Той иска развод

  • 4 631
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 462
 ooooh!Малееееее вие не сте в ред бе , кво и взехте тъпата измислена история .. за чиста монета ... #Crazy
Я не се вързавайте на подобни пързалки ... Тя ви пусна мухата и сега ви гледа сеира .Чак се чудя с кой акъл даже и съвети и давате ..Тя или ви пързаля или нещо не добре с главата .Историята е толкова тъпо скалъпена и разказана , че се чудя на сивото на авторката.... Whistling Whistling newsm78

# 46
  • Мнения: 3 153
Мацка, объркала си форума, да ти кажа........ТОВА, което описваш не се случва в модерните европейски държави. Мъжът ти да не е ислямист, а ти да си разбунтувала се забулена жена?

# 47
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Тук пишат и моми  newsm03 живеещи на семейни начала  newsm62
И на мен ми се струва както на повечето от вас, че историята нещо вони  Sick
Както си седял, разбрал и започнал да я ревнува и и поискал развод. А пък тя се държала като последна флиртаджийка и не и стигнал първия скандал ами и голи снимки показвала, че му и казала и така се нахендрила на втори... пълни глупости  smile3532

# 48
  • София
  • Мнения: 397
 Стига де, има и хора с ограничени разбирания. То и по изказа си личи,че момичето не е от пъпа на София.
 Не се заблуждавай, че като споделяш такива неща, ще укрепиш доверието му! Получава се точно обратното, само му бъркаш в раната и после с твойте камъни- по твойта глава. Не знаеш ли правилото, че дори на калъп да те хванат, пак трябва да отричаш?

# 49
  • Мнения: 1 559
На една моя приятелка майка и,все ни повтаряше(това още като бяхме в пуберитета... Laughing)"Един мъж трябва да vi знае от кръста на долу,какво мислиte и прочие си остава само във вашите главици".... Sunglasses
Не съм съгласна изцяло с това, Thinkingаз доста споделям с мъжът ми...,но донякъде си е права жената Peace,просто има мъже и мъже...при някои номера със споделянето,е като да си хварлиш камъни в своята си градина Whistling.Тръбва да си познаваш мъжа,и оттам да знаеш до къде може да стигаш Wink(има си граница явно)

# 50
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Между другото, може и да е истина.
Моя бившия беше патологичен ревнивец - защо някой ме гледал, с кого ми се засякъл погледа на улицата, защо съм закъсняла с 5 мин. от работа..... защо телефона на работа давал заето - с кой говоря, кой клиент ме бил свалял....все простотии.
Забременях, родих, явно се поуспокои и точно тогава му изневерих и го напуснах  Mr. Green
Няма да ви разказвам обаче какъв психически тормоз ми прилагаше 3 години след раздялата ни.
Докато един ден не се срещнахме на улицата и за малко настоящият ми мъж не стана на кълбо с него.
Ревността е болест, добре, че избягах.

Общи условия

Активация на акаунт