Helena Rubinstein

  • 2 511
  • 17
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Продава ли се в България тази марка козметика и къде?

# 1
  • Мнения: 2 936
в "красива мама" би получила повече отговори  Peace

# 2
  • Мнения: 148
В София съм виждала неща на тази фирма. Имаше една парфюмерия на Леге, която обаче я затвориха. Предполагам, че и на други места има, като по-големите такива магазини.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 766
jaklins , и аз знам в София, къде се продава, но май в Бургас никъде не съм виждала.  Thinking

# 4
  • Paris
  • Мнения: 1 727
В Бургас не се продава, и аз затова си мислех, че въобще не се внася в България.

# 5
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В София има. Аз съм фен на тази марка Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 825
Единствено в парфюмерията на Леге съм виждала техни продукти.

# 7
  • Мнения: 3 835
В София има. Аз съм фен на тази марка Peace

Разкажи какво ползваш и с каква кожа си  Praynig

# 8
  • Мнения: 7 416
   Аз съм ползвала един флуид за защита на кожата в градски условия.Беше преди няколко години и бях много доволна. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Та къде в София се продава? newsm78

# 10
  • Мнения: 776
Аз съм виждала марката в София, в "Екстраваганс", ул. Сан Стефано 18 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 766
Та къде в София се продава? newsm78

На ул " Патриарх Евтимий", където се пресича с ул. " Ангел Кънчев " има козметичен магазин, в него се предлагат продукти от марката Helena Rubinstein.  Peace

# 12
  • Мнения: 418
една от спиралите е страхотна LASH QUIN MASCARA ...миглите стават плътни и дълги..откакто съм я открила,загърбих марки като Кларинс и Ланком..

# 13
  • София
  • Мнения: 7 766
Купих си златния околоочен крем Gold Future Eye Care на Helena Rubinstein , предстои ми да тествам.

А иначе съм пробвала околочния с Вит.С - Force C Premium Yeux , изключително лек за млада кожа, но на мен не ми хидратираше достатъчно.

# 14
  • Мнения: 13 512
Купих си златния околоочен крем Gold Future Eye Care на Helena Rubinstein , предстои ми да тествам.
Лек, гелообразен/ аз не харесвам такива/, лепкави са ми някакви. За очите предпочитам  крем. Много е интересен буркана. Създава впечатление за 50 мл. крем, а всъщност си е 15 мл. гелче:-)
Във Варна ги продават в Тайс.
най-хубавото разгримиращо средство,което съм ползвала
този серум ползвам в момента. не мога още да кажа ефект, но го чувствам много  приятен на кожата.
това ползвам като овлажните за устни,/url] харесвам го, има различни нюанси.[

Общи условия

Активация на акаунт