как да захраня с риба?

  • 7 546
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Искам да дам на бебчо вече риба, но някак готовите пюрета с риба не ми вдъхват доверие  newsm78 Дайте идея, каква риба да купя и как точно да я приготвя за него  Thinking А каква марка пюре с риба дадохте за пръв път?

# 1
  • Мнения: 508
Аз не съм дала никаква риба още ,много сме малки,но като му дойде времето ще купя пюре,защото мисля че е по разумно,Има едно пюре с 10% хек на Ганчев и зеленчуци,другите майки около мен храниха с него и изглеждаше и миришеше много апетитно. Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Точно за захранване по-добре да не е Ганчев  Confused
И аз дадох купено, имам им доверие, но марката не помня.
Иначе може да вземеш някакво филе, много внимавай с костите, много. Затова чисто филе, сваряваш го с избрани от теб зеленчуци, пасираш и готово. И зехтин  Peace
Първия път дай малко, за всеки случай, че рибата е силен алерген и ако е ок, продължаваш. Това е  Hug

# 3
  • Мнения: 508
Блонди,аз само го дадох за пример,че купени варианти има много.Иначе и аз не съм фен на Ганчев като цяло; мисля си евентуално да давам техните месни пюрета и се чудя за рибата;

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Ето една тема от преди седмица. В нея съм дала линкове към други предишни теми. Там можеш да прочетеш и кои риби са подходящи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242592.0

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
В началото купувах пюрета с риба.сега вече и готвя.Купувам филе от бяла риба .

# 6
  • Мнения: 1 155
Захраних с риба с готово пюре с риба хек на Семпер.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Захраних с риба с готово пюре с риба хек на Семпер.

Да, много добро решение Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз захраних с готово пюре на Нестле с бяла риба.

# 9
  • Мнения: 508
И аз захраних с готово пюре на Нестле с бяла риба.
И за семпер и за несле съм,според мен зависи от съдържанието на самото пюре,а не от марката.

# 10
  • Мнения: 6 029
Купи филе. Слагаш по-малко в зеленчуковто пюре, увеличаваш постепенно. Няма по-добро от домашно приготвената храна!

# 11
  • Мнения: 887
Захраних с готово пюре на Семпер.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Захраних го с месо точно с рибно пюре. Бях купила на Ганчев, изяде си го с удоволствие. След това си купих замразен хек филе и си му ги приготвям вкъщи  Не съм имала проблеми Peace

# 13
  • Мнения: 306
на 8 месеца и дадох на нестле не съм я захранвала след края на 7ми месец направо и давам, белите риби които са за деца не са алергизиращи и мисля че са доста по лека храна от агнешкото на хип например което е от 4ти месец

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Детските пюрета подлежат на доста по-строг контрол от рибата, която можеш да купиш от магазина.

Общи условия

Активация на акаунт