Шейна BОBBY BOB

  • 912
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
От каталога SMART на SHELL: 7979 SMART точки + 33 лева
https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowProduct.html?prodID … 05691&pType=c
Много ми харесва, но нямам толкова точки, няма и да имам. Дали се продава някъде без точки и запетайки?

# 1
# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
От каталога SMART на SHELL: 7979 SMART точки + 33 лева
https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowProduct.html?prodID … 05691&pType=c
Много ми харесва, но нямам толкова точки, няма и да имам. Дали се продава някъде без точки и запетайки?

не съм 100% сигурна, но мисля, че съм я виждала на Гарденията в Боята - това е магазина за цветя и градински неща точно на ъгъла на България и Панорамен път - там на светофара, има ги изложени отвън мисля newsm78 в петък ще минавам от там, ако искаш да хвърля едно око?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
Tatjana, много ти благодаря. Цената много ми харесва, но не можах да се ориентирам в цените за доставка - 22 евро + по 1 евро за килограм ли е до България?
RS, ще съм ти благодарна ако погледнеш дали ги има и каква е цената.

# 4
  • Мнения: 7 605
Tatjana, много ти благодаря. Цената много ми харесва, но не можах да се ориентирам в цените за доставка - 22 евро + по 1 евро за килограм ли е до България?

12? плюс 1?/килограм, информацията в таблицата йм е стара  Wink

Друг е въпросът, 4е ве4е на 2 поръ4ки до БГ искаха само 3,95? zа доставка  Grinning  МожеШ да си пробваШ късмета, ако не е много по скъпа в БГ.

# 5
  • Мнения: 116
не съм 100% сигурна, но мисля, че съм я виждала на Гарденията
Там продават на KHW немски  Grinning

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 545
Juleto1,
А някакви цени горе долу за шейна с кормило  Hug

# 8
  • Мнения: 116
Миналата година бяха около 200 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 324
Аааа, мене 40 евро ме устройва повече.

# 10
  • Мнения: 7 605
Миналата година бяха около 200 лв.

 #Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 545
Аааа, мене 40 евро ме устройва повече.

$40 евро ама без кормило с кормило 60 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт