Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Здравейте! Имаме огромен проблем с общуването с непознати /а непознати са всички освен мен и таткото, защото живеем сами и аз съм сама с малката по цял ден/. Реве неистово от всички. Ако отидем някъде на гости става още по-зле защото и обстановката й е непозната и в съчетание с другите хора става един малък ужас. Не мога да я оставя на никого дори и за час-два да свърша някоя работа. Хванали сме се за главата и ние и бабите.Помагайте че не се издържа вече.
Цитирай

Какво да помагаме Wink...това е период - ще отмине.
Цитирай

София

спокойно и при нас е така. Като имам работа мога да я оставя само на баща и. Според мен е въпрос на време.
Цитирай

София

Тоя период е вече 4 месеца-до кога?
Цитирай

СОФИЯ

Събираш ли я с деца на нейната възраст? И те ли я изнервят така? У вас като идват гости пак ли се изнервя така?  
Цитирай

И при нас е така , за съжаление не отминава бързо...
Чувала съм , че при някои деца продължава до към 3 г. !
Трябва да й дадеш време да се опознае с хората (например бабите ), да е спокойна с тях в твое присъствие и чак тогава да пробваш да я оставиш.
И ние работим по въпроса с променлив успех,а междувременно се научих да си върша задачите заедно със синът ми ..
Цитирай

При нас започна май да минава /пу-пу  35 35 35
Цитирай
не се притеснявай, ние се лепим за всеки непознат, който ни се изпречи......... просим си картофки от чуждите маси, вафли от дядовците по градинките, бонбони от сладкарниците и............. да не продължавам, че спписъка е дълъг  Sick  общо взето не знам кое е по-лошото, да не иска непознати или като види непознати да забравя за майка си Smile но не се притеснявай, ще отмине и това, полека-лека ще свикне и с други хора освен с мама и тати, просто трябва мнооооооого търпение и да се опиташ да я срещаш по-често с хора, които са и приятни / ние и до сега имаме 2-ма мои познати, който не понасяме/ . Успех и търпение  Peace А в детски център пробвала ли си да опидете, там някои деца сезалисват в многото непознати играчки ..........
Цитирай

София

Понеже и ние сме така от 5 месечна възраст с интерес следя темата. Надявам се мамите да са прави и да е период, който ще отмине Praynig, защото е доста трудно иначе ooooh!
Цитирай

София

ние сме на 1г11м. и сме така имам чувството че е от край време. надявам се скоро да отмине или до 3г. както е казала една мама тук че направо... като ходиме по градинките, чака децата да се наиграят в пясъчника и тогава тя хуква newsm78
брат й за момента е пълна нейна противоположност- общителен до дупка (на 7мес. е) #Crazy
 Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Синът ми е почти на шест месеца и е абсолютно същият. Не знам на какво се дължи. Живеем в голяма къща, три поколения, непрекъснато вижда хора. Ако сме навън на разходка, горе-долу възприема хората, които го закачат, но отидем ли на гости започва да пищи.
Привързан е до болезненост към мен и баща си, въпреки, че вкъщи има много хора. През деня, когато таткото го няма, не мога и за минута да го дам някой друг да го гледа за малко. В момента, в който ме види, че излизам, сбръчква устнички и започва да пищи. Не знам къде сгреших, може би е временно. Така, че съвет не мога да дам, просто да ти опиша ние как сме.
Цитирай

някьде

и синът ми имаше такъв период- траеше сравнително малко време Peace
но пък сега освен при мен и двете си баби при друг не иска да стои Crazy
Цитирай

ние сме на 1г11м. и сме така имам чувството че е от край време. надявам се скоро да отмине или до 3г. както е казала една мама тук че направо... като ходиме по градинките, чака децата да се наиграят в пясъчника и тогава тя хуква newsm78
брат й за момента е пълна нейна противоположност- общителен до дупка (на 7мес. е) #Crazy
 Praynig Praynig Praynig
При нас не става дума за общителност, защото е много отворен, играе си с дечица, закача се с възрастни, но само в мое присъствие. Ако помисли ,че го оставям ревва и не спира докато не се върна... (дори и в тоалетната не мога да вляза..)
Цитирай

плевен

дъщеря ми беше така до към две години после се отпусна
Цитирай

Варна

Ще следя темата, защото и моята хубустница от няколко дни прави така Thinking
Незнам на какво се дължи, защото по цял ден сме сред хора...някой като я заговори му се радва, но ако я вземе на ръце, започва да плаче. И на мен ми казаха, че е период и се надявам бързо да отмине Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора