Българската козметика

  • 22 820
  • 176
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 767
Четейки темата за "Дева" и припомняйки си всички теми за козметика (не декоративна) нямаше как да не ми направи впечатление,че в 90% от случаите се говори за вносна.Няма ли някой продукт на българска фирма от който да сте доволни?И въобще ползвате ли българска мазила?
Специално погледнах в момента..какво имам у дома-окло 60% от нещата са ми български и от повечето съм много доволна  Sign Exclamation .
За пример ще дам продуктите на "Талодерма" на които съм фен от 2 години.Кремовете за лице са стархотни,а емулсията за тяло е просто невероятна   ,попива бързо и кожата ти става като кадифе.За сведение преди съм ползвала лосион за тяло на Cottage,който е с много хубав като аромат,но като ефект отстъпва поне 3 пъти пред емулсията.

Друго от което съм доволна:
Антибактериалния почистващ гел на Регал
Почистваща маска с избелващ ефект на Регал
Дълбоко почистващата маска на Астера
Маската с камфор на АДДА
Розовата вода на Българска роза
Хума на Талодерма
 
 Всичко това изброявам, не зщото искам да ви запозная със съдържанието на тоалетката ми  ,а за да обменим опит.
Аз лично съм на мнение ,че пазара има много български продукти ,които в никакъв случай не отстъпват на вносните.
Някоя мама говореше тук за продукти на Елеа? Thinking

# 1
  • Мнения: 498
Аз си мисля , че всичко на нашия пазар е менте , тъй че няма значение , че е вносно. Не можеш да сравниш един тукашен Хед ен шолдърс с един в Германия. Относно българската козметика  ще ти дам един пример. Имах едно гадже , на което майка му работеше в Арома. После я преименуваха на Астера. Тя ми каза така: Всички шампоани и балсами са една и съща течност , просто им сменят цвета и етикета. Дали сте доволни от боята за коса на Астера - 3 миенета и пада.Сестра ми  продължава да си мие косата със стария Яйчен и Коприва и прилича на проскубана в главата.За жалост всичко опира до парите , вземи си Керастаз за 30 лева и ще видиш - ама със сигурност е истински , защото няма да го намериш в магазина , а само в един фр.салон - Кало които го внасят .

# 2
www.thalloderma.com
Влез на този сайт. Една приятелка ползва продуктите им и казва, че са супер. Каза че имат щанд в Халите но аз все не мога да стигна до там, за да си купя

# 3
  • София
  • Мнения: 9 464
Да, за Талодерма съм чувала и аз само хубави неща! Simple Smile
Аз засега имам само тяхната хума. Най-добрата хума на пазара! Подписвам се! Simple Smile
Иначе и аз съм любопитна да пробвам техните кремчета и емулсията, за която ти говориш.
Колко мл. е тя и от къде купуваш техните неща?

За Елеа. Миналата година ползвах дневният им крем от зелената серия с 25 ф-р. Добра защита има, ама нещо трудно го размазвах. Трябва да слагаш по малко за да го нанесеш успешно, а така всъщност спестяваш и от защитата, та не ми е фаворит засега.
Иначе от гел-ексфолиантът им пак от зелената серия съм във възторг, ползвам го вече година. Непенлив, предупреждавам, защото повечето очакват този ефект от гела, а то всчъност това не е от значение. Пяната значи повече ПАВ съставки, а не по-добро почистване. Wink
Та това е продуктът, който бих купила отново. Simple Smile
Хидратиращият им крем  -24 ч. ползвах за нощен. Попиваше добре, не е нещо особено.
От розовата серия си бях взела един нощен крем, но ми се видя много тежък и мазен. Не беше за мен, просто.
Иначе ухаеше много приятно.

Розова вода имам на Българска роза-Карлово.

На Регал имах един околочен крем с магданоз, ама много ми беше неприятна миризмата му. Може и от бременността тогава да е било. Close
Иначе имат много добър почистващ лосион за околоочен контур. Е това нещо мирише страхотно и върши страхотна работа, нищо че е само 2 и нещо, няма 3 лв. Това го препоръчвам също. Него съм го купувала 2х. Simple Smile

Сега имам на Дева един крем за крака, от който съм много доволна. смятам да си взема кремът им против стрии и новият им стягащ крем/лосион за тяло. Чувам добри отзиви тук за него.
Ами друго не се сещам, за сега. Rolling Eyes

# 4
От Елеа също съм доволна от тоалетното мляко и млякото за тяло. Съгласна съм, че в БГ много оригинална козметика няма. Съществена е разликата, когато си купя един продукт от чужбина и същият тук. Нищо общо.
Относно thalloderma, можеш да им пишеш на имейла и те ще ти кажат, къде имат представителства в съответния град. В София със сигурност имат в Халите.
По-долу споменатите кремове са много добри и са около 10-11 лв. цена

МАГИЯ от Антарктическия океан

дневен, SPF12 [/b]Биологично-активни компоненти:                              
ANTARCTICINE®, Соево  масло, Бадемово масло,
Масло от пшеничен зародиш, Масло от гроздови семена,
витамин А, витамин Е, UVA и UVB - филтри.
Действие и предназначение:  
Кремът е уникална комбинация от растителни масла и
витамини с благотворно влияние върху кожата.
Омекотява, успокоява  и тонизира кожата.
Включената специална добавка  ANTARCTICINE® хидратира кожата, повишава защитните й функции, стимулира синтеза на колаген и еластин, изглажда бръчките и забавя процесите на стареене.
Включените в състава високоефективни UVA и UVB - филтри защитават кожата от вредното влияние на ултравиолетовите
лъчи - изгаряне, фотостареене и предракови състояния.
Балансираният състав на крема е подходящ за всички типове кожа и за всеки сезон.
Буркан, 40ml                     Арт.№ 140100
 
 МАГИЯ от Антарктическия океан
нощен
Биологично-активни компоненти:                              
ANTARCTICINE®, Соево  масло, Бадемово масло,
Масло от пшеничен зародиш, Масло от гроздови семена,
витамин А, витамин Е.
Действие и предназначение:  
Кремът е уникална комбинация от растителни масла и
витамини с благотворно влияние върху кожата.
Омекотява, успокоява  и тонизира кожата.
Включената специална добавка  ANTARCTICINE® хидратира кожата, повишава защитните й функции, стимулира синтеза на колаген и еластин, изглажда бръчките и забавя процесите на стареене.
Балансираният състав на крема е подходящ за всички типове кожа и за всеки сезон.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 464
scandal, на коя фирма са тези Магии? Confused:

# 6
  • София
  • Мнения: 767
magdalinka,за Хед ен шолдърс съм съгласна 100%,донесоха ми едни от Испания..няма нищо общо.Колкото до шампоаните, от българските ползвам Тео-Бебе + бадемово масло от "Икаров"..не съм имала никакви проблеми..коста става лъскава и мека. Simple Smile
kopche,много ме заинтересува с този гел-ексфолиант..той за около очите сигурно не става?
Талодерма,си купувам от магазините на "Лечител",в София са поне 8 ,пише им адресите на пликчето,ако искате ще ти ги препиша.
Относно окло очния контур,ползвала съм тоника на Регал,никак не беше лош,сега си взех този на Нивеа..според мен разлика няма. Confused ,а излиза по скъпо ,въпреки че е по голям грамаж.За в бъдеще ще си вземам от българския.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
От българските неща ползвам основно маски - от кремовете не съм във възторг - на Адда маските са много хубави наистина, скраб за лице на Регал - много го харсевам, розова вода, антицелулитния гел на Дева, глинената маска Астера.

 За Талодерма пък само съм чувала, но никъде не съм виждала да продават - ако в Бургас някой е виждал , в София също - къде?

# 8
  • София
  • Мнения: 767
Забравих за емулсията..200 мл. ,ако не се лъжа окло 1,50 струваше. Embarassed

Edit:Mам4е,има магазин на "Лечител" в Бургас,преписвам ти адреса и телефона:-бул.Васил Левски 5 тел:80-00-24

# 9
  • София
  • Мнения: 9 464
Цитат на: Courage
kopche,много ме заинтересува с този гел-ексфолиант..той за около очите сигурно не става?
Относно окло очния контур,ползвала съм тоника на Регал,никак не беше лош,сега си взех този на Нивеа..според мен разлика няма. Confused ,а излиза по скъпо ,въпреки че е по голям грамаж.За в бъдеще ще си вземам от българския.

Ами гел-ексфолианта е много нежен, но, все пак, зоната на очите се третира другояче.
По-добре с лосионче там.

Е, то и Лорал имат такъв лосион, само двуфазният им харесвам, но този на Регал определено върши същата работа.
Тампонът за почистване на очи се напоява с малко от лосиона, задържа се върху клепача една-две минути и после в посока на растежа на миглите се движи леко надолу. Трябва му малко време на лосиона, за да разтвори добре мазнините. Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Courage
Забравих за емулсията..200 мл. ,ако не се лъжа окло 1,50 струваше. Embarassed

Edit:Mам4е,има магазин на "Лечител" в Бургас,преписвам ти адреса и телефона:-бул.Васил Левски 5 тел:80-00-24


Мерси Grinning !

# 11
Копче, това е сайта им. www.thalloderma.com
Фирмата е пловдивска и е събрала страхотни спедциалисти.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 464
Ха, значи и ти за Талодерма говориш! Simple Smile
Хм, аз пък защо знам, че Лаборатории Талодерма са във Варна?! Thinking

# 13
Права си Коп4е подвела съм се. Имам една приятелка, която им е правила някакви преводи (аз от нея знам за тях), та тя каза че е ходила в Пловдив. Явно е била в някой от офисите. Извинявай за грешката.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 464
Нищо. На всеки може да се случи.  Wink

# 15
  • София
  • Мнения: 767
Понеже темата е за българска козметика..някой да е ползвал мазила с "Ройбос"?Чаят е отвратителен  ,но може би в козметиката картинката ще е различна.. Thinking
Видях ги в магазинчето на "Лечител" вчера,но много бързах и не можах да проуча въпроса.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Само като видях заглавието на темата и си казах - ето тук ще пиша за Талодерма Stuck Out Tongue Ама вие вече сте написали...Както е, и аз да кажа - не съм ползвала много продукти, но което съм ползвала, е един път!Страшна козметика, за нищо пари!Веднага ще си взема тия нещица, дето сте ги препоръчали!

И от Дева съм доволна!
И от един антицелулитен за 3-4 лева, купен от козметичен салон.
Изобщо вносна и скъпа козметика не винаги е равно на качество!
Виж за парфюмите съм на обратното мнение - веднага познавам скъпия оригинален парфюм и ползвам само такива.По възможност от чужбина, че наш'те тука са тарикати Imp

# 17
  • Мнения: 39
От българската козметика ползвам само на фирма Роза Импекс и най-вече серия Регал. Много съм доволна /маски,кремове с коензим, тоник и др./ всичките им съставки и суровини са вносни и наистина качеството е много добро.

# 18
  • Мнения: 5 539
Днес си купих от кремовете на Талодерма, та да видим Wink Първите ми впечатления са добри. Майките от Бургас, ако не могат да ме разпознаят другия път като се видим, само от крема ще да е! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 35 960
изброявам само the best of the best  Sunglasses
1. БР - Карлово: почистващия гел за чувствителна кожа "Сезони", Lady's Joy тоалетно мляко и душ-гел; Rose крем за ръце, за лице /без фактор за съжаление/ и лосион за тяло; розова вода и вода с маточина
2. Дева: гел срещу целулит, крем срещу стрии /особено актуален в момента  Twisted Evil / и гел-крем за суха кожа /отново без фактор или с 2/
3. Арома: там нищо не е достатъчно добро, може би яйченият шампоан
4. Елеа: крем със SPF 25 за смесена кожа /тежък е малко физичният филтър, но явно очите ми са алергични към химични филтри където и да е на лицето и за сега е добра алтернатива, слагам го дори около очите без проблем/, за лятото - зеленият почистващ гел; за зимата - розовият почистващ крем е поносим вариант
5. ...и новото ми откритие - Родиола  #Milti : купих си 4 неща, две от тях са супер - стягаща маска и балсам за тяло, другите още ги пробвам; дано не се приеме като реклама, но станах дистрибутор, за да ги изпробвам  Simple Smile  - нали са "българска висша козметика"; не са толкова "висши", просто са сравнително добри
от други български неща не съм била много доволна /много доволна означава, че съм ги купила два или повече пъти или че ще го направя/ или просто не се сещам
решила съм да изпробвам продуктите на БиоТрейд и Талодерма /по препоръки от разни форуми  #Milti /

# 20
Momi4eta da znaete sait na regal, kudeto da moga da razgledam kozmetikata im?

# 21
  • Мнения: 35 960
Цитат на: Anonymous
Momi4eta da znaete sait na regal, kudeto da moga da razgledam kozmetikata im?

http://www.rosaimpex.com/

# 22
Цитат на: bubanka
Цитат на: Anonymous
Momi4eta da znaete sait na regal, kudeto da moga da razgledam kozmetikata im?

http://www.rosaimpex.com/

Zlatna si Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ще започна, с това, че като цяло нямам нищо против българската козметика, но преди 7-8 год. ползвах едно много хубаво, подхранващо кремче за ръце на бендида. Особено през зимата се възхищавах от действието му- гладка, мека кожичка на ръчичките, абе едва ли не бях открила панацея за сухата си кожа, до като един прекрасен ден не гръмна в пресата новината, че го изтеглили от употреба, поради канцерогенността на една от съставките му. Скоро отново го засякох и то в аптечната мрежа, но я ми кажете сега ще смея ли да си го купя, та дори и да е станал най-добрия крем на света.
По основния въпрос- след този случай не ползвах какъвто и да е крем около 5 год.(не че и имах особена нужда ), но сега не пестя пари за бяла козметика, просто не купувам излишни неща- само лосион за почистване на лице, дневен и нощен крем и от време на време за очния кунтур. Спазвам този принцип за цялата си козметика(коса, тяло и лице)- никога нищо излишно, само основни неща, но залагам изключително на вносна и хубава козметика.

# 24
  • Мнения: 35 960
Цитат на: Anonymous
Цитат на: bubanka
Цитат на: Anonymous
Momi4eta da znaete sait na regal, kudeto da moga da razgledam kozmetikata im?

http://www.rosaimpex.com/

Zlatna si Simple Smile


просто почитателка на някои кефчета

# 25
  • Мнения: 272
А знаете ли къде в Силистра мога да намеря Thalloderma? Благодаря ви!

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: alex Y
но залагам изключително на вносна и хубава козметика.


Е точно в това е проблемът според мен - няма знак за равенство между тези две неща!Реално погледнато и аз обикновено се хвърлям на най-скъпото, което естествено е вносно, после се усещам, че съм си попиляла парите за консерванти + търговска марка+ реклама Twisted Evil
А откъде знаеш, че няма канцерогенни продукти в Диор примерно?Не мислиш ли че са предостатъчно богати и влиятелни, за да могат да скрият, ако ползват нещо подобно Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цитат на: belinda
Цитат на: alex Y
но залагам изключително на вносна и хубава козметика.


Е точно в това е проблемът според мен - няма знак за равенство между тези две неща!Реално погледнато и аз обикновено се хвърлям на най-скъпото, което естествено е вносно, после се усещам, че съм си попиляла парите за консерванти + търговска марка+ реклама Twisted Evil
А откъде знаеш, че няма канцерогенни продукти в Диор примерно?Не мислиш ли че са предостатъчно богати и влиятелни, за да могат да скрият, ако ползват нещо подобно Wink

За някои неща си права Белинда, но "Парен - каша духа".

# 28
  • Мнения: 8 460
Цитат на: Courage
Понеже темата е за българска козметика..някой да е ползвал мазила с "Ройбос"?Чаят е отвратителен  ,но може би в козметиката картинката ще е различна.. Thinking
Видях ги в магазинчето на "Лечител" вчера,но много бързах и не можах да проуча въпроса.
Аз съм ползвала кремове с ройбос от Лечител.Каго цяло не са лоши,но не бях и кой знае колко възхитена.Накрая вече нямах търпение да измажа крема.Беше ми писнало от него.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ползвали ли сте нещо на "Био Трейд"?
Днес си купих слънцезащитен крем с 60 фактор - ей така спонтанно, от една аптека... Да не съм си дала парите на вятъра?!

# 30
  • Мнения: 35 960
Цитат на: chockolina
Ползвали ли сте нещо на "Био Трейд"?
Днес си купих слънцезащитен крем с 60 фактор - ей така спонтанно, от една аптека... Да не съм си дала парите на вятъра?!


по-скоро чакаме отзиви! май нямам познат, който да го е изпробвал, а мен ме блазни комбинацията цена/фактор  Mr. Green удобно ли ти е да препишеш съставките му? ще съм ти много благодарна, защото мисля да си го поръчам другата седмица от сайта им, а там ги няма  #Cussing out търсих го по аптеките, но Ц!

# 31
  • Мнения: 5 577
Казаха ми (специалисти) че българската козметика е наи-качествена на пазара- всичко останало за фалшиви продукти.
Била изпитана. Нямало (освен в специаливираните магазини) качествена продукция. Най-големи мошенници се оказват Орифлеим и Ехвън (макар че съм доволна от някои техни продукти) защото са по произведени по лиценз и нямат НИЩО ОБЩО с оригиналните.
Козметичката ми винаги препоръчва лечебна козметика, но е доста по-скъпа.

# 32
  • Мнения: 844
Мами, при последното ми посещение на козметик (ходих при друга козметичка този път), та тя ми възхваляваше до небесата българската козметика. Аз също си купувам такава, но когато се отнася до лечение, като акне или др. проблеми, трябва специална лечебна козметика и лечение от специалист. Аз лично много си харесвам козметичния салон в който ходя и повече няма да пробвам на друго място, та там процедурата с българска козметика е най-евтина, но и козметичката казва, че целебния ефект от тази козметика е по-малък. Затова там си правя процедурите с испанска козметика. Колкото до поддръжката вкъщи, изполвам изцяло българското:
1. Тоалетно мляко 7-билки. - Харесва ми.
2. Тоник 7 билки. - Става, но по ми харесваше един друг, само че не се сещам как се казваше, познавам го по шишето. От Тоника на Регал съм изключително недоволна, много е никакъв и не си чуствах кожата почистена. Кожата ми е мазана, с много широки пори и акне, абе проблемна кожа.
3. Крем за лице Ревитализиращ по рецепта на проф. Пенев - Препоръча ми го козметичката, какато и другите неща, като подходящи за моята кожа.
3. За ръце си вземам всякакви мазила - в момента Инсенс (не ми тръгва латиницта), отново български.
Колкото до шампоаните, не ползвам никакви български, причиняват ми страшен обрив и сърбеж. То и от някои от вносните не съм доволна, та ги избирам. Орифлейм и Ейвън не ги харесвам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: bubanka
Цитат на: chockolina
Ползвали ли сте нещо на "Био Трейд"?
Днес си купих слънцезащитен крем с 60 фактор - ей така спонтанно, от една аптека... Да не съм си дала парите на вятъра?!


по-скоро чакаме отзиви! май нямам познат, който да го е изпробвал, а мен ме блазни комбинацията цена/фактор  Mr. Green удобно ли ти е да препишеш съставките му? ще съм ти много благодарна, защото мисля да си го поръчам другата седмица от сайта им, а там ги няма  #Cussing out търсих го по аптеките, но Ц!


Ето ги съставките:

Purified water, PEG 30 Lanolin, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Glycerol, Octyl Salicytate, Octyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Zink Oxide, Tocopheryl Acetate, p-Chloro-m-Crezol

На мен обаче тия съставки нищо не ми говорят за качеството и ползата от крема. Вече три дни се мажа с него. Ще видим - засега не съм изгоряла от слънцето, нито са ми се появили нови петна по лицето.

# 34
  • Мнения: 35 960
Цитат на: chockolina

Ето ги съставките:

Purified water, PEG 30 Lanolin, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Glycerol, Octyl Salicytate, Octyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Zink Oxide, Tocopheryl Acetate, p-Chloro-m-Crezol

На мен обаче тия съставки нищо не ми говорят за качеството и ползата от крема. Вече три дни се мажа с него. Ще видим - засега не съм изгоряла от слънцето, нито са ми се появили нови петна по лицето.


Благодаря ти! питам, защото от химичните филтри много ми люти на очите, предпочитам физичните, макар да правят крема по-тежък

Butyl Methoxydibenzoylmethane - този филтър е химичен
Titanium Dioxide, Zink Oxide - тези са физични филтри

до колкото разбирам от съставки, кремът би трябвало да е добър като защита, макар и малко тежък и неподходящ за мазна кожа; за моята смесена - ще си го взема!

# 35
  • Мнения: 2 596
Нищо не ползвам от българската козметика. Но като ви чета, май само съм изгубила.

# 36
  • Мнения: 35 960
Цитат на: Bisi
Нищо не ползвам от българската козметика. Но като ви чета, май само съм изгубила.

и тя има доста гадни попадения  #Silly

# 37
  • София
  • Мнения: 9 464
Цитат на: bubanka
Цитат на: chockolina

Ето ги съставките:

Purified water, PEG 30 Lanolin, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Glycerol, Octyl Salicytate, Octyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Zink Oxide, Tocopheryl Acetate, p-Chloro-m-Crezol.


Butyl Methoxydibenzoylmethane - този филтър е химичен
Titanium Dioxide, Zink Oxide - тези са физични филтри

до колкото разбирам от съставки, кремът би трябвало да е добър като защита, макар и малко тежък и неподходящ за мазна кожа; за моята смесена - ще си го взема!

Наистина кремът изглежда интересен. Simple Smile
Според мен, би бил добър вариант за всяка кожа, защото е комбинация от два филтъра. т.е. се очаква да бъде нито прекалено тежък, но и нито прекалено лек. Simple Smile
Проблемът явно е, че няма да се намира лесно навсякъде. Wink

# 38
Здравейте, ако ви интересуват продуктите на Родиола, пишете ми на allfromrodiolla@abv.bg, А и до края на месеца има доста добро намаление на комплекти Grinning

# 39
  • Мнения: 5 140
Ще използвам тази тема за да попитам- какво ви е мнението за ДЕВА-шампоаните и маската за коса.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 626
Мамчета, да похваля и аз Талодерма. Онзи ден от Халите, щанда на Лечител съвсем случайно си взех крем за ръце Епитализиращ! Оказа се много добър, не стои мазен и като си измиеш след това ръцете не се хлъзга, дори и ако е намазан по дланите. Много мека става кожата и е супер. Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 3 662
Да разбирам ли, че Талодерма се продава на щанда на Лечител? Заинтригувахте ме с тази козметика Thinking.

Иначе в къщи се използва козметиката на Арома - в момента шампоана за косопад с анкрин и балсам, сапуните са само на Арома (според мен нямат разлика от крем сапуна на Дав), дори пастата за зъби е на Арома.

Крем много рядко слагам, просто нямам нужда, но и той е на Арома Q10 дневен и един околоочен пак Q10 да се намира Grinning.

# 42
  • Мнения: 2 672
Елеа - скоро ползвах , тоалетно мляко и останах доволна.
тоал.мляко и тоника обикновено са ми бг.
Красная линия ми допада , ползвала съм им душ гела и интима.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 626
Да разбирам ли, че Талодерма се продава на щанда на Лечител? Заинтригувахте ме с тази козметика Thinking.


Да точно така, в Халите даже има два щанда на Лечител!

# 44
  • Мнения: 410
Регал - тоалетно мляко, за сваляне на грима
От Дева, като бях бременна измазах сто кила за стрий и стягащ и много ми харесаха, но аз нямах нито един стрий.
От Дева от както ги има ползваме и крема за ръцеии крака, и двамата с мъжо. и той лятото умре да си маже краченцата Laughingа зиме ръченцата.
От този Ройбос взех, но нещо не ми движеше и аз и аз глдах да гоо "измажа" накрая.
Елеа Розова- Скруб( ох лат. не тръгна) за лице , дневен и нощен крем. Но нощния дори и за мен бе тежък,, а и много силно мирише. А дневния пък сякаш слабичък ми дойде.
тази талодерма ме заинтригова.
Но накрая все ме глождят едни съмнения и мине се немине се върна на Нивея.

# 45
  • Мнения: 258
До преди около 2 години имаше един много хубав крем за ръце с гъша мас на "Бендида", но след това нещо му промениха  Sad , а беше супер за суха кожа .
На "Родиола"ползвам един крем против пигментации и ми се струва , че действа , въпреки че в началото бях малко скептично настроена .
На "Арома" ми харесва един шампоан "Фреш"(праскова) , но май напоследък се опитват леко да го разреждат.  #2gunfire

# 46
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз да похваля продуктите на Родиола!Аз съм доволна от това,което съм ползвала,както и моите клиентки.Казвам моите клиентки,защото продуктите се разпространяват чрез дистрибуторска мрежа,за да има гаранция за клиента ,че закупеният продукт е оригинален!В момента има много хубави комбинирани предложения с намаление.Този против пигментация наистина е много ефикасен!Аз ползвам гела за почистване на грим,регенериращ нощем крем с липозоми,матиращ дневен крем с липозоми,почистващ тоник,маската за лице и билковите им комбинации за пиене.

# 47
  • Мнения: 1 798
Мамчета, да похваля и аз Талодерма. Онзи ден от Халите, щанда на Лечител съвсем случайно си взех крем за ръце Епитализиращ! Оказа се много добър, не стои мазен и като си измиеш след това ръцете не се хлъзга, дори и ако е намазан по дланите. Много мека става кожата и е супер. Hug
Колко струва?Моите ръце са ужасни,сушат се бързо,мажа постоянно с кремове,стават червени и чак сърбят,моля тееее,казвай -взимам кой каквото каже,че сега зимата не знам как ще изкарам ..Ръцете са ми ужасни,а съм на 26г. Cry

# 48
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Хайде и аз да похваля Талодерма. Миналата година реших да пробвам един крем-гел на Дева и след 2 дни се изринах по лицето и кожата ми ужасно се изсуши, в аптеката до нас мацката ми препоръча кремче на Талодерма за смесена кожа, останах много доволна и от тогава си го ползвам, после си купих и емулсия за тяло, която също е супер...е може да не са чудотворни продукти, но за чувствителна кожа са ок, цената им също Sunglasses

# 49
  • Мнения: 1 153
А може ли да напишете ценичките на различните продукти на Талодерма

# 50
  • Мнения: 5 539
"Талодерма" са евтини, но цените много варират според това откъде ще ги купиш. В дрогериите на Лечител са най-евтини, там дневен или нощен крем са под 2 лева, а в други аптеки съм ги виждала същите на цени до 5 лева.
Общо взето цените се движат около 2-3 лева, което за качеството им е просто супер

# 51
  • Мнения: 1 798
 HugОще днес почвам да търся...Признавам,не ми е познато името,но ще си купя нещо и ще докладвам.

# 52
  • Мнения: 1 798
http://catalog.bg/company.php?company=652
Само това намерих из нета,но ако кремовете стават за мазна кожа като мойта.... Praynig Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 1 626
Мамчета, да похваля и аз Талодерма. Онзи ден от Халите, щанда на Лечител съвсем случайно си взех крем за ръце Епитализиращ! Оказа се много добър, не стои мазен и като си измиеш след това ръцете не се хлъзга, дори и ако е намазан по дланите. Много мека става кожата и е супер. Hug
Колко струва?Моите ръце са ужасни,сушат се бързо,мажа постоянно с кремове,стават червени и чак сърбят,моля тееее,казвай -взимам кой каквото каже,че сега зимата не знам как ще изкарам ..Ръцете са ми ужасни,а съм на 26г. Cry

Крема за ръце го взех за 1.41 лв.

# 54
  • Мнения: 1 798
Вече търсих из близките аптеки,не са и чували Cry.Кажете за аптека в Надежда,,Централна гара...Направо кажете за някоя аптека на видно място-да си купя.http://www.thalloderma.com/indexbg.htmРазгледах ги,набелязах си неща за мазна кожа. Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 626
Вече търсих из близките аптеки,не са и чували Cry.Кажете за аптека в Надежда,,Централна гара...Направо кажете за някоя аптека на видно място-да си купя.http://www.thalloderma.com/indexbg.htmРазгледах ги,набелязах си неща за мазна кожа. Peace

Как успя да ги разглеждаш, при мен нещо не се получава. Показва ми само списъци разни  newsm78
Много искам да видя как изглеждат другите им неща Outta Joint

# 56
  • Germany
  • Мнения: 2 006
В Бургас досега не съм виждала на едно място всичките им неща. Ползвала съм крем за мазен и смесен тип кожа, който е с лавандула в тубичка е от 50 мл, знам, че има и за суха кожа и за нормална - това е от серията "Цветуща кожа", виждала съм и против бръчки - ревитализиращ или нещо подобно Simple Smile Цената им е около 1.80 и 2.20 лв. Другото, което съм ползвала е емулсия за тяло, казва се ЕУДЕРМОЛ - има за най-различни кожи, много суха, суха, нормална, мазна и за чувствителна, струва 1.50 за 200 мл...дано не звучи като реклама, нямам нищо общо с фирмата Simple Smile, но си заслужават наистина.

# 57
  • Мнения: 1 269
Не знаех за такава козметика -"Талодерма"! А се оказа и пловдивска ! Ще потърся още в понеделник техни продукти. Крема им за лице бил добър , а моят дневен на "Елеа" свършва и нещо не ми действа толкова добре сега, през лятото по-ми харесваше.

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
От Бг козметика харесвам много маските на Регал. В момента ползвам Дълбоко почистваща с плодови киселини и 3-минутна маска с масло от шеа. Много доволна съм и от другите им маски.

# 59
  • Мнения: 1 798
Не знаех за такава козметика -"Талодерма"! А се оказа и пловдивска ! Ще потърся още в понеделник техни продукти. Крема им за лице бил добър , а моят дневен на "Елеа" свършва и нещо не ми действа толкова добре сега, през лятото по-ми харесваше.
Варненска е Peace,така пише в сайта им.

# 60
  • София
  • Мнения: 767
Крема за мазна и смесена кожа на Талодерма наистина е страхотен.. Sunglasses ползавм го вече повече от 2 години. Flutter Говоря обаче за този в тубичката,новия в кутийката нещо ..абе различен е,някък не попива толкова добре ,макар да има UV филтър..другия ме кефи повече.
Магазини на "Лечител" има на Графа,в Халите..май имаше и до Кукления театър,но не гарантирам. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 269
Не знаех за такава козметика -"Талодерма"! А се оказа и пловдивска ! Ще потърся още в понеделник техни продукти. Крема им за лице бил добър , а моят дневен на "Елеа" свършва и нещо не ми действа толкова добре сега, през лятото по-ми харесваше.
Варненска е Peace,така пише в сайта им.
Taka li? Останах с впечтлението, че става дума за някакви пловдивски експерти newsm78Е, нищо, важното, че се харесват и им направихте такава реклама, че още утре ще си закупя нещо тяхно!

# 62
А някой знае ли кой е производителят на козметика Регал?

# 63
  • София
  • Мнения: 1 626
Роза Импекс

# 64
  • Мнения: 1 798
Писах имейл на `Талодерма`.Веднага ми отговориха-имат продукти във всички аптеки `Лечител`/едно момиче беше казало за тях,благодаря Hug/.А ако имате познати дистрибутори от Либра-те също зареждали .
Така-а-а-а Flutter-утре съм в Халите. Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 3 662
Хайде, и аз да се отчета Grinning.

Днес от Халите си купих, крем за ръце - ревитализиращ, дневен крем с ройбос, и гел околоочен пак с ройбос. Сега съм се намазала само с крема за ръце, но от довечера почвам и с кремовете за лице. Да видим каква убавица ще стана Laughing Laughing Laughing.

Много ми харесаха ценичките обаче Grinning

# 66
  • Мнения: 1 798
Хайде, и аз да се отчета Grinning.

Днес от Халите си купих, крем за ръце - ревитализиращ, дневен крем с ройбос, и гел околоочен пак с ройбос. Сега съм се намазала само с крема за ръце, но от довечера почвам и с кремовете за лице. Да видим каква убавица ще стана Laughing Laughing Laughing.

Много ми харесаха ценичките обаче Grinning
Кажи какви са,моля те! PraynigЧе не съм ходила още....

# 67
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Напоследък ползвам само българска козметика и то на една определена марка, която май не е много популярна, но пък аз съм изключително доволна.
продуктите са на Mishel, качествени са, а и цените са като за българския джоб. Hug

# 68
  • Мнения: 1 798
И аз съм чувала и даже на едно място виждах лосион за тяло на Мишел-2лв и нещо беше.Кажи откъде си ги купуваш и от какво си най-доволна.

# 69
  • София
  • Мнения: 767
Кажи какви са,моля те! Praynig Че не съм ходила още....
Аз понеже ходих вчера и мога да кажа само за нещата с които аз се снабдих:

Крем за ръце "Епитализиращ"-1.41 (тубичка от 50 мл.)
Нощен крем за смесена кожа-1.93 (кутийка 50 мл.)
Емулсия за тяло за чувствителна и нормална кожа-1.64 -200 мл.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 662
Хайде, и аз да се отчета Grinning.

Днес от Халите си купих, крем за ръце - ревитализиращ, дневен крем с ройбос, и гел околоочен пак с ройбос. Сега съм се намазала само с крема за ръце, но от довечера почвам и с кремовете за лице. Да видим каква убавица ще стана Laughing Laughing Laughing.

Много ми харесаха ценичките обаче Grinning
Кажи какви са,моля те! PraynigЧе не съм ходила още....

Боже, колко съм неграмотна относно козметиката doh

Крема за ръце е регенериращ, а не ревитализиращ - 1.41 лв.
Крем за лице дневен хидроактивен с ройбос  - 3.99 лв.
Гел околоочен с ройбос - 2.98 лв. Като гелчето е със златни перли с вит. F. Това последното особено ми харесва Wink

# 71
  • Мнения: 1 798
Чудесно Hug,без пари направо!!!

# 72
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз съм чувала и даже на едно място виждах лосион за тяло на Мишел-2лв и нещо беше.Кажи откъде си ги купуваш и от какво си най-доволна.

Аз си ги купувам направо от производителя; майка ми живее в Карлово, и като ходя на гости, си купувам. Ще попитам къде в София могат да се намерят техните продукти и ще дам повече инфо.
Иначе в момента ползвам душ гел с мултивитамини, маска за коса с мултивитамини, гел за измиване на лице - серия океан, купих си душ гел от серията Кайсия, ползвала съм тоник за лице с мултивитамини и тоник с розова вода. Последният път си накупих 1 торба козметика Twisted Evil за ужас на мъжа ми. И дадох около 10 лв. за всичко.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Брех, че съм невежа, за първи път чувам за "Талодерма".
Толкова добри отзиви за козметиката, не може и аз да не пробвам нещо.


В дрогериите на Лечител са най-евтини.......

Лилит/а Wink, я ме светни къде в Б-с има дрогерии на Лечител?

# 74
  • Мнения: 582
Ползвали ли сте нещо на "Био Трейд"?
Спрея за крака против изпотяване е върха-просто нямам думи с какъв поразителен ефект е!!!

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ползвали ли сте нещо на "Био Трейд"?
Спрея за крака против изпотяване е върха-просто нямам думи с какъв поразителен ефект е!!!

Одорекс фут newsm10

Доволна съм и от ОДОРЕКС ДЕО - спрей против изпотяването на длани и подмишници.

# 76
  • Мнения: 582
Ползвали ли сте нещо на "Био Трейд"?
Спрея за крака против изпотяване е върха-просто нямам думи с какъв поразителен ефект е!!!

Одорекс фут newsm10

Доволна съм и от ОДОРЕКС ДЕО - спрей против изпотяването на длани и подмишници.
Да, предполагам, че и той е добър, но когато си купих Одорекс Фут, представители от фирмата ми казаха, че мога да го ползвам и като ОДОРЕКС ДЕО  Wink

# 77
  • Мнения: 1 269
Купих тоaлетно мляко на "Евтерпа" с краставица и мултивитаминен крем против бръчки пак на "Евтерпа". От два дни ги ползвам и съм много доволна!! За двете общо дадох по-малко от три лева Grinning
Много  качествени продикти за стотинки, пак ще си купя bowuu

Последна редакция: чт, 27 окт 2005, 17:52 от pazzza

# 78
  • Мнения: 1 107
Ползвам маслата на Икаров - за маски, масажи и т.н. - и съм много доволна!

# 79
  • Мнения: 1 798
Купих толетно мляко на "Евтерпа" с краставица и мултивитаминен крем против бръчки пак на "Евтерпа". От два дни ги ползвам и съм много доволна!! За двете общо дадох по-малко от три лева Grinning
Много  качествени продикти за стотинки, пак ще си купя bowuu
Крема против бръчки за каква възраст е.Има 1 магазин  за зареждане и на едро даже-козметичен,цените са добри,на `Ломско шосе`-видях там на `Евтерпа`.Затова питам,ако не е много мазен и аз да си взема. Rolling Eyes

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На "Евтерпа" съм ползвала противопърхотния шампоан, но не съм доволна (въпреки, че съм чувала добри отзиви за шампоана).
Доволна съм от балсамите за коса на "Евтерпа", особенно от този с кератин. Струват около 080 - 0.90лв.

Не съм доволна от крем - гела на "Елеа" за чуствителна кожа.
Също така и от околоочния контур на "Дева" и "Регал."

Доволна съм от един крем на "Дева" (но забравих кой точно, отдавна го ползвах) и антицелулитния гел на "Дева".

Май, не съм ползвала много бг, козметика, но това е защото не я познавам Embarassed

# 81
  • Мнения: 8 505
Доволна съм от гела за лице (заления) и от крема за смесена кожа на Елеа,също и от лосионите за тяло на Дева от Ботаник серията.Миришат много свежо и трябва да призная-поне няколко часа-имам 2 от тях.

# 82
  • Мнения: 1 798
Балсам с кератин под левче?!? ShockedПРизнавам,че тези на Арома не ги купувах точно поради тая причина,като са много евтини да не ми стане нещо на косата....Но щом казваш,че на Евтерпа е добър,що да не пробвам? Hug

# 83
  • Мнения: 5 140

Доволна съм от балсамите за коса на "Евтерпа", особенно от този с кератин. Струват около 080 - 0.90лв.




За Евтерпа и аз чух добри отзиви и за този със силикон,костата ставала страхотна,ще взема да го пробвам.

Ще пробвам и  козметиката на Талодерма.

Кажете нещо за шампоаните на Дева.

# 84
  • Мнения: 1 798
Ползвала съм почти всички шампоани на Дева/без тоя за мазна коса/,не са лоши,ама не видях и да е станала по -пухкава или по-лъскава косата ми.

# 85
  • Мнения: 1 269
Купих толетно мляко на "Евтерпа" с краставица и мултивитаминен крем против бръчки пак на "Евтерпа". От два дни ги ползвам и съм много доволна!! За двете общо дадох по-малко от три лева Grinning
Много  качествени продикти за стотинки, пак ще си купя bowuu
Крема против бръчки за каква възраст е.Има 1 магазин  за зареждане и на едро даже-козметичен,цените са добри,на `Ломско шосе`-видях там на `Евтерпа`.Затова питам,ако не е много мазен и аз да си взема. Rolling Eyes
Не знам за каква възраст е крема, аз съм на 37г, кожата ми е суха от край време и ми пасва идеално! Много бързо попива и лицето става гладко и мекичко. С UV фактор е и много витамини. Моя колежка на 25г също е много доволна от точно този крем. Има най-различни видове, прецени сама, а и да не улучиш, цената е ниска и няма да е голяма загуба.
 Все повече се убеждавам, че вносната козметика не е по-добра за нас - не се знае оригинална ли е, какви ли стабилизиращи съставки слагат, та там са по-чести алергичните реакции newsm78

# 86
  • Мнения: 1 269
Купих си преди време шампоана за боядисвана коса на "Дева" и хич не ми понесе. Косата ми стана на клечки и от тогава си седи в банята за резерва като свършат другите шампоани, та даже и за гел душ ще го оползотворя.

# 87
  • Мнения: 1 798
Купих толетно мляко на "Евтерпа" с краставица и мултивитаминен крем против бръчки пак на "Евтерпа". От два дни ги ползвам и съм много доволна!! За двете общо дадох по-малко от три лева Grinning
Много  качествени продикти за стотинки, пак ще си купя bowuu
Крема против бръчки за каква възраст е.Има 1 магазин  за зареждане и на едро даже-козметичен,цените са добри,на `Ломско шосе`-видях там на `Евтерпа`.Затова питам,ако не е много мазен и аз да си взема. Rolling Eyes
Не знам за каква възраст е крема, аз съм на 37г, кожата ми е суха от край време и ми пасва идеално! Много бързо попива и лицето става гладко и мекичко. С UV фактор е и много витамини. Моя колежка на 25г също е много доволна от точно този крем. Има най-различни видове, прецени сама, а и да не улучиш, цената е ниска и няма да е голяма загуба.
 Все повече се убеждавам, че вносната козметика не е по-добра за нас - не се знае оригинална ли е, какви ли стабилизиращи съставки слагат, та там са по-чести алергичните реакции newsm78
На 26 съм , с мно-о-о-о-о-о-ого мазна кожа.
Забелязала съм ,че козметичен `титан`  Flutter като Арома например имат само кремове за суха кожа.Е,аз с тая гадна мазна кожа какво да си купя?!?Само скъпи  и вносни ли? #2gunfire

# 88
  • Мнения: 5 539
Добротворке,
http://www.aroma-bg.com/products/index.php?cat=6&lg=bg&prs_id=56
Ето серията на Арома за мазна кожа Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 798
Благодаря,Лилит,знам ги тия,ама аз искам кремове с превенция за бръчки-и-и-и-и-и,на 26 съм.А всички противобръчкови са все за суха кожа,това имах предвид.

# 90
  • Мнения: 6 155
И аз съм чувала и даже на едно място виждах лосион за тяло на Мишел-2лв и нещо беше.Кажи откъде си ги купуваш и от какво си най-доволна.

Аз си ги купувам направо от производителя; майка ми живее в Карлово, и като ходя на гости, си купувам. Ще попитам къде в София могат да се намерят техните продукти и ще дам повече инфо.
Иначе в момента ползвам душ гел с мултивитамини, маска за коса с мултивитамини, гел за измиване на лице - серия океан, купих си душ гел от серията Кайсия, ползвала съм тоник за лице с мултивитамини и тоник с розова вода. Последният път си накупих 1 торба козметика Twisted Evil за ужас на мъжа ми. И дадох около 10 лв. за всичко.

На Мишел си взех от морето крем с розова вода, 300мл. -5лв. Много ми харесва, лек, овлажняващ, опъва кожата и попива без да оставя следи. Но тук не мога да ги намеря къде се продават. Confused
Ако разберете - свиркайте  Whistling
Имат и сайт, но не ми се отваря  Thinking
http://www.misheldit.com/

# 91
  • Мнения: 77
На мамите с мазна кожа и акне мога да препоръчам един гел на КОЛАГЕНА. Ползвам го вече 4-5 години и съм много доволна.  newsm10 Казва се KOLLAGENA-FACE GEL. При редовно ползване намаляват черните точки, а оттам съответно и пъпките. Но трябва редовно третиране...а съм забравила, а съм се опъпчила..  Mr. Green  И не е скъп цената му варира от 1,60-1,80 лв. Grinning
От Бг козметиката съм доволна от маската за коса на Дева, и почистващата крем-маска за лице с пилинг частици и жожоба пак на Дева newsm10

# 92
  • Мнения: 1 798
Купих си на Мишел балсам за тяло/1.68лв-280мл/ с  вит.А,Е,В5 и F.Кожата е мекичка и гладичка Hug, а и мирише чудесно, че и дълго. PeaceУчудих се , че в забутано микс магазинче за перилни препарати и козметика ще видя Мишел,имаха и кремчета и шампоани и един шампоан с мед ми направи впечатление.Ползвал ли го е някой?

# 93
  • Мнения: 6 155
Сега видях в брошурата на Хит, че има продукти на Мишел  newsm44
Това, което е на промоция е тоалетно мляко с пантенол /170мл./ и крем за лице /65мл./ по 0.99ст. Grinning

# 94
  • Мнения: 1 798
Да,даже ходих  да си ги взема!!! Hug

# 95
  • Мнения: 6 155
Да,даже ходих  да си ги взема!!! Hug

От Хит ли? Какво си взе? Има ли разнообразие?

# 96
  • Мнения: 1 798
Не,не от Хит,аз не съм разбрала...От забутаното капанче за козметика,ама ги видях първо в брошурата ,та се върнах в магазинчето да видя сдали ги има.В Хит са от 3-ти нататък.

# 97
  • Мнения: 5 140
Темата е интересна,та да я подбутна напред

# 98
  • Мнения: 1 269
Препоръчвам едно червило  от Виан- София .Пише "Перфект" на кутията. Аз си купих номер13 - светло розово. Много е трайно и е за сухи и чувствителни устни като моите. Пише, че е овлажняващо и защитно, наистина в студеното ветровито време се оказа добро, а и не се размазва Wink Не е скъпо- под 3 лева е.

# 99
  • Мнения: 410
Перфект са български, мога да похваля Покривен лак, основа и втвърдител, 3 в 1. На панаира на красотата в 7ма палата минс едмица всичко бе по 2 лева. Преди ползвах 2 в 1 на Орифлейм или Авон, но първо са по 6 лв и второ, сега са ги разделели ( Авон ) на 2 различни продукта и ляга доста скъпичко. Та и лаковете Перфект бяха по 2 лева но още не съм го пробвала.
Иначе вчера си купих на Талодерма за 5.90 на промоция, комплект дневен и нощен крем по 5о мл, кутийки. На истина са приятни. И за ръце Регенерираш за 1.60 и емулсия за тяло, но още не съм я пробвала. Кремът за ръце сякаш се задържа цял ден, независимо че се миеш.
Добри са май.

# 100
  • Мнения: 35 960
лаковете на Перфект не ми харесват, но втвърдителя, този течния - страхотна придобивка!!!

# 101
  • Мнения: 1 798

Иначе вчера си купих на Талодерма за 5.90 на промоция, комплект дневен и нощен крем по 5о мл, кутийки. На истина са приятни. И за ръце Регенерираш за 1.60 и емулсия за тяло, но още не съм я пробвала. Кремът за ръце сякаш се задържа цял ден, независимо че се миеш.
Добри са май.
newsm10 newsm10

# 102
  • София
  • Мнения: 1 243
от доста време ползвах тоалетното мляко за чувствителна кожа (с бадем), води се 2 в 1, мляко и тоник - ами страхотно е просто, независимо от цената (около левче) Wink
на евтерпа ползвам и сега от време на време пилинга за лице - също съм доволна.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчайте ми , бг  измиващ гел за лице за чуствителна кожа, нямам притенции за марката?

# 104
  • Sf
  • Мнения: 808
Препоръчвам едно червило  от Виан- София .Пише "Перфект" на кутията. Аз си купих номер13 - светло розово. Много е трайно и е за сухи и чувствителни устни като моите. Пише, че е овлажняващо и защитно, наистина в студеното ветровито време се оказа добро, а и не се размазва Wink Не е скъпо- под 3 лева е.

Откъде го купи, къде ги има тези чеврила?
Благодаря!

# 105
  • Мнения: 1 269
Препоръчвам едно червило  от Виан- София .Пише "Перфект" на кутията. Аз си купих номер13 - светло розово. Много е трайно и е за сухи и чувствителни устни като моите. Пише, че е овлажняващо и защитно, наистина в студеното ветровито време се оказа добро, а и не се размазва Wink Не е скъпо- под 3 лева е.

Откъде го купи, къде ги има тези чеврила?
Благодаря!
Червилото купих от магазин "Зара" - специализиран е за бои и козметика за коса. Намира се до дома на младоженците на Четвъртък пазара.

# 106
  • София
  • Мнения: 4 272
Препоръчайте ми , бг измиващ гел за лице за чуствителна кожа, нямам притенции за марката?
Гел-крем за измиване на лице на Aroma Energy. Продава се във флакон с помпа - 125 мл.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчайте ми , бг измиващ гел за лице за чуствителна кожа, нямам притенции за марката?
Гел-крем за измиване на лице на Aroma Energy. Продава се във флакон с помпа - 125 мл.

Аз съм ползвала крем-гела на Елея за чуствителна кожа, но не ми хареса точна защото беше крем-гел. Искам да е само гел.

# 108
  • Мнения: 2 332
Препоръчвам едно червило  от Виан- София .Пише "Перфект" на кутията. Аз си купих номер13 - светло розово. Много е трайно и е за сухи и чувствителни устни като моите. Пише, че е овлажняващо и защитно, наистина в студеното ветровито време се оказа добро, а и не се размазва Wink Не е скъпо- под 3 лева е.
Откъде го купи, къде ги има тези чеврила?
Благодаря!
Червилото купих от магазин "Зара" - специализиран е за бои и козметика за коса. Намира се до дома на младоженците на Четвъртък пазара.
А къде се намира Дома на младоженците? newsm78

# 109
  • Мнения: 5 317
на скоро си купиx вода от лайка за по4истване на лицето.xаресвам също и розовата вода,на лавена-душ гела и лосиона за тяло с лавандула,на талодерма-xумата,млякото за тяло,вазелина за устни,бадемовата маска за коса на евтерпа или на роза импекс,стягащ гел за околоо4ния контур на регал и гела за около о4и на арома енерджи.

# 110
  • Мнения: 1 798
На Евтерпа къде има продукти,даже и страница нямат....Явно за коса нещата са добри,искам и аз да си купя нещо....  Praynig

# 111
  • Мнения: 2 255
Ползвам серията на Арома Енерджи, кремовете за лице и антицелулитния крем на Дева и на  някои др. фирми  понякога

# 112
  • sofia
  • Мнения: 8 936
А къде се намира Дома на младоженците? newsm78
Май е в Пловдив Wink

# 113
  • Мнения: 2 332
А къде се намира Дома на младоженците? newsm78
Май е в Пловдив Wink
Е тва е... започнах да подозирам, че има нещо такова...
Някъде в София няма ли от тези червила/мазила?

# 114
  • Мнения: 1 269
Сега влизам във форума и забелязвам как съм обяснила къде има червила "Перфект" ама в Пловдив!!!!! ooooh!
Като гледам из повечето козметични магазини в Пловдив има продукти на ""Перфект", предполагам, че и в София  ще се намерят.  Разликата в цените между магазините по централните улици и по-забутаните е близо 2 лева Whistling

# 115
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз съм чувала и даже на едно място виждах лосион за тяло на Мишел-2лв и нещо беше.Кажи откъде си ги купуваш и от какво си най-доволна.

Аз си ги купувам направо от производителя; майка ми живее в Карлово, и като ходя на гости, си купувам. Ще попитам къде в София могат да се намерят техните продукти и ще дам повече инфо.
Иначе в момента ползвам душ гел с мултивитамини, маска за коса с мултивитамини, гел за измиване на лице - серия океан, купих си душ гел от серията Кайсия, ползвала съм тоник за лице с мултивитамини и тоник с розова вода. Последният път си накупих 1 торба козметика Twisted Evil за ужас на мъжа ми. И дадох около 10 лв. за всичко.

На Мишел си взех от морето крем с розова вода, 300мл. -5лв. Много ми харесва, лек, овлажняващ, опъва кожата и попива без да оставя следи. Но тук не мога да ги намеря къде се продават. Confused
Ако разберете - свиркайте  Whistling
Имат и сайт, но не ми се отваря  Thinking
http://www.misheldit.com/


В София продуктите на Мишел се продавали почти навсякъде (малки магазинчета, павилиони по пазари и т.н.) - така ми каза госпожата, която отговаря за пласмента за София. Но най-интересното е, че може да се поръча и по каталог. Каталогът им е с доста богат асортимент.  Ако някой има интерес, да ми пише на лични, ще му кажа как.
нарочно не се впускам в подробности, защото не искам да прозвучи като реклама, дистрибуция и т.н. Peace

Аз продължавам да ползвам само техни мазила, шампоани, душ гелове и т.н. и съм адски доволна, а за цените съм без коментар (много евтино). Надявам се да продължат да предлагат качествена козметика и в бъдеще Wink

# 116
  • Мнения: 6 155
pipince, къде мога да го видя този каталог? В Хит видях техни продукти - шампоан, балсам, тоалетно мляко, крем за лице, хининова вода, силикон за коса. Но крема, който аз имам го нямаше Confused Искам да видя какво друго имат...и поръчките как стават?

# 117
  • Мнения: 5 140
побут напред

# 118
  • Мнения: 1 722
Не съм ползвала много видове българска козметика, но съм доволна от бадемовата маска за коса на ЕВТЕРПА, също и от един шампоан INSENS на бургаска фирма /препоръчан ми от близка фризьорка/. Косата ми е изрусявана, боядисвана, а според мои приятели изглежда много добре - само тези продукти съм ползвала върху нея от раждането на детето насам.

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Мамчета , то може и да е казано някъде ама аз както винаги не съм разбрала, за което се извинявам ,  та питам : От къде/ как да се снабдя с продуктите на Родиола  newsm78 ... разбрах , че е с дистрибуторстово  Thinking  ама  Rolling Eyes..... кажете моля !

А червила на Перфект видях вчера на пазара Димитър Петков .

# 120
  • Мнения: 6 155
Мамчета , то може и да е казано някъде ама аз както винаги не съм разбрала, за което се извинявам ,  та питам : От къде/ как да се снабдя с продуктите на Родиола  newsm78 ... разбрах , че е с дистрибуторстово  Thinking  ама  Rolling Eyes..... кажете моля !

А червила на Перфект видях вчера на пазара Димитър Петков .

Това дали ще ти свърши работа? Rolling Eyes
http://bilka-rodiolla.hit.bg/index.html

# 121
  • Мнения: 35 960

това е сайта на Стики /аз да си я похваля/   bouquet

# 122
  • Мнения: 6 155

това е сайта на Стики /аз да си я похваля/   bouquet

А Стики е? Blush

# 123
  • Мнения: 35 960

Авторът на сайта, в този форум пише под ника Стики

не й правя реклама, на сайта има координатите й, само дружеско потупване на рамото Hug, защото фирмата не си направи труд да създаде собствен сайт, точно като Ейвън от другата тема  Peace

# 124
  • Мнения: 5 140
Побут напред Hug

# 125
  • Мнения: 1 798
За прехвалените сапуни на Рефан-ама много обикновени са.Такова чудо като антицелулитен и против пъпки-нЕма. #Cussing outСестра ми даже увеличи пъпчасването с такъв.

# 126
  • Мнения: 2 672
айде и едно  мнение за тоал.мляко  Вега- много течно , иначе на мирис е ок.
и мнение за Колагена - направо е уникална !!!!

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
.....................Такова чудо като антицелулитен и против пъпки-нЕма. #Cussing out................
що бе  newsm78 не е чак толкова лош. Има някакъв временен ефект обаче хич не ми харесва как мирише (хвойна ли е, абе не ми е любима тая миризма)

# 128
  • Мнения: 1 798
и мнение за Колагена - направо е уникална !!!!
Каква беше тая Колагена,че не мога да загрея. Embarassed Embarassed

# 129
  • Варна
  • Мнения: 10 788
и мнение за Колагена - направо е уникална !!!!
Каква беше тая Колагена,че не мога да загрея. Embarassed Embarassed

Преди години, като студентка ползвах някои неща на Колагена, но съм позабравила и не мога да си дам впечатлението от продуктите.

Напоследък сякаш по-рядко ги мяркам, не че съм се скъсала да обикалям из магазините, но по-често можеш да срещнеш марки като Регал, Арома, Рубела....

# 130
  • Варна
  • Мнения: 10 788
... също и от един шампоан INSENS на бургаска фирма /препоръчан ми от близка фризьорка/.

Аз също съм ползвала шампоана на Инсенс - хареса ми.

Лятото си купих душ-гел на същата фирма, не е лош, повторих, но взех друг вид с бадемово масло - евтини са.  Wink

Его го и сайта им: http://www.insens-bg.com/index.php?p=1&l=2

Последна редакция: нд, 20 ное 2005, 17:18 от Киса

# 131
  • Мнения: 1 798
`Инсенс` никъде в София не съм виждала. Sad Embarassed

# 132
  • Варна
  • Мнения: 10 788
`Инсенс` никъде в София не съм виждала. Sad Embarassed

Виж в големите ви супермаркети, не може да няма.

Аз Инсенс си взех от Пикадили - варненски супермаркет.

# 133
  • Мнения: 3 835
`Инсенс` никъде в София не съм виждала. Sad Embarassed

Купувала съм от аптеката, която е на трамвайната спирка срещу Младежкия театър. Там имаше и Родиола!

Родиола и Колагена се произвеждат в едни лаборатории. Родиола е с по-добър състав, с липозоми ... затова е по-скъпа. Кремовете на Родиола са спасение за кожата в студа между другото!

 Grinning Bubanka също продава РОДИОЛА! Grinning

# 134
  • Мнения: 35 960
Grinning Bubanka също продава РОДИОЛА! Grinning

не ме хвали, защото сега с това бебе не продавам Simple Smile

# 135
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
... също и от един шампоан INSENS на бургаска фирма /препоръчан ми от близка фризьорка/.

Аз също съм ползвала шампоана на Инсенс - хареса ми.


Аз съм ползвала лосион за тяло  INSENS, не съм доволна, така си остана не довършен.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Да споделя още един сайт за БГ козметика.

В момента ползвам тоалетното мляко "7 билки".

Евтини са продуктите им.

http://www.ariescosmetics.com/bg/index.html

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Да споделя още един сайт за БГ козметика.

В момента ползвам тоалетното мляко "7 билки".

Евтини са продуктите им.

http://www.ariescosmetics.com/bg/index.html
свеки ползва този крем , не зная ефекта, но смърди отвратително  Sick. Други техни продукти не съм виждал.

# 138
  • Мнения: 510
и двамата с милия  Wink ползваме стик дезодорантите на INSENS  и сме безкрайно доволни от тях newsm10,цената им е перфектна,дълготрайни са и най-важното не дразнят депилирана кожа,имаме и Fa и Adidas от същия клас -за чувствителна кожа и не знаете как щипе от тях  #Cussing out

На INSENS ползвахме и то даже в Африка слънцезащитната серия и пак сме много приятно удивени Hug

Обаче над шампоаните им и лосиони за тяло нямаме преки наблюдения Simple Smile

На Amrita имаме масажен крем с екстракт от див кестен и е доста добър,а на Regal съм доволна от тоника за лице с бял равнец и салвия smile3525

Последна редакция: сб, 17 дек 2005, 01:34 от March

# 139
  • Мнения: 35 960
попадала съм на още 1 фирма, която има тоалтни млека и други неща, които са "7 билки" - "Афродита"; техните са по-добри, пак не са нещо осбено

# 140
  • Мнения: 4 916
Да споделя още един сайт за БГ козметика.

В момента ползвам тоалетното мляко "7 билки".

Евтини са продуктите им.

http://www.ariescosmetics.com/bg/index.html

Във Варна и  аз съм ползвала продукти на "Ариес", ама в София нещо ги няма.  Sad

# 141
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Да споделя още един сайт за БГ козметика.

В момента ползвам тоалетното мляко "7 билки".

Евтини са продуктите им.

http://www.ariescosmetics.com/bg/index.html

Във Варна и  аз съм ползвала продукти на "Ариес", ама в София нещо ги няма.  Sad

Сигурно щото фирмата е варненска....

# 142
  • Мнения: 4 916
Сигурно... Simple Smile Предполагам, че фирмата е от тези, които работят предимно за износ (пр. Украйна, Русия) и във Варна пуска малки партиди без да си прави труда да зарибява пазара в страната. Но това си е нормално - бг-пазарът е малък в сравнение с другите страни.

# 143
  • Мнения: 3 098
Аз 4естно казано това лято като се прибрах в България останах о4арована от козметиката ни.Как са подобрили вси4ко_от мазилото до опаковката,много добре.Тук купувам бяла козметика само от аптеките,но от това,което пробвах в Бг съм супер доволна Hug А то е:
продуктите на ЕЛЕА
ТАЛОДЕРМА
РЕГАЛ_лосиона им с магданоз
ЕВТЕРПА_пилинг
БИОФАРМА_кристали за коса
БГ РОЗА
От така прехвалените Лореал,Виши такава алергия ми направиха,4е пове4е няма и да ги погледна дори.Явно някои съставки не са дотам хипоалергенни.
А в Бг са се нау4или да правят козметика,хората,както стана ясно.

# 144
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В козметиката си нямам нищо българско май...не се сещам да имам. newsm78
Свекърва ми ползва разни български неща и е доволна от повечето.

Искам да попитам за тези Елеа-хубави ли са им продуктите? Интересуват ме кремовете по-точно,но и други продукти, Имат ли сайт?
п.п. Някой може да е писал за тях по-горе,но нямам време да чета цялата тема,извинявам се.

# 145
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Искам да попитам за тези Елеа-хубави ли са им продуктите? Интересуват ме кремовете по-точно,но и други продукти, Имат ли сайт?
Влез в някоя добре заредена аптека или в Била - има от почти всичките им видове мазила.
Аз и сестра ми ползваме зелената серия (за мазна и смесена кожа) - ексфолианта и матиращия крем. Сега мисля да си взема и за около очите (от розовата серия)
сайт

# 146
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Искам да попитам за тези Елеа-хубави ли са им продуктите? Интересуват ме кремовете по-точно,но и други продукти, Имат ли сайт?
Влез в някоя добре заредена аптека или в Била - има от почти всичките им видове мазила.
Аз и сестра ми ползваме зелената серия (за мазна и смесена кожа) - ексфолианта и матиращия крем. Сега мисля да си взема и за около очите (от розовата серия)
сайт

Благодаря за линка.
А доволна ли си от това,което ползваш? Аз също съм със смесена към мазна кожа и точно за кремовете се чудех.

# 147
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Да бе  Grinning Още спя.
Ползвам матиращия крем (други не съм пробвала). Не лъскам и кожата си стои мека и немазна на пипане.

# 148
  • sofia
  • Мнения: 8 936
....... с български шампоан никога не бих си измила косата.
Аз също не съм попадала на хубав български шампоан и съответно се отказах да ползвам.

# 149
  • Мнения: 2 332
Влез в някоя добре заредена аптека или в Била - има от почти всичките им видове мазила.
Аз и сестра ми ползваме зелената серия (за мазна и смесена кожа) - ексфолианта и матиращия крем. Сега мисля да си взема и за около очите (от розовата серия)
сайт
Ползвала съм от зелената серия на Елеа - матиращия крем и измиващия гел, от които съм много доволна. НО... от околоочните им (розовата серия) - хич  Naughty - от този за уморени и какви там още беше очи - малко след като го сложих започваше страшно да ми опъва; другия - противобръчковия - получих алергия към него, изразена в подуване на областта под очите (ама много - като супер пиянде) и кожата стоеше много суха - като лишеи направо. Знам други мацки, на които им понасят добре, и все пак - с повишено внимание към тези продукти!

Последна редакция: пт, 13 яну 2006, 09:37 от Роси74

# 150
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да бе  Grinning Още спя.
Ползвам матиращия крем (други не съм пробвала). Не лъскам и кожата си стои мека и немазна на пипане.

Значи точно от това имам нужда. Simple Smile   Колко пари е?

# 151
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
....... с български шампоан никога не бих си измила косата.
Аз също не съм попадала на хубав български шампоан и съответно се отказах да ползвам.

Относно шампоана-преди години си бях купила български яйчен шампоан за някакви смешни пари,незнам дали ще повярвате,но шампоана се оказа страхотен.Косата ми ставаше бебешки мека,лъскава и дори балсам не слагах.
От тогава търся хубав яйчен шампоан,но няма такъв или поне аз не намерих.Наскоро купих един пак български за около 2,50 лв.,но беше пълен боклук и замина за кофата след първото измиване.

# 152
  • Мнения: 3 835
....... с български шампоан никога не бих си измила косата.
Аз също не съм попадала на хубав български шампоан и съответно се отказах да ползвам.

Преди известно време си взимах шампоани Инсенс - много са добри.

На Елеа има мостри, така че може първо да пробвате. Simple Smile

# 153
Аз съм много доволна от козметиката на ДЕВА Peace

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Аз съм много доволна от козметиката на ДЕВА Peace
опаковките (на кремовете) и са направо красиви и луксозни за бг. козметика, но не ми понася

# 155
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Значи точно от това имам нужда. Simple Smile   Колко пари е?
4 и нещо.

# 156
  • София
  • Мнения: 4 966
Нови изпитани продукти? Laughing

# 157
  • Мнения: 5 577
Малко анти - околоочния крем на Дева.  Tired

На етърва ми очите не спирали да сълзят и да се зачервяват от него.

Аз имам на Арома и съм доволна много.  Peace

# 158
  • Мнения: 2 332
Малко анти - околоочния крем на Дева.  Tired

На етърва ми очите не спирали да сълзят и да се зачервяват от него.
И към него получих реакция - същата - смешното беше, че 2 дена не можах да зацепя че точно от него рева... Викам си - брей, тоя вятър само как ме разплаква... Joy и най-накрая стоплих и го подарих на братовчедка ми, на която пък и понасяше добре...

# 159
  • Мнения: 18 542
Някой да знае къде има продукти на КОЛАГЕНА? Едно вреве си купувах една маса от две части - розова вода и някаква бяла глина, която ми правеше много хубава кожата, но не съм виждала от сумати време.

# 160
  • Мнения: 35 960
Някой да знае къде има продукти на КОЛАГЕНА? Едно вреве си купувах една маса от две части - розова вода и някаква бяла глина, която ми правеше много хубава кожата, но не съм виждала от сумати време.

подобна маска имат Родиола

# 161
  • Мнения: 18 542
подобна маска имат Родиола
А къде продават техни продукти?

# 162
  • Мнения: 1 269
Oт скоро съм с крем "Регал" с Q10 дневен с екстракт от череша и нощен пак с Q10. Mного са добри!

# 163
  • Мнения: 6 155
Малко анти - околоочния крем на Дева.  Tired

На етърва ми очите не спирали да сълзят и да се зачервяват от него.



И аз рева от него. Ужасен е.  Close

# 164
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Малко анти - околоочния крем на Дева.  Tired

На етърва ми очите не спирали да сълзят и да се зачервяват от него.



И аз рева от него. Ужасен е.  Close


Още един глас против!  Close

Наистина щипят от него очите.

Сега се мажа с околоочния на Арома Натурал - много съм доволна, има лек, едва доловим приятен аромат, всяка сутрин си слагам от него и няма и помен от парене, сълзене и т.н.

# 165
  • Мнения: 5 317

Скоро си купих лосиона за тяло на Дева-ботаник с аромат на пъпеш и за сега съм доволна от него.Пък и мирише много яко.

# 166
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Елея са добри и Аромата ги бива

# 167
  • Мнения: 1 146
Аз пък съм с хидратиращия крем на Дева, и пилинг маската на Регал с костилки от кайсия. Страхотни са Grinning

# 168
  • Мнения: 1 934
Аз съм доволна от Дева крема за стрии и почистващата маска за леце на Регал.

# 169
  • Мнения: 5 317

А някоя мама да е използвала крема-дневен и нощен за лице на Дева с витамин Ц?

Ето този:

http://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=2

# 170
  • Мнения: 35 960
подобна маска имат Родиола
А къде продават техни продукти?

продават се по каталог, това е сайт на една от представителките им, тя също пише във форума
http://bilka-rodiolla.hit.bg/

# 171
  • Мнения: 5 317
Малко анти - околоочния крем на Дева.  Tired

На етърва ми очите не спирали да сълзят и да се зачервяват от него.



И аз рева от него. Ужасен е.  Close

За кой крем става въпрос?
Аз имах един в тубичка със сини надписи и беше меко казано отвратителен.

# 172
  • Мнения: 6 155
Същия е  Wink

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

А някоя мама да е използвала крема-дневен и нощен за лице на Дева с витамин C?

Ползвала съм и двата крема, но преди 3г. - бях доволна.

# 174
  • Мнения: 530
Аз пък мисля да ви похваля балсама за коса на Арома- AROMA Natural - за всеки тип коса(500 мл.). Мазничък е и по гъст от някой балсами които са като вода. Моята фризьорка ми го препоръча. Blush

# 175
  • Мнения: 144
Още един глас против крема за околоочния контур на Дева - скъсвах се от сълзене и подпухване от него.  Stop
Лосиона за суха кожа на Дева с пъпеш - аромата е страхотен, но на мен ми е малко сух, може би за лятото ще е супер, защото не е мазен, попива бързо без да оставя следи и мирише на току-що разрязан пъпеш, и този аромат остава за дълго време.
Сега ползвам регенериращ крем Дева Ботаник за смесена кожа - не съм се изринала още, и май ще съм доволна.  Thinking
Голям плюс за продуктите на Талодерма - особено за кремовете за ръце, хумата, кремчето за петички, гелчето с Ройбос за околоочния контур, вазелин за устни, дано не съм забравила нещо Hug
Пак Талодерма - сега изпробвам тоник за смесена кожа, антицелулитния масажен крем, смятам да си взема нощен регенериращ крем около очите, и дневен крем за семесена и мазна кожа.
Много съм доволна от измиващия гел с микросфери на Елеа, антибактериалния гел и скрабчето с жожоба на Регал, както и от тоалетното мляко на Регал за смесена кожа. Не съм доволна изобщо обаче от тоника за смесена кожа на Елеа и крема за околоочния контур на Регал Beauty  Stop
Ами, това е от мен - дано съм била полезна   bouquet

# 176
  • Мнения: 18 542

А някоя мама да е използвала крема-дневен и нощен за лице на Дева с витамин Ц?
Аз преди година. Беше ми мазничък обаче. Със смесена кожа съм.

Общи условия

Активация на акаунт