Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ноем. 2007, 14:00 ч.

до мамите пили Биогейм.

• 807
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
здравейте,от днес трябва да започна приема на тези протеини,тъй като губя белтък с урината.Лекарката ми ,ми каза да го пия както е по упътването.Така излиза,че 1 кутия ще ми стигне за 4 дни само,а е 10 лв. ShockedПреди малко дадох 277 лв, за лекарства и ако трябва да давам и по 10 лв. за 4 дни и за това,направо не знам как ще я добутам до края.
 То е ясно,че за бебето си все ще намеря начин да се оправя,още повече,че вече имам 2 аборта.Но все пак се чудя,да не се е объркала нещо и да трябва да пия по-малко.
 Въпросът ми е - по колко пиехте на ден и до коя г.с.?

# 1
  • някъде там
на мен ми го изписаха в 7 месец да го пия по една мерителна лъжица на ден, и казаха че мога да го пияц до края но изпих само една кутия много ми беше гадно за пиене

# 2
  • София
благодаря ти.Ще питам пак лекарката ми - по 1-на лъжичка е добре,ще ми стигне за доста време.
 На мен пък ми е много вкусно. Mr. GreenПък и ме е страх да не го пия,че бебчо да не остане малък.

# 3
  • София, Борово
Зори, протеина на Биохейм трябва да е само 84%.
Той е истински мелчен протеин, останалите са с добавки на соя и други.
Има кутии по  1 кг и по 250 гр.
На мен ми е предписано да пия по 2 мерителни лъжици - т.е. 1 м.л.= 10 гр
Ще го пия до края.
Парите не са от такова значение, като знаем как сме забременели.
Ето ти информация за продуктите им
http://www.biogame.biz/?page=products&level=3&prod_id=23

# 4
  • София
така е Диди,но аз пия много неща и вече ми идва леко нанагорно.Добре че са родителите да помагат.Така по 2 м.л. на ден е добре,ще стигне за повече дни.
 Аз точно този пия,но не мога да намеря от 1 кг.По фармацевтичните складове има само от 250мг.

# 5
  • София, Борово
Още малко, Зори!  bouquet Hug
Ако не можеш да намериш от 1кг, мога да тги дам координати на офиса им.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт