Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора
Смятате ли, че мъжете са по-големи егоисти от жените, или по-скоро си е до човек, възпитание и светоглед?
Аз мисля, че природно им е заложено да са по-големи егоисти от нас, но има и изключения разбира се.
Ако сте твърдо убедени, че мъжа до вас е абсолютно себичен и егоист, граничещ с егоцентризъм бихте ли могли да съжителствате с такъв човек?
Цитирай

Galaxy 13197853088

Това са долни инсинуации!
Цитирай
Това са долни инсинуации!
Кое?  Laughing
Няма инсинуации бе човек, просто въпросче.
Цитирай
Ние жените си ги правим такива, така си ги отглеждаме, първо при мама като е, после като му се и падне прегрижовна съпруга и ей ти на мъжле за чудо и приказ.
Цитирай

Смятате ли, че мъжете са по-големи егоисти от жените,?
Да, определено!  Peace

Ако сте твърдо убедени, че мъжа до вас е абсолютно себичен и егоист, граничещ с егоцентризъм бихте ли могли да съжителствате с такъв човек?
Не! Зарязах един такъв екземпляр Sick.

Цитирай

ах,морето

Ние жените си ги правим такива, така си ги отглеждаме, първо при мама като е, после като му се и падне прегрижовна съпруга и ей ти на мъжле за чудо и приказ.

Абсолютно вярно, обаче как да разбереш, че като се грижиш за някой той ще ти се качи на главата, вместо да те оцени.
Цитирай

На 20 км от София, с тенденция към повече!

Що няма така да се грижи някой за мене...Mr. Green

Няма общ знаменател за всички мъже, има естествено такива екземпляри, но не бих казал че липсват и сред женското съсловие.
Цитирай

Чак такива задълбочени и пространствени заключения не мога да направя, щото не познавам всички мъже на света.
Цитирай

в едно миланско село

Смятате ли, че мъжете са по-големи егоисти от жените, или по-скоро си е до човек, възпитание и светоглед?
Аз мисля, че природно им е заложено да са по-големи егоисти от нас, но има и изключения разбира се.

да
не

Абсолютно вярно, обаче как да разбереш, че като се грижиш за някой той ще ти се качи на главата, вместо да те оцени.

като не се поставяШ никога в положение на маловажност.
Цитирай

Норвегия

Никакви инсинуации няма тук. Доказано е, 4е жените имат май4ински инстинкт, ние сме природно обременени. Кой пове4е, кой помалко. За това и някой жени все попадат мъже егоисти, замолЮбиви, груби, прилага6ти насилие и про4ие. Много жени си мислят несъзнателно, 4е 6те ги превъзпитат и "вкарат в правия път".
Цитирай

ах,морето

Егоисти има и мъже и жени. Не знам кои са повече, защото не познавам всички хора. Как стават такива нямам идея, вероятно само грижите не помагат.
Цитирай

terra incognito

.понеже чуждия егоизъм ни засяга, ние го забелязваме. Липсата му (по-точно умереността му) остава незабелязана, защото не настъпва мазоли. Ако си жена - мъжете са егоисти. Ако си мъж - жените са егоисти (най-често между такива двойки се делят ресурсите).
.нивото на поносимост на чуждия егоизъм е различно и зависи от собствения такъв. Най-често.
Цитирай

Не, не смятам, че мъжете са повече егоисти от жените. Смятам, че егоизмът, както и много други други качества, са преди всичко човешки качества, а не полови. Wink
Има мъже егоисти и жени егоисти.

Цитирай

в уют и топлина

Абе егоисти има и мъже и жени, но мъжете определено ни водят много в класацията  35 35 35.
И че стигат в някои моменти до самовлюбеност и егоцентризъм пак си е вярно  #2gunfire
Пък ние горките само се самонавививаме и тормозим за това, без въобще на тях да им пука. Ама какво да се правим като сме "меки Марии" Laughing
Цитирай

Да, мисля, че егоизмът е присъщ на мъжете.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора