Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Велико Търново

Аз вече 2 пъти играх с участниците.Ставам по-рано и играя гимнастиката,която предлага инструкторката.Вярно е, че е през ден,но през останалото време,когато нямат аеробика я замествам с коремни преси и някои упражнения.Поне до юни месец ще ми е без пари гимнастиката.Малко неудобство е също,че дават повечето време как играят участниците,а по-малко инструкторката,но пак се ориентирам:).
Цитирай

Велико Търново

И на мен тази сутрин ми мина абсолютно същата идея Very Happy  Very Happy , но понеже я хванах към края ,докато се организирам - и тя взе, че свърши  Crying or Very sad  Confused
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Ами аз хванах танците следобед,ама и те стават за раздвижване.Малката и тя се разигра,въобще голяма веселба стана. Mr. Green
Цитирай

Sofia

Днес ги гледах и се чудех как може да са толкова жизнени в 8ч сутринта. Иначе би било добре да се разкърши снага, но ми се виждат много натоварващи тези техните упражнения.
Цитирай

Велико Търново

Стават упражненията и са доста натоварващи
Цитирай

Аз започнах от днес и беше много приятно (гимнастиката с Алфредо). Решила съм редовно да тренирам с тях  Very Happy .
Цитирай
ot kolko 4asa e towa kajete i nie da se vklu4im Smile
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Между другото,този Алфредо е много пластичен тип. Wink
Цитирай

Sofia

И аз гледах онзи ден танците с Алфредо и реших да потанцувам с тях. А от колко 4аса верно е аеробиката?
Цитирай

Велико Търново

От 8 часа сутрин
Цитирай

Варна

Вие по Нова телевизия ли гледате упражненията или по кабелната,защото по Нова дават много малко от упражненията. #Splat Имат хъс момичетата и момчетата от академията нали?
Цитирай

София

4естно казано не я гледам Академията,нещо хич не ме грабна, но виж за аеребиката и танците си заслужава.Моля, за малко инфо за часовете и за програмата.
Цитирай

Лондон

И аз мислех да пусна такава тема,но от мъж ми вече не мога да се дореждам на компа.Аеробиката е страшна,гледам ги всяка сутрин и обикновенно на десетата минута са доста потни.От понеделник почвам с тях да спортувам,че досега не можех. Wink
Цитирай

Велико Търново

Гледам аеробиката на "NOVA плюс"- за танците не знам,но аеробиката е през ден от 8 часа сутрин до 9 часа.Сега в неделя май ще има аеробика,а танците кога са?
На мен ми е по-удобно сутрин,защото тамън не закусвам и не ми тежи на стомаха,а след обед след 13 часа,ако са танците ще ми е по-трудно-на пълен стомах и 5 мин упражнения не се издържат.
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Заразихте ме и мен!Включвам се  #Milti и аз през ден тогава,че тук в нашия град няма къде да идеш да поиграеш  #Onfire организирано аеробика или каланетика!Благодаря за идеята Дори wavey
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.