Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
може ли когато съм бременна да гледам и куче
Цитирай

София, "Младост 3"

извинявай това е подфорум за ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ или ПРОБЛЕМНА бременост
пусни темата другаде

иначе решението си е твое - аз не виждам с какво ще ти пречи кучето на бремеността
Цитирай

София

Извинявай това НЕ Е подфорум за ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ или ПРОБЛЕМНА бременост Thinking
Това е подфорум Майки (бъдещи и подходящи).
Според мен темата си е точно за тук Smile
Цитирай

Темата явно е била преместена.

На въпроса - да може, стига кучето да е ваксинирано, обезпаразитено и след разходка да му миете лапичките. Аз спях с кучето си докато родя, през останалото време не се е отделял от мен, но като се роди детето е добре поне да са в различни стаи и да не позволяваш кучето да има достъп по нещата на бебето.
Цитирай

София

Може разбира се! Ваксинирано и обезпаразитено, кучето е по-малко опасно за теб рейса, който е пълен с бацили и микроби и от приятелката, с която пиете кафе и която подсмърча.
Цитирай

в Надежда-та

Може каквото си искаш животно да гледаш.
Аз лично не бих гледала куче по време на бременността ми Naughty, пък и след това трябва да го махнеш.
Решението си е твое Peace
Цитирай

..... пък и след това трябва да го махнеш.

Глупости.
Цитирай

в Надежда-та

..... пък и след това трябва да го махнеш.

Глупости.

това си е мое  мнение,не го налаган на никой, аз не бих го задържала Naughty
Цитирай

Прецени самичка.
Аз много обичам малкото си кученце, но не беше с мен по време на бременността - предпочетох да го дам на мама да се грижи за него.
Много ми беше мъчно, но се разделихме  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Аз не бих гледала куче докато съм бременна-лично мое мнение.....рещението все пак ти си го взимаш....
Цитирай

В сърцето на Пламен

Куче не съм гледала,но до 8-мия месец имах персийска котка.Махнах я защото имаше много дълги косми и се притеснявах,че когато се появи бебето те ще са проблем.Ако кучето ти има нужните ваксини няма от какво да се притесняваш.
Цитирай

Пловдив

Разбира се че може да гледаш куче,стига да има нужните ваксини както казаха и другите мами.Аз си гледах моето куче до края на бременността даже спеше при мен бях се консултирала с моят лекар а също и с ветеринар и те казаха че няма никакъв проблем.Вече при появата на бебето е хубаво да се отдели поне за 3 месеца,аз моето го бях дала при свекърва ми
Цитирай

София

Изкарах бременноста си с куче. Просто по някое време започна да го извежда мъжа ми защото кучето обича да тича бясно и да минава близо до мен, а когато го прави с кол в устата ме беше страх да не ме подсече и да падна. Бебето сега е на 22 дни и живее заедно с кучето, защото сме още на квартира. От другия месец се местим и ще мога да отделя кучето и бебето. Има риск ако бебето е алергично към кучета да прояви алергията си по-рано. Решението е мое и на мъжа ми и ако има последствия ще са изцяло за наша сметка.
Не бих се разделила с кучето защото може да стане еди какво си... Още преди да взема кучето изчетох доста по въпроса, защото знаех, че рано или късно ще искаме да имаме деца.
Цитирай

София

Поредната тема за люти кавги.
Разбира се, че може да си бременна и да гледаш куче.
Може да гледаш бебе и куче.
Цитирай

СОФИЯ

Да. Може.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора