Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Варна

Дали има на българския пазар алка майн (коралов калций) или друг подобен продукт,който да структурира питейната чешмяна вода?
Цитирай

София

Извинявай за спам-а ама може ли да ми разясниш как се "структурира" водата? Нещо със семплия ми опит в химията не мога да си го обясня (биотехника съм завършила). Моля за обяснение.
Цитирай

София

Тук в България има кани Брита. Мисля, че те филтрират по някъкъв начин водата - някой ми беше казал, че с помощта на активен въглен....
Цитирай

София

Аз намерих малко инфо поне за това с каква цел се използва: http://harati-g.com/bad.htm
Цитирай

Варна

Извинявай за спам-а ама може ли да ми разясниш как се "структурира" водата? Нещо със семплия ми опит в химията не мога да си го обясня (биотехника съм завършила). Моля за обяснение.
Аз съм завършила медицина и опита с химия ми е достатъчен,за да не се учудвам,че водата може да има структура под формата на кластери.Но не е нужно да си учил каквато и да е химия,за да знаеш за преструктурирането на водата.Чела съм го на доста места.Ето ти една статия,която взех от тук http://www.spiralata.net/voda/vodata.html.Чела съм подобна статия и в списание "Къщата"
 Albena9,имам и аз кана Брита,но тя не структурира водата,а само я филтрира.
 Дано някой има отговор на въпроса.
« Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 10:31 от Бунгичка »
Цитирай

София

Аз съм завършила медицина и опита с химия ми е достатъчен,за да не се очудвам,че водата може да има структура под формата на кластери.Но не е нужно да си учил каквато и да е химия,за да знаеш за преструктурирането на водата.

Ee, имаше и филм "Великата тайна на водата", ама и аз не го знаех, допреди да го гледам, така че не се Очудвай толкова, че не всички го знаят.

Moже да й се обясниш в любов или да й пуснеш Бах. Wink
Цитирай

Варна

Извинявай за О-то вместо У в думата,но страшно бързах,като писах.Всъщност въпросът ми е конкретен.Хареса ми много каквото прочетох за Алка Майн в "Къщата" и реших,че сигурно някой го ползва.
Цитирай

София

след като прочетох дадения от теб линк, подкрепям предложението на Misty - по-евтино и просто ще бъде да си налееш кана вода и да й пуснеш малко Моцарт.
Цитирай

На седмото небе :)

Заинтригувахте ме   Wink Та някой знае ли къде го има това чудо?
Цитирай

Варна

след като прочетох дадения от теб линк, подкрепям предложението на Misty - по-евтино и просто ще бъде да си налееш кана вода и да й пуснеш малко Моцарт.

Това го правя.Също като готвя насочвам положителни мисли(любов) към храната.И като кърмя детето си се старая да мисля с любов.Нали все пак яденето и кърмата съдържат вода.
 Но бих искала да опитам и нещо друго,напр. Алка Майн.
Цитирай
Съжалявам, че късно виждам въпроса. В България в аптеките се продава коралов калций, който тук се казва "линкорал". На капсули е, пие се според възрастта на човека от 1 до 3 на ден. Неутрализира киселинния състав на водата, която пием и на храната, която ядем. Руският вариант (в пакетчета), които се киснат във водата, е по-стар. Използвал се е преди да има продукт на капсули. "линкорал" е коралов калций от японските острови Окинава.
Цитирай

На седмото небе :)

Благодаря за инфото  Peace
Цитирай
Здравейте,
Алка Майн се предлага в България. Употребявам го повече от година и съм невероятно доволна.
Ако представлява интерес за вас, мога да ви изпратя повече информация
Цитирай

Варна

Разбира се,представлява! Smile
Пращай повече информация от къде може да се купи,колко струва,а и как точно се ползва?
Благодаря!  bouquet
Цитирай
Дали има на българския пазар алка майн (коралов калций) или друг подобен продукт,който да структурира питейната чешмяна вода?

da ima takyv prodyky stryva 45 leva  q ako vi interesyva se obaddete na telefon 0897399535 ili pishete na imeil katia-trifonova@mail.bg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора