Моля ви, купете ми КАЛЕЙДОСКОП...

  • 7 191
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
И така, от години търся да купя на дъщеря си една играчка, която на мен самата ми беше любима, като бях малка. КАЛЕЙДОСКОП. Проблемът е, че където и да питам, ме гледат като извънземно, включително и по-възрастните лелки... Rolling Eyes Все едно, че никога не са виждали...

Преди време ми бяха казали, че в София, в склада на Симба Тойс (Студентски град, срещу входа на Зимния дворец; дано още да съществува...) продавали калейдоскопи, но нямам път към София и не мога да проверя... Sad

Бих искала да подаря тази играчка на моето съкровище за Коледа, затова моля всички мами от София да помогнат, ако могат (или поне една от тях – достатъчна е Wink ). Значи, трябва ми мама-доброволка, която да отиде до въпросния склад, да ми купи един калейдоскоп, после да ми го прати по Speedy за моя сметка и с наложен платеж за цената на играчката. Това е Simple Smile .

Ако пък някоя от вас има калейдоскоп, който не и трябва, бих купила и него, ако по магазините не се намират нови. Стига да работи и да не е счупен Wink .

Не, че е болка за умиране, но наистина ще оценя услугата. Благодаря ви от цялото си сърце!!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 801
В Търново също могат да се намерят много оригинални калейдоскопи:-)

# 2
  • Мнения: 69
В Търново също могат да се намерят много оригинални калейдоскопи:-)
Наистина ли?  Simple Smile Можеш ли да провериш колко струват?

# 3
  • Мнения: 801
ами мисля, че варират цените, в зависимост от калейдоскопа, но най-евтиният е 10 лв., тъй като са ръчна изработка Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 146
Ох, и аз много искам да купя такова нещо, ама и аз не зная откъде, а в Търново нямам познати... Дайте идея за София или Ловеч, или Пловдив едентуално...

# 5
  • Мнения: 69
За София:
Ето какво ми отговориха в един друг форум преди малко:

Преди малко се обадих в "Симба тойс". Имат калейдоскопи в момента. Служителката не беше сигурна за цената, но каза че би трябвало да струва около 2,5 - 3 лв.

Значи там наистина имат!! Можеш да си купиш от там  Wink
А можеш ли да ми помогнеш и на мен?  Praynig

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В София съм виждала в магазина за играчки на Красно село, на входа на пазара...щях да го взема, но беше счупен, а беше последния ...на Симба... предполагам, че са много чупливи

# 7
  • София
  • Мнения: 1 252
Наскоро попаднах в магазин за левче близо до пазар Димитър Петков на Пиротска (до разклона с Царибродска) и там видях детски калейдоскопи по 1,50лв. Доста опростено с по-едри парчета, но пак беше интересно да си припомня детството.

# 8
  • Мнения: 69
Е, не, аз държа все пак на качеството... ако имам избор...

# 9
  • Мнения: 3 146
Мерси много  Hug , ама нямам идея къде е какво е това Симба тойс... Сега ще потърся из нета! Grinning

# 10
  • Мнения: 1 272
Момичета, калейдоскопи на Симба има в супермаркети Хит, наистина струват 2-3-4 лв. Едно време като дете имах по-хубав, но и този е добър. NightGone, ако все още имаш нужда от помощ, пиши на ЛС.

# 11
  • Мнения: 801
Тези в Търново са ръчна изработка,  както казах вече, и са много красиви. Овън са изрисувани веселяшки....абе на мен лично мн ми харесват и следващия път като отида до търново, ще си купя отново, тъй като нашият калейдоскоп го подарихме на приятели, които страшно го харесаха. Сега детенцето им се забавлява с него  Wink

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
фурор , а къде се продават в Търново калейдоскопите?

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Само кажете къде и ще отида да купя и да пратя на който желае Peace

# 14
  • Мнения: 1 172
Аз съм купувала от ХИТ - на Simba toys. На дребно, в ХИТ струваше около 3 лв. Честно казано, не е нищо особено. Един пластмасов, доста простоват. За моя изненада синковецът въобще не му обърна внимание и на драго сърце го подари на едно много по-малко детенце (а то май повече хареса ярко оранжевия цвят, а не калейдоскопа като играчка).  Тези, които са ръчно изработени, може би си заслужават повече!

Общи условия

Активация на акаунт