Много ми тежи...

  • 6 280
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Успех от мен! Сигурна съм, че колкото и да са различни вкусовете ви, винаги може да се открие пресечна точка. А да носиш бижу, което ти навява неприятни спомени, няма смисъл.   bouquet

# 31
  • Мнения: 14
Ако си мислиш, че един пръстен ще ти провали живота и си склонна да го вярваш, то е напълно възможно и накрая да се случи.
Не виждам как обаче това ще стане, щом казваш, че съпругът ти е страхотен човек.
Явно не ти върви в избора и на пръстените.
Можеш просто следващият път да убедиш мъжа ти да слезе с теб и заедно да изберете пръстен. Или да го помолиш той да ти го избере. )
А може просто да изберете двамата медальон с формата на сърце, който се отваря и вътре да си сложите снимките като по филмите. Така отпада и проблема със стесняването или разширяването.

# 32
Странна работа сте това жените. Едни си умират за пръстен и даже изкукуригват на тази тема, както виждам, а други даже и като искаш да им го подариш не го искат.
Аз например исках да купя на жена си пръстен или каквото си бижу иска за годишнината от сватабата ни, то ми отказа с мотива "да не се дават излишни пари". Не че парите липсват (да чукна на дърво), ама на- пусти женски каприз.

# 33
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
 МИ КУПИ МИ НА МЕНЕ БЕ

# 34
Е поне някоя да иска да и взема пръстен newsm78
Нямаш никаква грижа.

# 35
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ПРАЩАМ ТИ АДРЕСА ПО ЛИЧНИ
 МОЖЕ И С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ  ИЛИ С КУРИЕР

# 36
  • Мнения: 3 453
Ще следя темата, за да видя колко страници ще напълните за пръстена! Mr. Green

# 37
Айде сега поне можем да се запознаем.! Не бъди чак толкова практична, че съвсем на мъж ще заприличаш.  bouquet

# 38
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ТИ СЕГА ЩЕ ИСКАШ И ДА  СЕ ЦЕЛУВАМЕ  #2gunfire

# 39
  • Мнения: X
Странна работа сте това жените. Едни си умират за пръстен и даже изкукуригват на тази тема, както виждам, а други даже и като искаш да им го подариш не го искат.
Аз например исках да купя на жена си пръстен или каквото си бижу иска за годишнината от сватабата ни, то ми отказа с мотива "да не се дават излишни пари". Не че парите липсват (да чукна на дърво), ама на- пусти женски каприз.

Според мен, просто неиска пръстен. Предложи и нещо друго или разбери от какво има нужда и много иска и няма а ти изтъкне причина да не го вземаш.

# 40
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ПРАВИЛНО !!!
Много са заспали тези мъже .
а сигурен ли си че не иска бебе например

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 789
че ей сега ще ми заключат темата:(

Тя май вече се изчерпа. Аз бих помолила да я заключат.  Wink

# 42
  • Мнения: X
че ей сега ще ми заключат темата:(

Тя май вече се изчерпа. Аз бих помолила да я заключат.  Wink

Аз не бих. Иначе просто нямаше да я пусна.

# 43
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какво и от кого искаш да го чуеш за да се успокоиш?

# 44
  • Мнения: 686
Да ти имам проблема.
Това са бели кахъри.

Общи условия

Активация на акаунт