Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ноем. 2007, 08:06 ч.

Русенска модна къща "Монро"

• 20 050
  • 34
  •   1
Отговори
  • The Land of Pretend
Интересува ме някой знае ли към имат магазин(и) и на какви цени варират дрехите им! Някой може ли да помогне?

дизайнер: Милена Цончева

# 1
В София имат магазин на ъгъла на Денкооглу и Витошка

# 2
  • Русе
Цените им са от порядъка :поли 40-50, панталони - 50-70лв., рокли 60-80лв. Но не съм очарована от качеството на изработка.

# 3
aз имам блуза с къс ръкав-цена 34 лв. материята е трико и е хубава!

# 4
  • Sofia
Предлагат ги и в други магазини, аз си купих рокля, трикотаж, много добре стои и топли, а после разбрах за тази марка.

Но десените са им  доста шаренки винаги.

# 5
Костюмите има са със страхотна кройка.

# 6
  • София
Имат хубави неща, но не винаги.

# 7
  • София
Взех си стахотна рокля за Нова година на Монро. Черна сатенена до под коляното, абсолютно изчистена.

# 8
  • varna
А05 и аз си взех за нова година тяхна рокля също черна изчистена Grinning
страхотна кройка моята обаче е над коляното  Laughing определено имат страхотни модели

# 9
  • Sofia
Колко струват, скоро не съм ходила в техен магазин,, а нямам нищо черно официално(по точно рокля ) в гардероба си?

# 10
  • София
Роклята беше 79 лв.

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
Аз няколко пъти съм ходила в техния магазин в София. Е, как един път не видях дрехата, която съм си набелязала в някое списание. "Монро" имат едни панталони и сака, чиито плат е на релефни кадифени правоъгълници. Същите панталони съм виждала в Oviesse  и още няколко магазина из София и Пловдив. Не знам същите модели ли са или платът е еднакъв, но не се учудвам да е 1вото, тъй като доста шивашки фирми шият дрехи за чужди фирми.

# 12
  • Русе
Имат хубави неща, но не винаги.
особено при нас, макар и русенска фирма в нашия магазин почти нищо няма Rolling Eyes

# 13
  • София
Те по принцип нямат много голям избор на модели.

# 14
Преди имаха много хубави рокли
Сега обаче са всички един модел, само че в различни разцветки и то обикновено супер шарени
Някой бил питал в магазина не продават ли роклите,които ги има по каталога и списанията.Отговорът бил,че собственичката си шие хубавите модели за нея, но не ги продава. За реклама ги ползва.Много тъпо,щото по списанията красоти,в магазините боклуци Stop

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт