Помощ детето изпоцапа

  • 1 954
  • 9
  •   1
Отговори
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Милото ми" чудовище " се постара да лекедоса всичко което купихме за новата къща. Как се справяте с лекетата по дамаските на диваните ? За стените съм спец- но с диваните не успявам. newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вениш за килими и дамаски Peace

# 2
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
каква е технологията за дамаските

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поливаш с ваниш и търкат с четка. забърсваш с мокра кърпа.

# 4
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
предполагам че е за предпочитане да се прави лятото и помага ли за химикал

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
зима-лято няма значение, ако е много ликьосано си викни фирма да го изпере. химикал се чисти със спирт и памук.

# 6
  • Мнения: 8 999
Аз съобразих изцяло обзавеждането на дома ни с това, че отглеждам две бесотии, които поливат, капят, плюнчат, омазват и с една дума, се стараят в най-кратки срокове да съсипят онова, което с баща им сме успели да придобием в последните 7 г. Диваните - възглавници с дамаска с цип - свалям, третирам с препарат за петна и пера. Подът - ламинат: не остават лекета, каквото и да разлеят отгоре. Стените - светъл латекс: мия ги с гъба и препарат за чинии. Пердета и килими нямам.

# 7
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ОХ , МИЛИТЕ СЪКРОВИЩА . Бях харесала диван за 1600 лв- перфектен всичко с цип ,но докато стана време да се нанасяме в новата къща магазинът се премести - ок . След обекаляне го открих ,но полза нулева на продавачките не им се занимаше с жена която искада пазарува - може би  са имали своя стратегия за продажба не знам . Не искам да си спомням какво обикаляне беше за да харесам диваните единия го купих от Сливен , а другия от Казанлък - аз съм от Стара Загора. А сега на Мама русото съкровище се е постарало качествено . Пробвала съм с други препарати не бях пробвала с Вениш,но и него ще пробвам.Сърдечни благодарности  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 679
Сложи някакво покритие, което ще можеш често да переш

# 9
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
И ТОВА БЯХ СЛОЖИЛА - НО ЯВНО ТРЯБВА ДА Е С НАЙЛОН Joy

Общи условия

Активация на акаунт