Продуктите на Himalaya, Charak, Аюрведа

  • 5 252
  • 4
  •   1
Отговори
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Въпроса ми е някой ползвал ли е продуктите на тези три фирми и ако да, какви са отзивите
Самите продукти с описанието им са на този сайт: http://si-plus.com/, поне него ми дадоха за информация.
На мен ми препоръчаха няколко, но искам да чуя и мнения на хора, които са ги ползвали

# 1
  • Мнения: 3 157
пробвай с търсачката,имаше доста неща изписани за хималая-като цяло останах с доста негативно отношение,но сама ще си прецениш.Лично мое мнение,е че са хранителни добавки с неясно съдържание и върху качеството им не се упражнява никакъв контрол,никой не може да ти гарантира,че са безвредни,а за ефект... Thinkingсилно се съмнявам

# 2
  • Мнения: 3 372
Аз съм пила Цистон на Хималая и ми подейства много добре Peace Също имам и Кларина на Хималая, за пъпки - добро е Peace

# 3
  • Мнения: 581
 Това не са ли някакви индийски или подобни източни неща? Честно казано са ми доста съмнителни и не бих ги пробвала. Особено като знам, че тези нации не държат особено на хигиената...
 Има много по-подходящи според мен продукти на пазара с не толкова съмнителен произход.

# 4
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Намерих доста мнения за хималая, но не и за другите добавки. А и чичо Гугъл не успя да ми каже нещо по въпроса за България конкретно
По-точно - става дума за Ивкеър на Himalaya и М2 ТОН на Charak. Аааа  newsm78 и се продават в аптеките, клинично тествани са ....

Общи условия

Активация на акаунт