Бихте ли ме посъветвали?

  • 994
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте Д-р Слънчева! Имам един въпрос сега свършваме курса на Бронховаксома, т.е. и третия месец, изпили сме и едно шише Мултисаностол. С какво бихте ме посъветвали да продължа профилактиката през зимния сезон, защото малкия доста боледува и почти винаги се започва от гърлото, ако не кажа винаги. Питам вас защото не искам да му претоварвам и организма, а и не съм много добре запозната с медикаментите относно имунитета. Ще чакам вашите препоръки, защото си мисля че само витанимите не стигат за предпазване от болестите или поне по лекото им преминаване. Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да продължите с IRS19 впръсква се по веднъж във всяка ноздра, а при хрева по 2 пъти. Можете да починете около 20 дни и отново да започнете да давате Мултисаностол.

# 2
  • Мнения: 90
А колко време се впръсква и почивали се? Това имуностимулатор ли е, ако може малко информация да ми дадете. Кога да започна с него в смисъл колко време след бронховаксома? И до кога ад продължа с него в смисъл до кои месец? Как действа на организна и по-точно как го предпазва като се впръсква с носа. Благодаря предварително! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 760
Започнете след бронховаксона и след като свършите опаковката починете 1 м. Той има подобен на бронховаксона ефект- повишава имунитета на легавицата към бактериални инфекции, но има предимно локален ефект.

# 4
  • Мнения: 90
Добър ден, Д-р Слънчева! Медикамента, който ми препоръчахте IRS19 го няма никъде в града и в аптеките казаха, че не се внасял от доста време. Започнахме втора опаковка Мултисаностол и ако може да ми препоръчате нещо друго в замяна на това, което не мога да намеря. Да допълня, че веднъж седмично давам и Осцилокопциум. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт