"Винаги готов" ли е мъжът ви за секс?

  • 4 309
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!
newsm78Значи не само моя е като нерез, чак се притеснявам на мен като не ми се ще какво ли си мисли. Какво е това нещо? Разбрах, че в някои случаи това не е за хвалба Tired, имали сме и разправии.
същата работа

# 16
  • София
  • Мнения: 397
"Винаги готов" му е инструмента,но иначе рядко си иска сам. Дори като зачестя с прелъстяването почва да мрънка,че за мъжете било вредно толкова често newsm78/незнам кой му го е втълпил/, но не се дърпа много де Wink

# 17
  • Мнения: 165
Винаги е готов и това е самата истина ooooh! Много често му отказвам, даже и не се целуваме много, защото тръгна ли да го целувам и вече........ Пък на мен не винаги ми се иска Crossing Arms Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Xa-xa-xa  hahaha Все едно аз съм го писала това.

# 18
  • Мнения: 2 270
Моя също е винаги готов и понякога си изкарва скандалче заради това

# 19
  • Мнения: 26
Винаги готов... и това не е шега  Laughing

# 20
  • Мнения: 13
Винаги е готов,дори съм експериментирала,примерно му казвам да си ляга,а аз ей сега идвам,след което се зачитам в някоя книга,след 2 часа на пръсти си лягам и той ме чака Confused

# 21
  • Мнения: 2 613
Без сутрините почти винаги е готов Wink

# 22
  • Мнения: 2 926
почти винаги

# 23
  • Мнения: 157
И моя мъж е винаги готов.
Ние жените сме странни.Ако иска секс често -зле.
Ако не ни обръща достатъчно внимание пак зле.
Вижте колко теми има от жени чийто мъже имат проблеми с "крика".Тях питате ли ги какво им е?!

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
"Винаги готов" му е инструмента,но иначе рядко си иска сам. Дори като зачестя с прелъстяването почва да мрънка...
нещо подобно. Peace обаче когато на мен не ми идва желанието няколко дни и се почва обратно мрънкане  Mr. Green

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не той има моменти когато не може
аз съм от онея дето колкото повече ядове толкова повече си го "изкарват" по тоя начин...но пък си е и до чисто физическа умора - аз перкулясвам предимно с децата, а той на работа се изтощава физически...

# 26
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Винаги готов, отказ няма......................

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Винаги готов, отказ няма......................
И моят така, рядко имаме тази възможност и гледа да не я изпусне Laughing Peace

# 28
  • Мнения: 1 186
Абсолютно винаги.....на сън да го бутнеш и той бута Laughing....

# 29
  • София
  • Мнения: 71
Dembi, пишем си с теб в една друга темичка, за заспалите мъже, ама сега видях тази. Моля ти се, ако познаваш някой такъв "винаги готов", свиркай, поне да видя такова чудо и аз веднъж...... Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт