Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ноем. 2007, 13:50 ч.

Делфина

• 2 331
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Момичета, знаете ли къде в София има магазин, в който се продава бельо с тази марка? Знам, че има интернет магазин, но искам да пробвам, преди да купя.

# 1
  • София
ул. Ангел Кънчев №13

ул. Солунска №52

бул. Скобелев №24

ул. Витоша №70

бул. Витоша №80

бул. Димитър Петков №64

Комплекс GM City, Младост 3

Комплекс Никони, Дружба 1

Младост 1А, пазара

Овча Купел 1, бл. 414
Раковски и Дондуков

НДК подлез до фонтана

НДК - Пасажа магазин 13

НДК - Пасажа магазин 66

Витоша и Алабин, Търговски Дом

Люлин, Тъговския дом, ет.2

ул.Крум Попов, Срещу "Марая"

ул. Цар Самуил №36

ул. Княз Борис №104

ул. Н. Коперник №24

Лозенец, ул. Златен Рог №22

Иван Вазов - пазара, до пощата

ул.Неофит Рилски №58

Красно село, ул. Княгиня Клементина

ул. Китна №1

Студентски град, Стол №4

Младост 4, ТК "VS Market"

Лозенец, ул. Кричим №2

Борово - пазара, ТЦ Витоша

бул. Драган Цанков №23

Хаджи Димитър, пазар Герена, пав. 19

Борово ул Пирински проход 47Б

# 2
  • София
Много ти благодаря  Hug

# 3
Момичета  мога да Ви препоръчам магазина на Бул Димитър Петков 64 срещу кафе фонтана Много е зареден  Има всякакви размери и цветове  Отгоре на всичко има и намаление Продават и тяхното бельо флирт Това е фирмения им магазин

# 4
  • София
здравейте
влизала съм смао в магазина  им до пазара Димитър Петков ,ина хубави неща ,бях си харесала един бански там минаката година ,но нямаше номер  newsm45 иначе имат готини неща

# 5
  • в зоната на здрача
Момичета  мога да Ви препоръчам магазина на Бул Димитър Петков 64 срещу кафе фонтана Много е зареден  Има всякакви размери и цветове  Отгоре на всичко има и намаление Продават и тяхното бельо флирт Това е фирмения им магазин
Ето на мен тази информация ми е от полза,защото живея в на Одрин,значи ми е някъде на близо.
Миленче,можеш ли малко да ме ориентираш,и кафето май не се сещам къде е..
Благодаря ти предварително.. Hug

# 6
Аз днес получих моят бански от Делфина. За един ден ми го доставиха, но не го харесвам  Sad Ще го връщам, а на сайта изглежда много по-различно Tired Иначе обиколих Студентски град и  по Графа магазинчетата и не мога да си харесам бански  Sad

# 7
Кetri, магазина на Делфина е на кръстовището на Пиротска и пазара Димитър Петков около борсата за цветя     Ако изваш от Стамболийски тръгни по пазара пресечи бул Тодор Александров след това пресечи Пиротска и си пред кафето   До него е магазина  На витрината пише бански Делфина

# 8
  • София / Пловдив
А магазин на Делфина в Пловдив дали има?
Че на сайта доста неща си харесах, но след като прочетох echolalia, май не смея да поръчвам  ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт