Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
915-929 от 1 182 отговора
Добре,кажете за това MELAGENINA PLUS ,наистина ли има ефект и вреди ли на черния дроб?! newsm78

Мислиш ли, че някой  може да ти отговори на въпроса?
Пусни си едни чернодробни ензими да си спокойна (АСАТ и АЛАТ) и това мога да ти кажа като лаик. Разбира се по- добре се консултрай с JP то това ли са точните чернодробни изследвания, които можеш да направиш за собствено спокойствие.
Цитирай

......,предписа ми крема Протопик,да ви кажа мажа го около седмица ..........

Здравейте, силно ме заинтригува използването на Протопик. Аз се мазах близо 2 месеца ........

Кое от двете е вярно?
Цитирай

Искам да питам тези,които са ползвали ПРОТОПИК дали е същото лекарство от линкаwww.framar.bg/new_product.php?id2...page.Ако е същото пишете.
Цитирай

Здравейте, силно ме заинтригува използването на Протопик. Аз се мазах близо 2 месеца ........

Кое от двете е вярно?

Не разбирам какво точно искаш дда ме питаш. Просто споделих, че в листовката написана на английски разбрах, че не може повече от 6 седмици и така спрах след 8 близо. Идеята е 4е има резултат доста бързо, появяват се кафеникави петънца, но следвайки логиката при по-продъжително прилагане може да изпиташ някои от страничните ефекти, затова реших да попитам дали все пак след предписване от лекар на това лекарство е споменал за такова ограничение в периода на мазане.
Цитирай

Искам да питам тези,които са ползвали ПРОТОПИК дали е същото лекарство от линкаwww.framar.bg/new_product.php?id2...page.Ако е същото пишете.
Сисито 74, да същия е препарата. Просто след като попитах в няколко аптеки дали се предлага в България, ме насочиха точно към тази интернет страница.
Цитирай

Кое от двете е вярно?

Не разбирам какво точно искаш дда ме питаш. Просто споделих, че в листовката написана на английски разбрах, че не може повече от 6 седмици и така спрах след 8 близо. Идеята е 4е има резултат доста бързо, появяват се кафеникави петънца, но следвайки логиката при по-продъжително прилагане може да изпиташ някои от страничните ефекти, затова реших да попитам дали все пак след предписване от лекар на това лекарство е споменал за такова ограничение в периода на мазане.

Ами в първия абзац от поста си пишеш, че се го мажеш "от около седмица". После пишеш, че си се мазала 2 месеца. Не разбрах кое е вярно. Може би си цитирала някой, но не си използвала "Вмъкни цитат" и за това се е получило така.
Цитирай

Здравейте момичета ! Вече два месеца се мажа  с МЕЛАГЕНИНА ПЛЮС ,всяка вечер втривам и си лягам.Това което  мога да кажа е , че имам някои петна които се затварят, разбирай пигментират , силно се надявам че това лекарство ще ми помогне!  Гледах филма The Secret  и настроих мисълта си положително ,така че се надявам и вярвам че ще отнеме време за да се излекувам, но ще успея! Мисля ,  че с  положителна нагласа и мисъл на половина битката е спечелена ! До сега всеки път като видех ново петно се депресирах още повече ,но сега се усмихвам и си казвам че и то ще се скрие !!Предвид нашето заболяване  мисля , че това е много важно!
smile s ти от колко време се мажеш с него и колко силно натискаш когато го втриваш , колко продължително втриваш на дадено петно!?? В упътването пише че се втрива в продължение на 5 мин  ,как го правиш ти!?
Цитирай

можем да се похвалим.ве4е се появява някакав ефект.петното на 4елото взе да става кафеникаво.а като гледам рЬцете му и там  се вижда порозовяване.мисля,4е 6те се полу4и.бавно е но си заслужава,е надявам се де.времето 6те покаже.
Цитирай

Много съжалявам че се е получило така. Просто на съм много запозната с работата на този форум. Да, това е била целта ми, да използвам цитат, но явно не се е получило. Друг учстник от форума беше писал, че това лекарство му е било предписано, и затова реших да се включ и аз и да науча подробности колко време трябва да се маже, след като е назначено от лекар. Моето просто е закупено от чужбина и не съм се съветвала с лекари. Както и, явно не съм се справила с правилата на писане във форума. Но все пак ще се радвам, ако някой знае отговора на запитването ми, защото аз съм спряла да се мажа, а ефект наистина има и то твърде скоро. Просто се уплаших от страничните ефекти...
Цитирай

Много съжалявам че се е получило така. Просто на съм много запозната с работата на този форум. Да, това е била целта ми, да използвам цитат, но явно не се е получило. Друг учстник от форума беше писал, че това лекарство му е било предписано, и затова реших да се включ и аз и да науча подробности колко време трябва да се маже, след като е назначено от лекар. Моето просто е закупено от чужбина и не съм се съветвала с лекари. Както и, явно не съм се справила с правилата на писане във форума. Но все пак ще се радвам, ако някой знае отговора на запитването ми, защото аз съм спряла да се мажа, а ефект наистина има и то твърде скоро. Просто се уплаших от страничните ефекти...

Ясно Smile, дано се намери кой да ти отговори. При всички положения според мен не трябва да се превишават дозите и сроковете на лечение, описани в листовките.
Цитирай

GAI моля те напиши ми откъде и как става поръчването на Антивитилигото. Много бих искала и аз да си взема, но незнам как да си го поръчам
ами ние ходим до турция.от там го взимаме,но може и по банков път.другия вариант е от пакистан
Цитирай

На 17 съм и се предполага че имам витилиго ,лекаря ми предписа Vitix - Gel ; Vitix - Tablet , та въпроса ми е въпросният витикс има ли някъкви странични ефекти и дали изопщо е ефикасен и дали ще ми помогне ? Благодара предварително!
Цитирай

На 17 съм и се предполага че имам витилиго ,лекаря ми предписа Vitix - Gel ; Vitix - Tablet , та въпроса ми е въпросният витикс има ли някъкви странични ефекти и дали изопщо е ефикасен и дали ще ми помогне ? Благодара предварително!

Не съм чувала за странични ефекти, мисля че няма. Дали ще помогне е въпрос, на който само времето ще отговори, всичко е много индивидуално. Успех!
Цитирай

да на всеки е разли4но,специално при сина ми тази комбинация не помогна.дано на теб да ти помогне-успех.
Цитирай

Здравейте,
    радвам се че при много от вас има ефект от лечението,това много ме обнадеждава,въпреки че от 20 години нищо не ми е помогнало.Мазала съм с Мелагенин+облъчване с UV,кортикостероиди,билки,с етерично масло от бергамонт,бабини илачи и какво ли не.
    Много важно е как всеки преодолява прихическия стрес-на мен ми е мн трудно.Макар че по никакъв начин не го показвам,а и до някъде успявам да замаскирам петната,но витилигото ме промени -някак си загубих смисъла.Даже на сън не забравям,че го имам-повлиява целия ми живот,тотално!
    Та как вие приемате факта,че имате витилиго?Един  психолог ме уверяваше,че има хора които напълно си се харесват и живеят в мир със своите болести и  недъзи.Дай Боже всекиму-аз не успявам,а постоянно се опитвам да се самоубеждавам.
И понеже се занимавам с астрология,и ми е интересно да знам кое в картата показва кожни болести,ако някой от вас има желание да ми изпрати данните си на лични-дата,час,населено място на раждане и пол.Ще съм благодарна!
И още нещо-четох,че витилиго се отключва,когато човек се чувства недостатъчно обичан и самотен.при мен е така,а при вас??
Цитирай

915-929 от 1 182 отговора