Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Предварително се извинявам,че пускам тука темата,но здравния не е толкова посещан,а ми е спешно.Помогнете ми,заседна ми пилешка малка кост в гърлото,вече наистина не знам какво да правя.Трудно ми  е дори да преглъщам слюнката си.Ядох кори от хляб,но не помогна.Много благодаря предварително.
Цитирай

Варна

Аз съм чувала, че се яде не кората от хляб, а средата.Опитай и дано по - бързо се оправиш, че много гадно.Успех Hug
Цитирай

Лекар уши нос гърло. Таксата е 20 кинта, вадят с пинсета.
Цитирай

....

Иди на лекар веднага!
Цитирай

Много неприятно. Опитай да изпиеш един суров белтък. Белтъка прави филм около костта.
Ако не на лекар веднага , че е много опасно.
Цитирай

Не 20,200лв ще дам стига да има на кой.Работата е че съм в тъп,малък град и по това време има само Бърза помощ,която не става за нищо.Направо полудявам. #Cussing out

mimi_82 ,ядох и среда.
Цитирай

Жено! Всяка една бърза помощ е по- добра от стоене и вайкане.
Цитирай

Предварително се извинявам,че пускам тука темата,но здравния не е толкова посещан,а ми е спешно.Помогнете ми,заседна ми пилешка малка кост в гърлото,вече наистина не знам какво да правя.Трудно ми  е дори да преглъщам слюнката си.Ядох кори от хляб,но не помогна.Много благодаря предварително.
Една върху друга, двете ръце, натисни гръдната кост, за да можеш да се изкашляш! Няколко подобни движения направи!
Цитирай

Стига бе, викай Бърzа помощ или марш в съседния град. Това е опасно. Ако имаш проблеми с дишането, zадължително. Преz това време, ако има някой при теб, можеш да се надвесиш надолу и тоzи някой да те потупа няколко пъти (силно) между плешките. Ако обаче парчето е zаседнало, тъканта около него обикновено се подува и няма да стане.
Цитирай

по този начин ще предизвикаш обрано налягане, накарай някой около теб да го направи, трябва да стане рязко.
Цитирай

Няма значение колко голям е града....повикай бърза помощ.
Лежах в болница отделение УНГ и съм се нагледала на доста страшни гледки подобни на твоята. Така,че не умувай повече.
Цитирай

София

Чувала съм, че повръщането помагало също.  Crying or Very sad
Ако има зъболекар наоколо също може да ти помогне с пинцети да извади костичката.
А ако и това няма - близък човек, въоръжен с фенер, да освети гърлото ти и да се опита да я извади от там.

Успех!  bouquet
Цитирай

НЕ НЕ! Нищо не махайте с пенсети, проблемът не е чак толкоз голям и опасен, направи това което ти казвам!
Цитирай

Берлин

Ти звънна ли в Бърза помощ, да  попиташ, дали могат да ти помогнат или какво ще те посъветват да направиш?
Ако не си,направи го!
Цитирай

Недей да предиzвикваш повръщане. Недей да полzваш пинсети. Пробвай ряzкото потупване и ако не иzлеzе, грабвай телефона.
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора