колко време след аборт

  • 18 050
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Ние подновихме контактите след 2 седмици. Казаха ми че трябва да минат толкова защото иначе има риск от инфекции. И не е хубаво да се използват тампони.

# 31
  • Мнения: 400
lanna,мила,кураж трябва да има винаги и за всичко.Незнам защо всички очакват да се кляка пред всяко препятствие.Когато отидох на преглед след първият цикъл и казах на лекаря си,че искам да започвам веднага и,че на всяка цена ще ми извадят живо и здраво бебе,тя ме погледна изненадана,а после ми стисна ръцете и каза-"Можеш!"Повечето момичета се плашат,травмират се,страхуват се,че пак може да се случи лошото,но нима някой може да предвиди какво ни чака?Аз съм готова да поема всички рискове и пожелавам на всички ви да сте по-смели и вярващи  newsm10

# 32
  • София
  • Мнения: 1 220
uanda Hug Аз аборта го преживях учудващо бързо, може би защото 2седмици преди това не се знаеше, какво е положението и това чакане и незнание бавно ме убиваше… Много ме е страх да не се повтори и мисля, че винаги ще ме е страх, но се чувствам готова и искам да започнем колкото се може по-скоро..Дано прегледа ми донесе положителни новини…Успех и на тебе Peace Praynig Hug
NanetoСлед първия цикъл след кюртажа  Wink
За хистологията не очаквай много , общо взето се пишат общи неща, моята беше в 2 изречения.. Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
моя спонтане наборт беше в 8 г.с. и също кървих към 10тина дни някъде. обаче противозачатъчни не ми изписаха понеже докторката знаеше че правим опити за бебе и докато ни даде зелена светлина се пазехме. по принцип ми каза след кюретажа 6 месеца да не подновяваме опитите но в крайна сметка след 4 месец ни каза да се опитваме  Peace резултата е долу в линийката, сигурна съм че и вашите няма да закъснеят  Hug

# 34
  • Мнения: 62
Моят кюретаж беше преди 3 дни с пълна упойка в 10г.с,но ембрионът беше спрял да се развива в 8г.с.,кървене имах само в деня на манипулацията,изписаха ми само доксициклин и герикапс.И аз чакам резултати от хистологията, но ме увериха да не се надявам много ,че ще покажат конкретна причина за миседа.Лекарката каза да чакаме 6 месеца и да подновим опитите,само дето си мисля че няма да издържа толкова дълго време  Sad.Относно секса казаха минимум 2 седмици да изчакаме,но на кого ли в момента му е до секс newsm78
поздрави момичета и повече положителни емоции,дано новата година ни донесе хубави новини и малки сладки бебета  baby_neutral Heart Eyes

# 35
момичета вече минаха 14 дни от спонтания ми аборт а все още продължава да ме цапа от 3 дни започнах да пия метергин и нолицин при някоя от вас продължило ли е толкова дълго да ви цапа защтото вече се притеснявам

# 36
  • Мнения: 400
и аз кървих дълго... имах чувството,че е цяла вечност smile3511Изпих 2 опаковки метергин.Сега незнам как ще ми се регулира цикъла/надявам се от другият месец да го няма никакъв,де:)/Първата М дойде на 35 ден,сега втората на 33,а съм с 28 дневен цикъл по часовник.

# 37
  • Мнения: 1 765
И аз кървих дълго, но пих доста време метергин комбиниран с но-шпа, първият цикъл ми дойде на 47-ия ден след кюретажа и продължи 4 дни ( никога не съм имала толкова къс цикъл ). Не знам дали ще успея да отида на контролен преди празниците, но ще се опитам, иска ми се и ние да подновяваме бебеправенето по-рано от 6ия месец  Sad

# 38
  • София
  • Мнения: 3 524
......... иска ми се и ние да подновяваме бебеправенето по-рано от 6ия месец  Sad
ще го подновите миличка, нали ти казах- и ние уж 6 месеца пък то накрая на 4тия айде давайте. ти само се пази Hug

# 39
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Момичета, след кюретажа кога ви дойде първия цикъл? Питам, защото при мен днес е точно 30-я ден, а изгледи никакви няма, та започвам да се чудя дали е нормално.

# 40
# 41
  • Мнения: 400
Есме Вихронрав,на 35 ден при мен.Но след дуфастон.Следващият месец реших да не вземам прогестеронови препарати и да изчакам да се нормализира сам.Дойде ми на 33 ден./а съм с редовен цикъл-28 дни/При всеки е различно....

# 42
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Междувременно вчера ми дойде, на 33-я ден от абразиото, пия Геритамин. Обаче е доста обилно Confused

# 43
  • Мнения: 1 919
Момичета, след кюретажа кога ви дойде първия цикъл? Питам, защото при мен днес е точно 30-я ден, а изгледи никакви няма, та започвам да се чудя дали е нормално.

на мен ми дойде на 28 ден от аборта, след цикъла стартирахме бебеправенето/макар че ни препоръчаха 6 месеца да се пазим/ на следващия месец бях бремена вече резултата ми е в линииката!

# 44
  • Мнения: 400
Първият цикъл е наистина по-обилен и по-продължителен.Вторият при мен се нормализира:)
Хайде на правенето на  babyuu

Общи условия

Активация на акаунт