За или против обеца на момченце?

  • 5 213
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 406
и двамата с таткото сме против

# 46
  • Oslo
  • Мнения: 659
В класа на големият ми син има 3 момчета с обеци, сега са 4 клас, а ги имат от миналата година.
Моето дете не е повлияно от тази мода(за моя радост). Бих се възпротивила на такова желание от негова страна, поне още 3-4 години.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 252
Много против!  Naughty Нито обици, нито татуировки, нито пиърсинг ще му позволя да си направи.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 941
Синът на моя приятелка поиска да си сложи, даже беше по-малък от твоя и тя веднага му разреши. Значи, пробиха му ухото, сложи си обица, носи я известно време /около месец/ и реши, че вече не иска. Начеса си крастата с две думи и му мина мерака. Аз бих позволила, но може би като по-голям, когато вече няма да ме пита Mr. Green

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Момче с обеца и въобще деца с бижута са ми малко.....  Sick

# 50
  • Мнения: 934
Добре де, а защо момичетата може, а момчетата не?
 Какво толкова?
Чела съм толкова много мнения в този форум а това как било нормално да се дупчат ушите на БЕБЕТА (момиченца!), как като са малки не ги боляло (!), на Благовещение трябвало да се направи и не знам какво си още, голяма радост и прочее; а едно девет годишно момче, което иска обица - сакън, не може, как така! Общественото мнение е против!

Аз лично бих позволила, какво толкова - една дупчица в ухото. И аз не харесвам мъже с обеци, ако става за въпрос, но децата имат право на личен избор, особено за такива дребни неща.
Бих си запазила правото на вето за по-важни работи.

# 51
  • Мнения: 83
и аз нямам нищо против даже ми харесват мъже с една обеца,

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен лично нито момиченца, нито момченца ми харесват да са накичени.

Голям мъж даже с две обеци ми харесва, но не с една, че и златна. Даже моя мъж е с две сребърни халки.

# 53
  • Мнения: 385
Не разбрах само,защо решиха някои хора,че ще е "накичен".Няма такова нещо. Мойте приятелки които имат момиченца им продупчиха ушите още докато бяха на по 3-4 години.

# 54
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не разбрах само,защо решиха някои хора,че ще е "накичен".Няма такова нещо. Мойте приятелки които имат момиченца им продупчиха ушите още докато бяха на по 3-4 години.

Въпрос на виждане и на вкус. Peace

# 55
  • Мнения: 455
Против!

# 56
  • Мнения: 3 164
Аз имам момиче,ама и момче да имах-твърдо против обици,татуировки,пиърсинги пр.  Naughty въпреки,че като поотрасне едва ли ще ме пита де  Rolling Eyes
Цербер Mr. Green Heart Eyes Hug

Изобщо си нямам на идея как ще реагирам.Като ми дойде на главата, тогава ще го мисля.Може би ще му разреша Thinking
И аз съм от майките-либералки Crazy

# 57
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ако въобще ви пита някой, ще реагирате. Майка ми я поставих пред свършен факт с татуса ми.  Mr. Green За такива неща съм либерал, но като порастне достатъчно( поне след 15годишна), защото ми е ясно, че и без моето съгласие, пак ще направи каквото си иска.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 826
Докато зависи от мен не бих разрешила.А и ми е много грозно обеца на толкова малко момче. Embarassed

# 59
  • Мнения: 4 841
Питам се само, ако някоя мацка изтипоса тук снимка на деветгодишно (че и по-малко) момче с обеца и попита: "Какво ще кажете за новата придобивка на моето момче", колко отговора ще бъдат: "Много е сладък, да ти е жив и здрав" и колко - "Не го одобрявам, и мисля, че е много грозно"  newsm78

Това, например (не го познавам, от Гугъл е):


Общи условия

Активация на акаунт