Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора

В този форум има прекалено много теми с оплаквания как никой нищо не прави за зас и колко ощетени и огорчени се чувстваме от това.Нито държавата се сеща за нас, нито свекървата, нито съпругът ни,че е и всичките ни приятели взеха,че ни изпозабравиха.Ако не дай Боже някой от тях се сети да направи нещо то е или не каквото трябва,или не когато рябва, или не както трябва.
Затова ви питам ,мили дами, какво вие самите ще направите днес за себе си?Кое е това нещо,което ще направи деня ви по-смислен и усмихнат, живота ви по-щастлив,по-богат и по-различен?
Започвам първа:
1.Днес ще работя много и усърдно,че заради вчерашното ми висене във форума( и заради venny_b     bouquet) не можах да свърша почти нищо.А искам да останат доволни от работата ми и след няколко месеца да поискам  аргументирано повишение на заплатата си.
2.Ще спретна и една леща набързо(много обичам леща) и ще опека наденички  chef, че да има довечера какво да сложа на масата с червеното вино-всяка вечер пием със съпруга ми червено вино.За нас това се е превърнало в нещо като ритуал.
3.Ще се обадя да проверя превели ли са паричките ми от майчинството ми,както и обещетението ми за неползван платен отпуск.Ако са ги превели,ще се ухиля до ушите и в събота съм на пазар HugАко не-утре ще пробвам пак и ще настоявам.
4.Ще оставим малкия за час -два на свеки ,а ние ще изпием по едно кафе навън с приятели след работа.Ще се 'барна' по случая и без друго излизаме рядко и рядко имам такава възможност.

П.П. Това не е тема за оплаквания.Това е тема,в която да си дадем кураж,че сами можем да променим живота си към по-добро и да го направим по-щастлив.
« Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:46 от Ulia »
Цитирай

София

Ще се наспя. После ще измисля нещо друго и ще го споделя.
Цитирай

София

Боже, точка едно и две са напълно идентични с моите плаанове  за днес.  SmileМисля, да си направя и едни подарък за предстоящ личен празник. Палто, ама още умувам дали ми се дава съответната сума. Всъщност то е е ясно какво ще стане накрая и май няма да се размина само с това. .. Crazy
Цитирай

NL

Аз чакам свеки да дойде след час и половина Laughing,и ще излезем до търговския център,да понапазарим подаръци Party.А и аз да видя някоя дрешка за мен -лятна(малко трудно се намират сега летни дрехи за бременни),че след 2 седмици заминаваме на почивка в Мексико,а се оказва ,че аз  имам  само 6 парцала за по едрата си фигура #Cussing out..имам дрехи за бременни,ама са по зимни
Цитирай

Точка 1 ми е същата като при теб.
2. След работа ще отида на фризьор и ще си купя нова пола.
3. Ще купя нещо вкусно от топлия бар на кварталния хипермаркет и хубаво вино.
4. Ще се видя междувременно с една приятелка.
5. Вечерта ще си легна с децата и ще гледаме заедно "Гарфийлд".
Цитирай

Варна

На всяка цена трябва днес  да си сменя гумите на колата,
на обяд ще отида да обядвам с приятелки
следобяд ще отида  на басейн, фотоепилация и педикюр
Цитирай

DE

Ще бачкам цял ден, за да взема обещаното повишение на заплатата!
Цитирай

София

Повечето неща, които изброявате са свързани със семейството - готвя постоянно, работя не за повишение (освен ако аз самата не се повиша), пазаруването също ми е в графата  "трябва", бабите ги няма наоколо... (освен ако не затворя децата в гардероба)...
Днес (но за съжаление не всеки ден напоследък) ще седна да почета малко (ако успея да остана малко на спокойствие), а спането ще го отложа за друг път. Като се замисля, за себе си с най-голямо удоволствие спя, чета и евентуално среща с някоя приятелка.
Цитирай

София

Mонда, благородно ти завиждам Smile
Цитирай

Варна

за гумите ли? Крайно  време е, сняг иде:-) Laughing
Цитирай

София

за гумите ли? Крайно  време е, сняг иде:-) Laughing
Уф, най-вече за бесейна, пък и вече съм за боядисване. Гумите може пък с масаж да ги заместим Mr. Green
Цитирай

Днес за себе си няма да имам време.
Обаче ми се иска да отида на фризьор ,на козметик ,на сауна, масаж ................................................................................
Иска ми се и да ме поканят на романтична вечеря ..........................
Ох ,гумите на колата не са сменени със зимни /завиждайте и на мен/
Цитирай

Тъй като съм изпаднала в някакав депресия Crying or Very sad - за първи път ми се случва такова нещо, реших да се спася като обърна по-вече внимание на себе си. Днес вече си направих тренировката в залата, ще гледам следобяд да ида на маникюр, ще потърся наоколо масажист и в тоя дух мисля да ми преминават от тук нататък дните Wink, е в съчетание с работата ми...
Цитирай

София

Като стане детето ще излеземе на разходка,хем той ще диша въздух,хем аз ще се разходя.
Направила съм малък списък с покупки и трябва да се изпълни.
Ще готвя пилешко с ориз и гъби ,но това после.
Сега се наслаждавам на тишината в къщи и слънцето на вън.
Цитирай

Аз до 18ч съм на яко бачкане.Идва края на месеца,а за счетоводителите това се досещате какво значи.
В обедната почивка ще отида в отсрещното заведение да хапна супа и ще отскоча до един магазин да си купя една блуза, тип блузон.
След работа, след 18ч ще пазарувам нещо за хапване.После бегом у дома, смятам и аз да наготвя леща и другото не съм го дозимислила,защото мъжлето ми само с леща няма да мине. След това ще оправя масата,чиниите(освен ако мъжа ми не ме отмени) и после ще си правя декларациите за НАП(за частната ми практика). После къпане и сън.

Дано след този ден утре съм все пак свежичка. Но като си представя,че през седмицата съм почти всеки ден така, незнам за каква свежест си мечтая.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора