Витилиго 2

  • 293 916
  • 1 182
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 281
Дори след като порастнах и се омъжих дойде един момент когато мъжа ми ми каза "Я се виж на какво приличаш.Къде си тръгнала да се смяташ за красива".... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нима живееш все още с него?!!

# 946
  • Мнения: 28
аз мисля 4е хората, на които  витилиго-то е засегнало голяма 4аст от тялото и то все на видими места не може да не им пука .особено ако това се слу4и за кратко време.тези хора са много по лесно раними-е това е моето ли4но мнение

# 947
  • Мнения: 5 001
Дори след като порастнах и се омъжих дойде един момент когато мъжа ми ми каза "Я се виж на какво приличаш.Къде си тръгнала да се смяташ за красива".... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нима живееш все още с него?!!
Вече не!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

аз мисля 4е хората, на които  витилиго-то е засегнало голяма 4аст от тялото и то все на видими места не може да не им пука .особено ако това се слу4и за кратко време.тези хора са много по лесно раними-е това е моето ли4но мнение
Точно така е!  Tired

# 948
  • Мнения: 413
 Добро утро!Днес е един голям християнски празник Успение Богородично!Да ви е честит и в този дух искам да понапиша 2-3 реда.
 Ние не сме жертви и в никакъв случай не трябва да се смятаме за такива.В живота има хора ,които живеят без ръце и крака,без жизнено-важни органи и са способни на велики и запомнящи се дела!Ние притежаваме всички качесва,за да правим живота по-хубав и по-прекрасен за нас,децата ни и околните.Самосъжалението може да съсипе и най-борбения дух.
 Витилигото може да бъде удар по самочувствието на суетния човек-ами в такъв случай да избягаме от суетата.
  Hug

# 949
  • Мнения: 3
Здравейте.. не искам да прозвучи като оплакване ,ама миналата седмица преживях голям стрес.. разбиха вратата,докато бях в къщи и т.н.. просто.. и днес.. Cry забелязох,че на ръката ми се е появило ново петно..
само исках да споделя...ще го третирам "в зародиш" както се вика ,и него пък дано да се закрие..
пфуууу,мама му стара.!!!!!!!!1

# 950
  • Мнения: 4 651
ех smile_s, колкото и да се пази човек от такива емоции, винаги има независещи от нас обстоятелства. Ти и семейството ти добре ли сте?
Като е толкова ново петното пробвай и с локални псоралени- сега има смокини, цапай с бели сок или със сок от картофи, след което 10-15 мин печене на слънце. Може пък и да помогне. Ама гледай да не изгориш....

# 951
Мили момичета, наистина витилигото е кошмар за една суетна жена, но можете да го прикривате без проблем. Така живея 15 години, през летните месеци се мажа с качествен автобронзант, подбирам облеклото си - има красиви ризи с дълги ръкави не е нужно да мисля виждат ли се лактите ми! За лицето: не излизам без фотозащитен крем, новите продукти на Aven - има специални силно покривни фондьотени / точно за витилиго/. Моят съвет е не се излагайте на слънце, 2 години не можах да си оправя натрупаните кафяви петна по лицето! Не мислете за петната и ще видите, че ще спрат да се развиват. В Италия един доктор ми каза - това е болест на добрите хора, душата Ви е бяла и излиза на повърхността!

# 952
  • Мнения: 413
 Ееех ,Росина възхити ме твоят пост!Благодаря ти за хубавите думи! Hug

# 953
Ееех ,Росина възхити ме твоят пост!Благодаря ти за хубавите думи! Hug

Да си жива и здрава, момичето ми!!!! Ей такива доктори ни трябват на нас! От такива "инжекции" се нуждаем! Давайте приятели! Ще се преборим....  Hug

# 954
  • Мнения: 4
Ееех ,Росина възхити ме твоят пост!Благодаря ти за хубавите думи! Hug
Бравоооо!!! Е, това е доктор!!!! Благодаря ти, момичето ми!!!! Писах преди малко като гост, още не мога да се оправям добре тук, но това няма никаво значение. По-важното е всички да мислим позитивно, което на теория го знаем. Но нека ДА ГО НАПРАВИМ!!!! Всеки ден да си казваме, че сме красиви, добри .... и каквото се сетите още. Тук една водеща на предаване казва: "Всяка сутрин се гледам в огледалото и си казвам: Птуууу, да не са ти уроки!" В началото наистина е трудно, но постепенно почваш да си вярваш в това, което говориш! Хайде приятели, нека да не са ни уроки!!!! И да помним всички, ЧЕ ДУШАТА НИ Е БЯЛА!!!! Благодаря на теб и на доктора ти!!!

# 955
  • Мнения: 4 651
Време беше да възцари и тук малко по- добро настроение   Simple Smile Simple Smile

# 956
  • Мнения: 40
Искам набързо да драсна няколко реда че както обикновено нямам време. Благодаря ви за всички добри идеи. Опитах с изпарена до 1/4 урина да лекувам едно петънце на дупето, слага се компрес, стои 15 мин до 30 мин и се маха и мие мястото. Мисля, че резултата бе невероятен, много бързо се пигментира, но това се случи само с новото петно, старото почти не се повлия. Сега стои само то, от новото няма и помен, така че наистина при първоначалното появяване трябва веднага да се реагира, не чакайте въобще. Поздрави и успех. Методът е на Малахов, споменавам го за интересуващите се. Стискам палци на всички и пак благодаря за новите идеи

# 957
  • Мнения: 1 988
По повод Стойка  Митева-тази жена е природно бедствие!Толкова много си вярва и се взема на сериозно ,че ти става страшно само като четеш.Жалко е ,че си играе с нещастието на хората.Не знам къде не се е пробвала,не знам с какво не се е занимавала.Успява много бързо да се преваплащава в различни роли.Доста хора пострадаха от нейното "лечениe" Какъв магистър-специалист?Внимавайте мнго с нея

# 958
  • Мнения: 413
 По-назад из темите я бяхме поразнищили:thinking:

# 959
  • Мнения: 4 651
По-назад из темите я бяхме поразнищили:thinking:

Дааам, но не е лошо да я споменаваме пак за информация на новодошлите. Не беше ли тази жена, която искаше да й пишем писма и която била излекувала сина си ....?

Общи условия

Активация на акаунт