Витилиго 2

  • 293 869
  • 1 182
  •   1
Отговори
# 900
Съжалявам момичета аз се обърках.Тъи като така сам разбрала доктора си, си изкарах извода че е ЯМР, (понеже съм в чужбина) а то е чрез ултрасонографя. Определяне на дебелината на кожата и отделните й структури.По този начин се определя наличието на меланин и до колко може да се изменя приблизително.(Да речем ако не прекаляваме с изпичането и живеем нормално)
Това е вярно за промяната на тена и вероятна разлика след време,обсъждала сам го с двама специалисти по дерматологиа.Първо всеки доктор които ще попитате ще започне с отрицателните фактори и чак след това всичко останало.Обяснението беше такова....Видоизмененията и разликата от здравата кожа и тази с микропигментация може да достигне от 3% до 8% /100%.Аз сам съгласна на това не знам и не отговарям за никои друг.При едно такова изменение ще трябва да ме оглеждат с микроскоп зада остановят че имам витилиго.Да си призная чесно аз никога не сам си криела петната.Изложени са на показ винаги.Просто са заличени с автобронзанти,а които ползва такова нещто знае добре  че маскировката никога не е 100% може малко но си личи.Така че не ми пречи минималната разлика.

# 901
http://www.sportandbeauty.com/index.php5?pageId=92&region=8 Ето каде мога да се подложа на експеримент? LaughingМаи такова нешто няма все още в БГ.

# 902
  • Мнения: 4 651
http://www.sportandbeauty.com/index.php5?pageId=92&region=8 Ето каде мога да се подложа на експеримент? LaughingМаи такова нешто няма все още в БГ.

Е как да няма в БГ, като е БГ център това, на което даваш сайта Simple Smile

Ултрасонографя се прави в Кожна клиника на ВМА http://www.dermatology-bg.com/bg/services/7

# 903
  • Мнения: 28
GAI напиши какво стана с вашето лечение има ли резултат и до каква степен се повлия от Антивитилигото?Ако има ефект успех.

# 904
  • Мнения: 28
ами мисля 4е ефект ве4е има.на 4елото му бялото петно запо4на да се покрива с малки светло -кафяви петна.дано да ми се оправи мом4ето.мисля,4е 6те се справим-малко по малко напредваме.

# 905
Права си, ултрасонография мога да си направя знам.Но микропигментация не намирам,аз мисля че това не е клиника а списание sport&beauty(линка които дадох)

# 906
GAI моля те напиши ми откъде и как става поръчването на Антивитилигото. Много бих искала и аз да си взема, но незнам как да си го поръчам

# 907
  • Мнения: 4 651
Права си, ултрасонография мога да си направя знам.Но микропигментация не намирам,аз мисля че това не е клиника а списание sport&beauty(линка които дадох)

Ааа може, стила на статията е такъв все едно там го правят .... Сигурно е превод от сайта на някоя чужбинска клиника. Мога да звънна в тази дерматологична клиника на ВМА да питам дали са чували за процедурата.

# 908
  • Мнения: 122
  Момичета и момчета, здравейте LaughingПращам ви един линк по- долу, където може да видите Майкъл Джаксън, лека му пръст, та ще видите промените, които настъпват с кожата му Embarassed след заболяването му от витилиго. ...наш брат по съдба Heart Eyes

 http://www.youtube.com/watch?v=15TSEKXXIvI&feature=related

# 909
  • Мнения: 4 651
  Момичета и момчета, здравейте LaughingПращам ви един линк по- долу, където може да видите Майкъл Джаксън, лека му пръст, та ще видите промените, които настъпват с кожата му Embarassed след заболяването му от витилиго. ...наш брат по съдба Heart Eyes

 http://www.youtube.com/watch?v=15TSEKXXIvI&feature=related

Някой го пусна малко по- напред този линк Simple Smile. Как си ти?

# 910
  • Мнения: 122
   Здрасти FX, добре съм Laughing , не съм чела кментарите и не съм видяла, че някой друг вече е поместил това видео Embarassed... а ти как си? аз виждам доста петна с кафеникъв цвят Laughing, на които им се радвам като на любими гости Laughing, ама от друга страна, местата с пигментация доста потъмняха от слънцето, та по видна е границата...Хич да не го мислим, да се радваме, че сме здрави и имаме лщбимите близки около нас и да се наслаждаваме на живота Heart Eyes хайде чао и приятна седмица Joy

# 911
  • Мнения: 4 651
Супер Rea50, хубави неща са това. За мен нищо, аз съм несериозница, най- сериозните грижи, които полагам за моето витилиго са да не хвана тен и да се си купя поредния слънцезащитен Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

Хубаво лято на всички и дано безгрижните отпускарски дни ви подействат добре на петънцата Simple Smile!

# 912

Аз ходя при д-р Дурмишев от няколко месеца,последмия път беше миналата седмица,предписа ми крема Протопик,да ви кажа мажа го около седмица и вече имам петна осеяни от кафяви точки,доста добре вървят нещата.Една моя позната ми донесе книга за народна медицина и там пише за конската пот.Прочетох че някой от вас го е пробвал този варянт наистина ли помогна?Доста се чудя дали да го пробвам, доста гнусно ми звучи,но ако наистина помага ще го направя.В книгата пише,че конят като потича около хълбоците се появява пяна от потта и се намазват петната с нея,без да се втрива и се оставя да попие.А пише още,че когато се изпотят прозорците вкъщи и по тях има капчици вода и с нея могът да се мажат петната,незнам чесно казано какво общо имат петната и водата по прозорците,но така пише.Но моля пишете ми конете.


Здравейте, силно ме заинтригува използването на Протопик. Аз се мазах близо 2 месеца и имам вече кафеникави петънца, но ефакта е само по лицето. Аз се сдобих с него от САЩ, моя роднина го е закупила от аптека там със специална рецепта разбира се. Упътването е само на английски език и това което можа да се запечата в съзнанието ми беше, че има ограничение в периода на мазането, в смисъл че се маже не повече от 6 седмици, и аз спрях, просто не успях да открия никой, който би могъл да ми каже колко време да направя почивка, защото аз наистина видях ефект от това лекарство още на втората седмица.
Ако някой има информация относно ограниченията в използването на Протопик, нека да пише, ще бъда безкрайно благодарна! Желая успех на всички и горе главата, не се предвайте!

# 913
  • Мнения: 122
fx, ama i az sqm taka neseriozna, otdavna s nishto ne se mazha i nikakvi merki ne vzemam, nabliagam na polozhitelnoto mislene :35:haide priatno liato Heart Eyes

# 914
  • Мнения: 3
Добре,кажете за това MELAGENINA PLUS ,наистина ли има ефект и вреди ли на черния дроб?! newsm78
и btw моите се закриват?! на краката особено едно петно,което беше изцяло вече почти се е закрило. сега ще сложа снимка да видите !

 http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2486/392906754212136911124881 … 6xx7B3Au7pJh1.JPG това е на коляното точно

Също така и на лакътя имам и там почват да се закриват,на брадичката също и отстрани на хълбоците.
На средния ми пръст петното се закри напълно,а на левия ми крак също се появява ОРИГИНАЛНАТА ми кожа  Mr. Green
Изключително щастлива съм !

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 23:22 от smile_s

Общи условия

Активация на акаунт