Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 38

  • 38 676
  • 995
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
добро утро, да ви питам, като попълвам в пълномощното, за митницата, има някаква декларация, че съм пращала упълномощен по- малко от 3 пъти, следи ли се това и какво става ако ми вземе повече от 3 пъти пратките?
оо нищо не следят ,не се притеснявай,да не ни е дошла поръчката  Rolling Eyes

# 16
# 17
  • Мнения: 4 176
добро утро, да ви питам, като попълвам в пълномощното, за митницата, има някаква декларация, че съм пращала упълномощен по- малко от 3 пъти, следи ли се това и какво става ако ми вземе повече от 3 пъти пратките?
Убий ме ако разбрах нещо Shocked

# 18
  • Мнения: 9 095
ами искат хората да декларирам че някой друг е взел пратка на мое име по- малко от 3 пъти за през цялата година, понеже моя крак не е стъпвал на митницата и нямам намерение да се разкарвам, да не направят проблем Peace

добро утро, да ви питам, като попълвам в пълномощното, за митницата, има някаква декларация, че съм пращала упълномощен по- малко от 3 пъти, следи ли се това и какво става ако ми вземе повече от 3 пъти пратките?
оо нищо не следят ,не се притеснявай,да не ни е дошла поръчката  Rolling Eyes

от 9и и от 16и ще търсим днес, имам известие за една, но ще питаме и за двете Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Записвам се и аз да следя  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 371
Чакам ги с поръчка от 12.11. и искам да ви попитам, някой получи ли вече от тази дата? Само Дуци май беше получила от 15 поръчка  newsm78
Да, но беше само една блуза, която са пратили като писмо. Само 113 гр тежеше.
Иначе чакам голяма поръчка пак от тази дата и я няма все още Confused

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
За розовите ботички Аз не съм ги поръчвала,чудя им се още.Чоколина ги има и каза,че са нещо като плат,имитация на велур.
За поръчките.Миналата седмица получих в пощата от 13.11 Чакам за митница пак от 13.11,но още не съм я получила

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
 Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 211
ами искат хората да декларирам че някой друг е взел пратка на мое име по- малко от 3 пъти за през цялата година, понеже моя крак не е стъпвал на митницата и нямам намерение да се разкарвам, да не направят проблем Peace

добро утро, да ви питам, като попълвам в пълномощното, за митницата, има някаква декларация, че съм пращала упълномощен по- малко от 3 пъти, следи ли се това и какво става ако ми вземе повече от 3 пъти пратките?
оо нищо не следят ,не се притеснявай,да не ни е дошла поръчката  Rolling Eyes

от 9и и от 16и ще търсим днес, имам известие за една, но ще питаме и за двете Mr. Green
в пощата пращат телеграма за пълномощното, дори взимат такса 1,20лв. за телеграмата, нямам идея къде я изпращат, може по този начин да ги следят Rolling Eyes не знам как е в митницата, аз там сама си ходя, че работя отсреща Laughing
а ти защо не си промениш направо името в акаунта? щом всеки път друг ти взима пратките

# 24
  • Мнения: 9 095
накрая така ще стане, ама аз не предполагах че ще се ходи всеки път на митницата, то нали уж все по малко поръчвам... Crazy

# 25
  • Мнения: 8 242
Айде нова седмица, нова поръчка  Mr. Green Тамън я пуснах  Blush
Иначе и аз имам от 14 и от 16.. ама още няма никой  Rolling Eyes

# 26
# 27
  • Мнения: 2 122
ааа, стига с тези поръчки, охарчихме се Flutter
последните ми пуснати са все за познати
и една голяма с коледни подаръци за фемилито, че сме много, пък с количка ми е доста трудно да обикалям магазините  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 718
Привет и от мен.... bowuu  Hug   bouquet

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 207
Веднъж да успея да се запиша в началото на темата. Дано да идват по-бързо поръчките. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт