив 11-Благотворителен Коледен Базар

  • 13 470
  • 373
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Добре дошли в следващата ни тема, посветена на едно прекрасно събитие:Благотворителен Коледен Базар. Hug

Поглед към старата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235833.0

Тази година в Пловдив, базарът ще се проведе на 15 и 16 декември, в търговски център Гранд и търговски център Екселсиор.
Средствата които ще съберем на базара, ще бъдат предназначени за домовете в Зелениково, Наречен, Асеновград и Калофер.
Имаме нужда от всички вас, надяваме се с вашата подкрепа да помогнем в Коледната нощ 200 деца да се усмихват. За целта, който може да помогне със стоки за базара, с материали, със самата продажба или с покупка е добре дошъл.


Останали неща от миналата година:
Коледни шапки-5бр.
Шишарки-113бр.
Картонени маски-16бр.
Шапки от картон-35бр.
Плетива-50бр.
Фигурки на клечка-6бр.
Свещи-17бр.
Бродирани звезди-2бр.
Късмети-19бр.
Кубчета късмети-8бр.
рисувана чаша-1бр.

Събраните неща от тази година:

От diva nova:
Картички декупаж-9бр.
Рамки за снимки-5бр.

От драги ми господине:
Бродерии-9бр.
Ангелчета на 1 кука-14бр.
Камбанки на 1 кука-12бр.,плюс 3 малки.

От kiro:
Свещници дискове-58бр.
свещи-135бр.

От Джони:
Моливника-3бр.
Кутийки късмети-15бр.
Рамки картонени-6бр.

От мен:
Късмети свитъци-46бр.
Късмети бонбони-78бр.

И съвместно с polinbg:
Кибрити-205бр.

От polinbg:
Саксии-6бр.

От ВяраВики:
Късмети свитъци-23бр.
Кутийки късмети-28бр.,плюс 8 големи.
Късмети кошнички-77бр.
закачалки за врата-55бр.
кибрити-201бр.
големи бродирани картички-26бр.
средни бродирани картички-5бр.
малки бродирани картички-6бр.
бродирани торбички-15бр.
чантички-93бр.

От Gushanka:
Шал-4бр.
Кукла негърче-4бр.

От blue_flower:
Големи шишарки-14бр.

От mamaT:
Дървени картини-28бр.
Гърне-6бр.
Дъска-1бр.
Вази-3бр.
Солнички-11бр.
Чаша-1бр.
Метална кофичка-1бр.
кетии за бижута-4бр.
свещник-1бр.

От Rossoneri:
Късмети свитъци-122бр.

От Мравката:
ароматни торбички-19бр.
закачалки за врата-3бр.
късмети на клечка-19бр.

От Eli83 :
щипки-77бр.
кутиики-6бр.
фигурки за елха-10бр.
висулки-2бр.

От Светломира Лентова:
елече с терлички-1бр.
дамски шал-1бр.

От Blekuta:
рамки-11бр.
свещници-12бр.

От Bugaboo:
комплект шал с шапка-1бр.
шал-2бр.

От Снежи:
метлички-2бр.
гердани-7бр.

От Блещулка:
венец малък-2бр.
венец голям-2бр.
висулкиза закачане-14бр.
Коледарски чанти-12бр.




Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 20:46 от mili.m

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
На днешната среща се събрахме 10 джуджета:драги ми господине, kiro,  Джони, Gushanka, blue_flower,  mamaT, Rossoneri, blekuta, bugaboo и аз.
Опаковахме и описахме събраното. Браво на всички работливки  bouquet
Работилницата ще отвори отново следващата неделя от 15ч., надявам се на още по голямо присъствие и дано да посъберем повечко неща, че тези две сергии как се пълнят. Grinning

# 2
  • Мнения: 82
Съжалявам, че не можах да ви видя за повече време днес, но ме чакаха в колата Sad. Исках да видя какво сте направили.
Бройте за продавач и мен, мин 4 часа.
Даниела, моя приятелка от Пловдив днес ми даде 10 лв., беше ми ги обещала за рожд. дни в Асеновград, но не се бяхме виждали.
Ще видя за дома дали ще трябва нещо... може ножички за шаблоните да няма и да идат там. Ако не- при базарските Simple Smile
Дано се съберат повечко неща щом ще е на 2 места.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Радвам се много, че се запознах с вас, момичета  Hug
Беше много приятно, другата седмица пак съм с вас ако не ми мине котка път  Simple Smile
Честит рожден ден на мамаТ   bouquet

# 4
  • Мнения: 606
Мили, поздравления!
Браво на всички Вас.
Съжалявам, че не можах да дойда на срещата вчера, но нали го знаете моето мъжле Sad, а пък и Дарито вчера ми прави вчера цял ден сцени на инат, но... успяхме да излезем от гадната ситуация.
Ще говоря с Илия за 15 и 16 декември, и по-късно ще пиша дали ще се включа в продаването, но най- вероятно събота на 15 до 13,00 може да разчитате на мен, тъй като той дотогава е на работа, и няма да се нуждае от моето присъствие Rolling Eyes

Тони,  newsm59 и от мен.Бъди здрава.

Лек ден и лека и ползотворна седмица на всички Вас.

Тъкмо щях да тръгвам, но ми звънна телефона със страхотна новина и се върнах да пиша.
На 15 и 16 декември сме добри дошли в търговски център Гранд. Мястото ни е на централния вход до стълбите на магазин Сани.

# 5
  • Мнения: 511
Много ме е срам, че не можах да се явя вчера.
Забравих да кажа, имаме 20 лв от миналогодишните картички на Малена.
Браво на всички трудолюбиви джуджанки!
МамаТ, Честит Роджен Ден на патерици. Да си ни жива и здрава!  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 206
Тони, жива и здрава, много обичана!  bouquet

# 7
  • Мнения: 786
Още една отсъстваща "пчеличка". Cry
В 14ч чакам да ми донесат моя вариант на закачалки за врата,не съм видяла проекта но се надявам да е станало.Хората все пак са професионалисти.
Търси се художник за стъкло - джамовете от мен.Мога да купя крушки,а имам и малки бутилки от сокчета.
Да пробвам ли/ като миналата година / за организиране на празник за малките от едно поделение?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днес Мравката е оставила в магазина ароматните торбичките, не ги знам като бройка за това по късно ще ги добавя към списъка.
Моите чорапи хич не вървят Sad,тази година не съм случила на плат, много друслив се оказа. Но се надявам малко,по малко да смогнем до 10-ти. Вяра днес взе част от плата с единия шаблон да ми помогне малко с кроенето, та дано да се раздвижат нещата. Сестра ми каза че ръкавичките няма да станат, въобще машината не може да ги шие, прескача, та дано поне чорапчета.

# 9
  • Мнения: 6 206

Търси се художник за стъкло - джамовете от мен.Мога да купя крушки,а имам и малки бутилки от сокчета.

Ще  говоря с някой, но нищо не обещавам.
От мен имате продавач само.  Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 610
Браво за организацията!
На стъкло не рисуваше ли Карменчето? Wink

# 11
  • Мнения: 302
Благодаря за пожеланията Hug!
И аз съжалявам, че не можах да остана, поне тортата да ми беше станала, а то едно разстичане се получи Crazy, вид никакъв, но на вкус супер!
утре ще имам още дъски около 20-30бр. и ще направя още картинки, абе малко са смотани, но нямам друга идея newsm78, а и горе-долу схванах как се прави. Някой, ако се сеща друго, приемам критики и съвети
Мили, имаш 20 лв. в мен за картичките.

# 12
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, благодарим Ви за топлите думи, с които ни подкрепяте-изобщо не е страшно-презентацията мина супер и Ви пожелаваме и Вие да направите подобна-оказва се изключително ползотворна!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
skorpion ,ще ви поздравя и тук. Браво за успешната презентация  bouquet Пожелавам ви все такива успехи, че и още по големи.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
diva nova , mamaT , какво направихте вие? Разпродадохте картичките.
Предлагам тези 50лв., ако някой има нужда от материали за да направи нещо за базара, да му ги купим. Особено ако има някой който ще рисува чаши или вази да го подпомогнем с материали.

пп. Ако някой иска да предложи на фирма от картичките, да ми каже ще му подготвя мостри.

Общи условия

Активация на акаунт