кремче за лице?

  • 2 786
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
мажете ли личицето на бебчето, когато излизате в студено време? ако да, каква марка крем ползвате?
по принцип съм против прекаленото използване на химия за нежната бебешка кожа, но днес като се прибрахме, забелязах, че бузките на дъщеря ми са като изпръхнали от студа

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Онзи ден взех на Клоран, но е много парфюмиран. Чак ми се вгади. Иначе е качествен, много добре омекотява кожата. Мустела също имат крем за лице с/у студ и вятър, а миризмата им е по-лека.

# 2
  • Мнения: 2 131
Аз мажа моя син с крема за лице на Себа мед

# 3
  • Мнения: 887
Винаги съм мазала лицето на сина ми в студено и ветровито време. Използвала съм крем против студ на Нивея бейби, сега го мажа с Бюбхен. Доволна съм и от двете марки.

# 4
  • Мнения: 176
Аз мажа с едно кремче, с което мажа за много други неща - страхотно е и аз го ползвах за много суха кожа - Балсам с нощна роза на Др. Тайс.
Пак е леко парфюмиран, но не дразни. Нашата педиатърка го препоръчва при всякакви кожни раздразнения.

# 5
  • Мнения: 741
И на моето бебе му изпръхваше кожичката,затова купих на Мустела крем за студено време и сега няма проблеми като е бил навън

# 6
ползвам кремче на "Бочко",български и много хубав

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
аз и мажа личицето със Стелатопиа на Мустела и за сега не смея да пробвам друго, че е алергична.

# 8
  • София
  • Мнения: 521
КЛОРАН  Peace

# 9
  • Мнения: 2 159
и миналата и тази година сме на Бюбхен Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 555
Мисля да купя на Себамед кремчето за лице.

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Мисля да купя на Себамед кремчето за лице.

Добър избор. Аз се посвених да дам още 10лв, та сега да ми е гадно.

# 12
  • Мнения: 336
На  Altermed със снежинката

# 13
  • Мнения: 6 441
На Бюбхен и съм много доволна  Peace

# 14
  • Мнения: 423
И аз Бюбхен.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт