Коледни базари 2007

  • 5 435
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 484
Забелязах, че информацията за мястото и времето на провеждане на Благотворителните Коледни Базари в отделните градове е пръсната в различни теми. Това според мен затруднява хората, които искат да посетят базарите, но не знаят къде и кога. Освен това затруднява хората, които имат възможност да публикуват рекламни банери за тази инициатива, но не за конкретен град, а като цяло. Затова тук ще опиша събитията, за които съм намерила информация. Ще помоля тези, които не са включени да пишат, за да можем да сме максимално изчерпателни.

София  15-16 дек.     МОЛ София от 10 ч.
Пловдив  15-16 дек.  Търг. центрове Гранд и Екселсиор от 10ч.
Пазарджик 18 дек. Фоайе на Община Пазарджик
                              19 дек. Фоайе на Евроцентъра
Добрич 12-15 дек. фоайе на Младежки дом (при хубаво време пред дома)
Г. Оряховица 17 дек. Читалището
Русе 15 - 20 дек. Павилион 54 на Площад Свобода 6
Видин 13 - 14 дек. Пред СОУ "Цар Симеон Велики " от 11 ч.

Ако съм пропуснала някой град, моля включете се и вие.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 21:49 от polinbg

# 1
  • Мнения: 3 927
Аз тъкмо търся инфо за Варна......в нашия град май само карнавал благотворителен ще има?!

# 2
  • Мнения: 2 577
Базарът в Пазарджик е  с дата 18-19 декември
на 18 декември във фоайе на Общината
на 19 във фоайе на Евроцентъра

Инфото горе е грешно  bouquet

# 3
  • Мнения: 484
Веднага поправям - явно нещо грешно съм видяла.

# 4
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 517
И за Добрич има промяна - базарът ще се състои от 12 до 15 декември.

# 5
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ние-от Видин не сме уточнили още, защото вчера на презентацията се продадоха много от нещата и трябва да видим имаме ли материал за базар.Кмета на Белоградчик изяви много голямо желание да ни направи и там един коледен базар, така че-нищо не можем да кажем поне до края на тази седмица.Днес по обяд имаме "спявка" и ако решим нещо ще пишем, за да ни включите.Нещата се развиват чудесноооооооооооо

# 6
  • Мнения: 908
Красотите за Коледния базар в София ще се събират на 1ви и 2ри декември 2007 г. в "Арена" на бул. "Тодор Александров"  - сладкарница "Джимис" (втори етаж) между 10:00 и 13:00 часа. Всеки е добре дошъл  Hug

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 15:54 от MMka

# 7
  • Мнения: 3 091
Обръщам се към организаторите - обявете за коледните базари на повече места във форума. нека някой сложи тема в клюкарника.
Аз лично за малко щях да пропусна, да не говорим, че исках да се включа да помогна с нещо, но виждам темата твърде късно. Аз не пиша в подфорум хоби, не чета там и така...

# 8
  • Мнения: 2 353
  Лейди Спаска, не е късно Party Ако можеш да направиш някакви красоти до десети ще те изчакаме, петима Петко чакат Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 195
  Лейди Спаска, не е късно Party Ако можеш да направиш някакви красоти до десети ще те изчакаме, петима Петко чакат Simple Smile
дет се вика и до 15-ти ще изчакаме, а в някои градове базарите ще са цяля седмица, можеш н атях да пратиш
когато сме пускали теми на няколко места, форумките винаги са се сърдили, че им време инфото в очите, който искал щял да го открие, така че...... Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 091
Не знам дали ще успея да сколасам до 10-15!

# 11
  • Мнения: 49
Здравейте !!! аз сигурно ще се включа  много неадекватно, но не съм влизала тук от супер много време   Blush  разбрах, че на 1 и 2- ри декември в Арена-та ще се събират красоти за базара .... да попитам какви красоти точно .... ако случайно имам в къщи  много бих искала да се включа . целувки на бебоците  Heart Eyes а на мамите   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 353
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184439
ей такива например. Има цяла тема за коледните вълшебства:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232809.0

# 13
  • Мнения: 49
много мерси    Hug  май няма да имам време да направя нещо , но на самия базар съм първа  bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 765
С помоща на колежките имам напълно готови 18 бр. бродирани картички и още 9 които ще довърша тази вечер. За съжаление в момента нета е много бавен и не мога да кача снимките. Ще опитам по-късно.
Интересува ме накакъв адрес да ги пратя?

Общи условия

Активация на акаунт