През какъв интервал от време пиете магнерот-а?

  • 3 075
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Изписаха ми Магнерот 3х1 заради неболезнени контракции.Пия го вече 2месеца горе-долу през интервал от 5-6ч.Сега обаче  позната ми каза ,че трябвало да се пие през 8ч.Моля,мамите кои са пили или пият да споделят на колко часа го пият.Притесних се за бебо.Благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 20:47 от Mi6ana

# 1
  • София
  • Мнения: 1 020
най-добре е да си питаш лекарката. На мен не ми бяха казали такова условие.

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Минимум 4часа (8ч ми се вижда множко).

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз го пиех след хранене, не съм спазвала чак много точни интервали, просто сутрин, обед и вечер. Изкарах си бременността докрай, въпреки, че имах контракции от 4-ия месец.
Но все пак питай гинеколога ти.

# 4
  • Мнения: 4 111
Пиех го по 3 пъти на ден по 2 таблетки - сутрин, обед и вечер, не съм броила часове.

# 5
  • Мнения: 304
Аз го пиех след хранене, не съм спазвала чак много точни интервали, просто сутрин, обед и вечер. Изкарах си бременността докрай, въпреки, че имах контракции от 4-ия месец.
Но все пак питай гинеколога ти.
Peace

# 6
  • Мнения: 491
Аз го пиех след хранене, не съм спазвала чак много точни интервали, просто сутрин, обед и вечер. Изкарах си бременността докрай, въпреки, че имах контракции от 4-ия месец.
Но все пак питай гинеколога ти.

# 7
  • Мнения: 3 069
И аз пих Магнерот от 5-я  месец и така до края по 4 таблетки на ден.
Лекарството не се пие през опеделени часове.
Познатия ти нещо бърка...не съм спазвала часове и имам жив и здрав син.
Пожелавам ти лека бременнот и раждане.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз го пиех сутрин,обед и вечер.Часови интервали не съм спазвала,а и лекарката не ми е казвала,нито пък съм го чела на листовката/поне нямам такъв спомен/.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 123
пия го 4 пъти на ден и не под точен час.

# 10
  • Мнения: 2 498
Аз го пиех 3 пъти по 2 таблетки....

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз го пиех по 3 пъти на ден, в началото по едно, а от 6 месец и по 2, че положението беше зле, но никога не са ми казвали да спазвам определени часове.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
Пиех Магнерич /то е същото/ от 6 месец  3 пъти по 2 таблетки, не съм спазвала часове  Peace

# 13
  • Мнения: 158
Аз го пия сутрин и вечер по 1 таблетка

# 14
  • Мнения: 2 100
Пиех го по 3 пъти на ден по 2 таблетки - сутрин, обед и вечер, не съм броила часове.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт