Гласувайте за "Черно злато"

  • 11 847
  • 225
  •   1
Отговори
# 60
И аз гласувах  newsm80
Използвах всичките си 5 опции

# 61
  • Мнения: 193
Черното ми злато са Birdie и едина дървена философка !

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 13:06 от Elen

# 62
  • Мнения: 3 405
Нямам фаворити, гласувах за едни, дето леко са ме дразнели.
И тук попадат хора, които не им е мястото в такава категория. Шарен форумски субективизъм.
Биби, смела си  Grinning

# 63
  • Мнения: 927
Нищо лично. Не познавам момичетата, но леко ме дразнят постингите на Шанел, Лиска, Авче( нещо си) и Анче( нещо си). Последните две даже ги мислех за един човек  newsm78
А първите две.., ами няма тема ,която да отворя и да не видя тяхно мнение.. харесваха ми в началото, но после ми станаха досадни...

# 64
  • Мнения: 2 631
"Глас даден - глас приет!"
 bowuu

# 65
  • Мнения: 6 155

биби, ясно, пристрастна си, отминаваш ми постинга като явно неуместен. разбрах.[/b]
Не съм, бре. Спеше ми се.  Grinning
Какво за Волф? Номиниран ли е бил?
Ако не - няма как да влезе в анкетата. Няма да е честно спрямо Пере  Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Само пет опции. Малко са ми.

# 67
  • Мнения: 1 951
Бърди, roza66, xenia. Ще си помисля другите ми два гласа къде да отидат.

# 68
  • Мнения: 620
Отбелязах 3 попадения с много голямо удоволствие Crazy

# 69
  • Мнения: 2 196
Гласувах за Сладко и солено и за тъпата женка с фурла.

# 70
  • out of space
  • Мнения: 8 573
анче-мамче. Всяко средностатистическо кърмаче е с по-висок коеф. на интелигентност.  Tired

# 71
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вижда ми се странно участието на едни и същи съфорумки в две противоположни категории. Явно не само на мен.

# 72
  • Мнения: 3 405
А Блонди, Мишон и Стрелче защо са тук? И Жозефина, и Кейси, и МГМ, ау, ако почета още малко ще се хвана за главата. Чак такова несъвпадане в разбиранията между мен и обществото форОмско.
Биби, не е към теб, само разсъждавам Simple Smile

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Много му се иска да гласува нещо, обаче мисля, мисля и не измислям кой е достоен да определя за дразнещ. Чак толкоз не съм навлязла у дебрите на форОмското общуване и не съм задълбочила контактите си с невиждани люде, към които да питая злобост.  А може би просто съм бил нередовен потребител или нередовен четец. Crazy
Нищо де, обичайте се!

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами аз, например, номинирах МГМ като дразнител. По едно време ми идваха в повече Стоян, и Стефан, и Егмонт. Не мога да си изтрия номинацията, но мога да не гласувам за нея. Както и направих.

Общи условия

Активация на акаунт