Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

мн искам да купя дрешки ката за големе само 4е за бебета.виждала съм ги само на бебоци .по магазините все казват 4е нямат.може ли някой .ако си  е купувал за беб4ето да ми каже откъде?мерси
Цитирай
Аз купих от Сити Центъра. От магазина на "Марк енд Спенсър". Само, 4е внимавай да не са стегнати. Сега като купувам ще внимавам пове4е, защото 4есто дънките са по-стегнати и по-тесни от зададения размер. По "Витошка" в магазините също има дънки и в "Бенатон" и в "Левис" в другите магазин4ета. Също така дънки има и в магазин4ето до Френската гимназия, но нещо не ми харесват:))
Цитирай

София

Купувала съм от Пинокио в Дружба, ама моят син се роди като на два месеца. Не знам колко е голямо бебето ти.
Цитирай

Варна

В много магазини има, но ти от кой град си?
Цитирай

Велико Търново

Да не кажа,че няма детски магазин в който  да не се предлагат бебешки дънки Peace
Цитирай

София - Младост 1А

И аз съм виждала бебешки дънки и гащеризончета почти във всички магазини за детски дрехи. Та даже и в кварталните.
Цитирай

Във всеки детски магазин има  Peace Поне тези,в които продават по-сносни стоки.От мен съвет-да имат ластик отгоре,по-лесно е ,отколкото с копчета и цип Peace
Цитирай

София

И аз не видях от къде си.
Страхотни дънкови дрешки има на втория етаж в търговски център Кондор, в Младост 3, до пицария Виктория.
Там магазина е страхотен, има наистина страшно хитри неща.
Цитирай

София

Да не кажа,че няма детски магазин в който  да не се предлагат бебешки дънки Peace
WhistlingЕСТЕСТВЕНО че има Mr. Green
Цитирай

В доста от бебешките магазини има.  Peace
Цитирай

София

В почти всички детски магазини има дънкови изделия.
Цитирай

София

Наистина има в почти всеки магазин. последните му ги купих от Пинокио, но и в Бокал имат не лоши моделчета. Съветът да са на ластик на кръста е добър! Peace
Цитирай

София

Дънките на дъщеря ми са като на възрастните, с цип, но удобна закопчалка. Има и тиранти които се свалят. Дънки има навсякъде, но с шарении или в турско синьо. Аз конкретно исках мини модел, н а моите дънки, примерно. Купих такива от магазин " Малечко" на Оборище, струваха 36 лв. Дънките са за 1.8 м.
Цитирай

София

В почти всички детски магазини има дънкови изделия.

Peace
Цитирай

гр. Варна

Аз пък мисля да те посъветвам  тъй като ти гледам лентичката  да купиш дънков гащеризон за бебчо, защото ще му е по-удобен, а аз купих на малкия на протест(за 18 мес.) и както казват момичетата по-горе да са с ластик.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора