Лансинох - от къде?

  • 1 362
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте момичета,
Къде мога да намеря Лансинох? Питах вече в много аптеки, но навсякъде не бяха и чували за него. Аз живея в Хаджи Димитър и ако някой знае аптека в района или в центъра, от където мога да си купя този крем ще съм много благодарна ако сподели.

# 1
  • Мнения: 842
Аз си го купих от аптеката на Шейново, тъкмо бях родила и още бях в болница. За други аптеки не знам, защото не ми се е налагало да купувам втора опаковка.

# 2
  • Мнения: 5 401
Аз го купих от Ремедиум на "Граф Игнатиев" преди много месеца. В твоята квартална аптека не може ли със заявка да ти го доставят?? Ако ти трябва спешно, мога да ти дам моя, понеже не ми се налагало да го ползвам отдавна. Все още е в срок и е може би 1/2 опаковка.

# 3
  • Мнения: 998
Аз също предлагам своя, защото дадох 30 лв за него, а съм го ползвала 3 пъти и ми е жал, че ще го хвърля. Ако искаш с удоволствие ще ти го дам!

# 4
  • Мнения: 719
Цитат
защото дадох 30 лв за него

Това ли наистина е цената на Лансиноха? newsm78 #Crazy

# 5
  • Мнения: 502
тубичка от 10гр е 11-12лв 
не знам да се произвеждат разфасофки с друг грамаж и по-висока цена

# 6
  • София
  • Мнения: 308
Момичета, благодаря за отговорите! И двете аптеки които споменавате са ми удобни.
А иначе кремчето, живот и здраве, ще ми трябва януари. Ако разбира се бебка се задържи до термин в на мама тумбачето.
Сега си подготвям чантата за болницата, за всеки случай да ми е подръка, че януарките вече имаме 2 бебчета и да не се разбърза и моето.
Аз за момента ползвам крема на Авент от време на време, че имам няколко мострички, но като се роди беба мисля да се мажа с Лансилох. От всичко което изчетох във форума се спрях на него.
Надявам се да нямам проблеми с гърдите, но човек трябва да е подготвен за всичко, че не се знае.

# 7
  • Мнения: 998
Не знам точно колко грама е, че не го намирам къде е, но със сигурност е по-голяма опаковка. Взех го от аптеката на ХИТ, но по-малка разфасовка нямаха.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 157
Щом имаш време потърси си или си поръчай в която и да е аптека(то е малко специфично и може би затова не навсякъде го знаят,още повече че повечето лекари си изписват гармастан,така че няма как да се знае всичко ново,но не е проблем да ти го поръчат)малката опаковка-10гр-основно в началото е мазането,после вече става излишен крема и няма смисъл да хвърляш ей така пари.:)10гр са 10лв,доколкото помня:)

Общи условия

Активация на акаунт