Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Здравейте мамчета! Аз като една неопитна майка искам да ви питам нещо свързано със секса. В момента бебето ми е на два месеца и половина все още се кърмем и нямам ментруация. Възможно ли е в момента като правим секс с татито да забремения Embarassed? Благодаря ви предварително. Дано не ви звучи много тъп въпроса Embarassed Embarassed EmbarassedНо наистина незнам
Цитирай

София, център

Да, напълно е възможно да забременееш.

Ползвайте презерватив тъй като кърмиш и не можеш да приемаш орални контрацептиви!
Цитирай

София

Възможно е. Това, че кърмиш, не е гаранция да нямаш овулация.  Най-добре използвайте предпазни средства Peace
Цитирай

Белгия/София

Възможно е, макар и не много вероятно, но риск има. Ако една толкова скорошна втора бременност е нежелателна от вас за момента - вземете мерки.
Цитирай

София

Може и още как
Цитирай

Айтос

Аз мисля, че е напълно възможно, но пак се допитай до лекар Peace, чувала сьм за такива случаи, като твоя
Цитирай

София

Аз мисля, че е напълно възможно, но пак се допитай до лекар Peace, чувала сьм за такива случаи, като твоя
Ами аз всъщност не съм бременна, но все пак питам за да знам. След раждането имах такива усложнения,че незнам колко време ще ми е нужно да си помисля пак за такова нещо. Но просто исках да знам. Благодаря за отговара
Цитирай

Има много семейства с породени дечица и при повечето така е станала работата.
Цитирай

София

Може, разбира се!
Цитирай

София

Напълно възможно е!
Цитирай

София

Да, напълно възможно е да забременееш  Peace познавам такава мама.
Цитирай

plovdiv

Моя приятелка има бебе на 7 месеца и въпреки,че са се пазели сега отново е бременна.Наистина трябва да се внимава,ако не си готова за второ бебче.Използвайте презерватив,а не с прекъсване на акта.
Цитирай

Варна

Да
Цитирай

Може, може. Макар, че кърменето намалява вероятността, не я изключва.
Цитирай

София

Да, може. Вземете мерки. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора