18-36м - Супер Мечо, Дървен Мечо

  • 2 343
  • 29
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пиша, за да ви се похваля с най-новата играчка на Мая и да ви подсетя да си я вземете, ако я намерите. Това е дървено мече, на което се "пришиват" дрехи - пак дървени. Има ризки, панталонки, рокли, обувки и якички в различни цветове. Играчката е много креативна и развива не само фината моторика, но и чувството за цвят (червено, синьо, жълто, зелено). Прибира се за съхранение в дървена кутия.
Играчката е ТСМ; аз я взех за 6 лв Sign Exclamation от редовен ТСМ магазин.
Темата я пускам тук, а не в На пазар, понеже по-скоро имам предвид как действа на развитието на децата, а не самата покупка.
Ето линк към по-големите снимки, тук слагам мънички.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1283&AlbumId=9510

               

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Еха, какъв супер мечо! Още утре ще потърся тук и ако няма ще кажа не свеки да ми вземе от Пловдив Simple Smile
Много благодаря за инфото boo! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 877
Върха. Аз все си мислех,  че Ането е малка за шиене, но ако Мая се справя, вероятно и  ние ще можем. Ще проверя тукашните ТСМ.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат на: Anda
Върха. Аз все си мислех,  че Ането е малка за шиене, но ако Мая се справя, вероятно и  ние ще можем. Ще проверя тукашните ТСМ.

Анда, аз засега съм й го дала, мушка по дупките, но без дрехи, още ми се вижда рано за всичко. Като свикне да "шие" на гол Мечо, ще започнем и да го пременяваме Simple Smile
Мисля, че Ането ще се справи.

# 4
  • Мнения: 4 244
Любимата играчка на сина ми от почти година насам!

# 5
  • Мнения: 1 077
Ха, гледах го оня ден, обаче реших, че е още малка за него... Чудех се дали няма всъщност аз да си играя засега... Thinking

# 6
  • Мнения: 2 567
Моята тъкмо го видя сега на снимката и страшно го хареса. Иска още утре да ходим да търсим да го купим Grinning .
Искам обаче да разбера дали става за такива деца като нея или е по скоро е за по мъничките  Confused:

# 7
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз такъв мечо не съм виждала по ТСМите - обаче ще потърся задължително. Много готно изглежда

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат на: Летисия
Искам обаче да разбера дали става за такива деца като нея или е по скоро е за по мъничките  Confused:

Ами, на мен ми се струва, че е максимум до 4-5г, защото после Барбита и прочие... ако го намерите нека го види сама - дали ще й е интересен Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 567
Цитат на: boo
Цитат на: Летисия
Искам обаче да разбера дали става за такива деца като нея или е по скоро е за по мъничките  Confused:

Ами, на мен ми се струва, че е максимум до 4-5г, защото после Барбита и прочие... ако го намерите нека го види сама - дали ще й е интересен Simple Smile



И аз така си помислих ама тя сега стои само до мене и ми намила , че го искала  Grinning
Явно барбитата са и омръзнали вече и сега това и се струва нещо по разнообразно Thinking

Абе ако го намерим ще го видим пък тогава ще си реши....въпреки , че от сега ми е ясно какво ще е решението и - "Искамммм гооо"  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 1 546
А дали моят Алекс като не иска с друго да си играе това ще му е интересно ooooh! че сме много трудни в интереса въобще към играчките Whistling

# 11
  • Варна
  • Мнения: 791
Страхотно е ! Много искам да взема на малката такова мече! Да знае някой къде във Варна може да има? И прощавайте за пълното невежество, но какво е това ТСМ?  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 12
  • Мнения: 5 877
Впрочем могат да се направят подобни картинки, ламинирани и продупчени с перфоратор. Дървен обаче е по-готино, разбира се.

# 13
  • Мнения: 3 562
Цитат на: wilma
Страхотно е ! Много искам да взема на малката такова мече! Да знае някой къде във Варна може да има? И прощавайте за пълното невежество, но какво е това ТСМ?  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Отговарям, защото и аз съм питала  Embarassed
Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6579&highlight=%D2%D1%CC
Ако пуснеш едно търсене може още по-подробна информация да получиш.
Даже имаше тема за ТСМ във Варна  Heart Eyes

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бу, пак сладък Мечо си открила! Пусто като в нашия ТСМ нищо няма... Ще видя в края на месеца дали пък в Русенския няма такъв Мецанчо! Много ми хареса!

Общи условия

Активация на акаунт