болки в гърлото

  • 4 258
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте, в края на 4 месец съм и лепнах някакъв вирус с ужасни болки в гърлото и се чудя какви лекарства мога да вземам.Ще съм благодарна на всички за съвети

# 1
  • Мнения: 134
и аз съм бременна и така като се разболях замалко да си вкарам автогол с един хубав бронхит лекарката като ме видя #Cussing outтакова конско не бях яла преди.има случаи в които е по-добре да те види лекар има и много лекарства които са за бременни така че не се притесняваи.Ако все пак се откажеш от лекаря си прави много гаргара със сол и сода редуваи ги един път сол другия сода ,мед и сода да ядеш и да го задържаш на гърлото също помага.чаи и парацетамол ,но все пак иди на лекар

# 2
  • Мнения: 4 621
Най-добре се консултирай с проследяващия ти бременността лекар Peace

# 3
  • Мнения: 1 193
На мен доки ми изписа "Биопарокс" - антибиотик, подходящ за бременни. Но, най- добре иди на преглед, всеки си е индивидуалена и доки знае най-добре как върви бременноста ти. Не се тревожи, има лекарства и за бременни.
Лека бременност  Grinning

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Обърни се към гинеколога си. Peace

# 5
Здравейте, в края на 4 месец съм и лепнах някакъв вирус с ужасни болки в гърлото и се чудя какви лекарства мога да вземам.Ще съм благодарна на всички за съвети

здравей
това все едно аз съм го писала..

слу4аят ми е то4но съ6тия. Пия 4ай4ета от лайка, но засега няма кой знае какъв ефект.. Sad

Някой може ли да помогне с бабини рецепти за гаргара или въоб6те със всякакви бабини гадости.. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 92
БИОПАРОКС- PeaceНа мен много ми помага.Ползвах го няколко пъти до сега.И 1с.л.мед поръсена с канела-ако имаш някакви налепи сваля всичко.Аз и да нямам налепи,а само болки пак си ям.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 252
Черна ряпа със мед или захар.Това също помага много за кашлица.Отрязваш капачето на ряпата и изваждаш част от вътрешността и.И ряпата я заливаш със мед или захар и получения сок го пиеш.Дано съм била ясна .Успех!

# 8
  • Мнения: 3 069
Пиех Фервекс и смучех Стрепсилс с мед и лимон.

# 9
Благодаря за съветите!

@Ми6ана, и аз съм то4но, ама то4но така. Нямам налепи, но гърлото е много за4ервено и боли като преглъ6там собствената си слюнка..

# 10
  • Мнения: 247
Аз също ще кажа да се посъветваш с лекарят си. Не е задължително да пиеш антибиотик, може да вземаш хомеопатични лекарства, които са безвредни за теб и за бебето ти. Бързо оздравяване.  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт