Много ми тежи...

  • 6 276
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 529
Я се стегни и не се обиждай,че си тъпа и т.н.И сега докато си жива ще се измъчваш за едно "тенеке".Дано живота не ти поднесе наистина сериозни проблеми.Важно е да се обичате и да сте здрави. Моят мъж като не ми е купувал пръстен ме обича вече 32 години. LaughingБели кахъри са това.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Какви суеверия момичета newsm78 Преди много години съпруга ми си загуби халката. Тогава ми казаха, че не било хубаво това, че щели сме да се разделим и т.н. Глупости Laughing Вече 35 години сме заедно.  Та KATI_Z не го мисли толкова, не се натоварвай излишно, носи си хубавия пръстен, живейте си щастливо със семейството,   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 294
Моя годежен пръстен представляваше едно бяло станиолче от бонбон увито около пръста ми и едно червено станиолче пак от бонбон което служеше за камък на пръстена(студентска му работа).Напих се и го изгубих още същата вечер:35:
Само 5 години са минали от брака ни, но не виждам начин той да не просъществува и за напред и да не съм щастлива в него!Бъди сигурна, че всичко е в главата ти и както ти виждаш да  се развият нещата за напред, така ще стане.Не предизвиквай съдбата, мисли позитивно и се наслаждавай на живота си с човека до теб Hug

# 18
  • Мнения: X
Много съм глупава. Просто наистина много. Не...не съм глупава, тъпа съм !Не ме е срам да си призная. Мразя се.  newsm45

Сподели и ти олекна, нали? Сигурна съм, че вече ще спреш да ги мислиш тези пръстени.  Simple Smile
О не, олекна ми в смисъл, че никой незнаеше колко ми  тежи това, а сега знаят много хора и ми е по-добре от това. Но случката не се променя.

Я се стегни и не се обиждай,че си тъпа и т.н.И сега докато си жива ще се измъчваш за едно "тенеке".Дано живота не ти поднесе наистина сериозни проблеми.Важно е да се обичате и да сте здрави. Моят мъж като не ми е купувал пръстен ме обича вече 32 години. LaughingБели кахъри са това.
Ми и аз това мисля, по-добре да нямах пръстен.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз нямах годежен пръстен. Ако това ще те успокои. Пък гледам не съм сама в това отношение.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
Моя годежен пръстен представляваше едно бяло станиолче от бонбон увито около пръста ми и едно червено станиолче пак от бонбон което служеше за камък на пръстена(студентска му работа).Напих се и го изгубих още същата вечер:35:
Само 5 години са минали от брака ни, но не виждам начин той да не просъществува и за напред и да не съм щастлива в него!Бъди сигурна, че всичко е в главата ти и както ти виждаш да  се развият нещата за напред, така ще стане.Не предизвиквай съдбата, мисли позитивно и се наслаждавай на живота си с човека до теб Hug

Въх как не те е срам да се напиеш и да го загубиш.  Wink Сигурно щях да се гръмна ако бях аз.

# 21
  • Мнения: 1 541
KATI_Z, макар да знам, че за теб този проблеми си е сериозен, искам само да ти пожелая наистина това да са ти най- големите проблеми  Heart Eyes А сега по темата- това, че си суеверна е изворът на цялата тази ситуация и акцента, който си поставила върху нея. Ако щастието в семейния живот зависеше от дрънкулките, който "уж" го символизират,  то разводите щяха да са страшна рядкост!

Избрала си пръстен, който харесва на теб самата- това е чудесно и така трябва да бъде! Сменила си го, защото не си искала да го държиш в шкафа, понеже не ти става стария, а да го носиш, точно защото цениш това, което той символизира! Не виждам нищо лошо в това  Thinking Според мен важен е не самият пръстен като предмет, а това, което влагаш в него, а ти очевидно влагаш много. Даже така погледнато може да се изтълкува като добър знак подмяната- новият пръстен може да стои за новото начало във връзката ви, след като вече имате дете например.

А това, че той не го е харесал-  Thinking ами мъжете мразят да дават много пари за "глупости" по принцип. Тях трудно може да ги впечатлиш с дрънкулки и ако преди сватбата е бил склонен да си замълчи за цената на нещо подобно, то сега вече е по- откровен. Рядко съпрузите ни влагат толкова много емоция в разни предмети (и може би са прави) и за това най- вероятно в едни нищо не значещи за него думи, ти си открила скрита "съдбовност" .

Гледай по- спокойно на тази ситуация и спри да търсиш лоши полиджби в разни съвсем обикновени ситуации- и с най- любимият и красив за всички пръстен ще се карате, боледувате и тн. Това е животът  Peace
Пожелавам ти много семейно щастие, спокойствие и до година- смени пръстена за огърлица с диамант  Wink

# 22
  • Мнения: X
KATI_Z, макар да знам, че за теб този проблеми си е сериозен, искам само да ти пожелая наистина това да са ти най- големите проблеми  Heart Eyes А сега по темата- това, че си суеверна е изворът на цялата тази ситуация и акцента, който си поставила върху нея. Ако щастието в семейния живот зависеше от дрънкулките, който "уж" го символизират,  то разводите щяха да са страшна рядкост!

Избрала си пръстен, който харесва на теб самата- това е чудесно и така трябва да бъде! Сменила си го, защото не си искала да го държиш в шкафа, понеже не ти става стария, а да го носиш, точно защото цениш това, което той символизира! Не виждам нищо лошо в това  Thinking Според мен важен е не самият пръстен като предмет, а това, което влагаш в него, а ти очевидно влагаш много. Даже така погледнато може да се изтълкува като добър знак подмяната- новият пръстен може да стои за новото начало във връзката ви, след като вече имате дете например.

А това, че той не го е харесал-  Thinking ами мъжете мразят да дават много пари за "глупости" по принцип. Тях трудно може да ги впечатлиш с дрънкулки и ако преди сватбата е бил склонен да си замълчи за цената на нещо подобно, то сега вече е по- откровен. Рядко съпрузите ни влагат толкова много емоция в разни предмети (и може би са прави) и за това най- вероятно в едни нищо не значещи за него думи, ти си открила скрита "съдбовност" .

Гледай по- спокойно на тази ситуация и спри да търсиш лоши полиджби в разни съвсем обикновени ситуации- и с най- любимият и красив за всички пръстен ще се карате, боледувате и тн. Това е животът  Peace
Пожелавам ти много семейно щастие, спокойствие и до година- смени пръстена за огърлица с диамант  Wink


 Hug

# 23
  • Мнения: 72
Можеш да изчакаш да дойде годишнина от сватбата и да отидете двамата с мъжа ти, за да изберете заедно по този повод нов пръстен, който да си носиш с удоволствие. Аз нямам годежен пръстен, но пък имам два, които заедно с мъжа ми съм избирала за такива годишнини.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 228
Не страдай от суеверия  Simple Smile
Аз моя годежен пръстен го загубих на седмия ден  Sad Вече дори не помян подробности по вида му - беше бял с камъчета, мъжа ми го беше избирал, а на мен ми харесваше много, ама ... така и не разбрах как е паднал от пръста ми (не ми беше голям), или съм го свалила несъзнателно ... абе не знам. Точно на абитуриентската на зълва ми  Blush
Това не ни пречи да пазим прекрасен спомен от момента на подаряването му  Flutter

Как да е, отдавн а съм го прежалила  Heart Eyes Година и половина след загубването му се оженихме, ей го две деца имаме и не се оплаквам да ми е тежък живота  Sunglasses
Я си живейте щастливо и спокойно  Heart Eyes

# 25
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
аз чакам моята любов да ми предложи да се оженим от 15 години .
 ти за пръстена се кахъриш .Носи новия фукай се и винаги подчертавай че е от мъжа ти /гледай да е около теб/ и скоро той ще се хвали какъв хубав пръстен ти е купил .
Все пак са мъже - не забравяй да го четкаш
 Whistling Laughing

# 26
  • Мнения: X
Можеш да изчакаш да дойде годишнина от сватбата и да отидете двамата с мъжа ти, за да изберете заедно по този повод нов пръстен, който да си носиш с удоволствие. Аз нямам годежен пръстен, но пък имам два, които заедно с мъжа ми съм избирала за такива годишнини.

Годишнината ни мина преди месец, немога да чакам още една годинаЧ Но пък това е страхотна идея! Ще го помоля да идем заедно да изберем нещо, въпреки, че на мен целта ми е да махна този, а на него дори и да не му харесва няма да ми даде понеже непрекъснато все сменям нещо и той много се дразни. Сменям без да доплащам, прихващат ми от златото и все се връщам с нещо по-малко Blush
Ще го помоля, дано се съгласи!

# 27
  • Мнения: 2 556
На мъжа ми му откраднаха халката, когато ни обраха преди няколко години. Дори за секунда не съм си помислила как ще ни се отрази това, камо ли пък да идем и да купим нова #Crazy И без това и двамата не си ги носим, аз поне съм убедена, че пръстените нямат никакви оосбени тайни свойства да развалят или запазват семейства, всичко си е до хората.

# 28
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
правилно !! ТЕС - 
 ПО СКОРО ВСИЧКО ОПИРА ДО СУЕТА .
 ДА ИМАШ МОРУК В КЪЩИ И ДА ТЕ ЗАСИПВА С ПРЪСТЕНИ  ИЛИ ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО СЪС ИЛИ БЕЗ ПРЪСТЕН?
 ТУЙ Е ВЪПРОСЪТ  newsm78 newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 22 427
Ако си мислиш, че един пръстен ще ти провали живота и си склонна да го вярваш, то е напълно възможно и накрая да се случи.
Не виждам как обаче това ще стане, щом казваш, че съпругът ти е страхотен човек.
Явно не ти върви в избора и на пръстените.
Можеш просто следващият път да убедиш мъжа ти да слезе с теб и заедно да изберете пръстен. Или да го помолиш той да ти го избере. )

Общи условия

Активация на акаунт