клиники за изкуствено оплождане

  • 4 374
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Здравейте момичета, днес моя приятелка ми се обади и ми каза че иска да си имам бебче, ама от непознат донор, няма си приятел, а е и толкова скромна и всеодаина към семейството си че не и остава време за нея самата. Та въпроса ми е някои можели да даде разяснение къде може да я оплодят изкуствено, за какъв период от време протича цялата манипулация / изследвания, избор на донор ако има такава възможност и т.н./, колко лева са необходими и ако има други подробности които съм пропуснала, ще ви бъда благодарна ако помогнете.

# 1
  • Мнения: 769
В подфорум "Проблемно забременяване' има много информация по въпроса. Има клиники, които предлагав вариант за инсеминации с материал от донор.

# 2
  • Мнения: 7 716
По-добре е да намери време за самата себе си. Отдадена на семейството? Чие семейство? Не е ли време тя самата да създаде семейство?
Донорска инсеминация се прави в клиника по стерилитет. Манипулацията е пет минути, вкарва се обаработен материал, не е болезнено, после полежава 15 минути. Донорът се избира по цвят на очи, ръст, коса и т.н. Обикновено са студенти. Трябва да си запише час за преглед най-напред и там ще уточнят подробностите.
Ето ТУК една клиника, в която правят донорска инсеминация. След като вземе решението си няма никакви пречки да се осъществи.
Успех и желая, каквото и да реши. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт