Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

малкия ми брат Ицо е в деветия месец!Искам да ми кажете някои полезни неща за този период.Или да се изразя по точно нещо по специално което се прави около таза възраст!Някаквинови храни,НЕЩО ЗА ГЪРНЕТО И ПРОХОЖДАНЕТО и ощо взето това!Моля оставяйте мненията си!и ми помогнете Razz
Цитирай

Кори Селести

Smile) za gurne...znam li...moje bi mu e ranichko, osven ako ne ste reshili da go svikvate veche....
inache za prohojdaneto...ne e niakakva filosofia:)
durjish go za ruzete, toi pravi purvi stupki....i taka dokato prohodi:)

ama ti...po-dobre si igrai s nego niakak si...zabavliavai go s igrachki taka, che hem da mu e intersno hem da uchi razni neshta, kato zvetovete naprimer...Smile
Цитирай

Видин; Италия

Very Happy  Very Happy  Very Happy
ами може да запо4нете да ядете яице или рибка, ако не сте опитвали до сега. Ние позакьсняхме, за6тото много поврь6тахме.
За гьрне може малко да е рано, но пьк може и да му хареса на малкия, после 6те свикне по_бьрзо.
Пьрви стьпки ако е по_активно детето, някоя нова думи4ка .
Цитирай

Стара Загора

Здравей djeilo, в деветия месец започнах да поставям дъщеря си на  гърнето и минаха около две седмици докато и науча режима на изхождане. Сутрин, като се събуди веднага я поставях и после още два-три пъти през 20-30 мин., тъй като ядеше през нощта мляко (т.е. айрянче) и сутрин пишкаше по-начесто. От обяд на тататък това ставаше през час-два, но пак зависи от количеството течности , което приема детенцето, а ака обикновено сутрин и следобяд. На 10 месеца и 4дни направи първите 2-3 крачки самостоятелно и сега на 12 месеца ходи долу-горе стабилно. В края на 9м. започнах да й давам да опитва и от нашето ядене и без това не използвам много подправки и рядко ядем пържено, но в тези случаи разбира се не й давам от тази храна. Едва в края на 10м. дъщеря ми започна да се изправя сама в кошарата, може би защото много малко време желаеше да стои там, а сега единствения начин да я накарам да седне да си играе е на гърнето, постоянно иска да ходи, не иска и да си помисли да седне на земята или в кошарата., но и на гърнето не мога да я държа повече от 15-20 мин. макар, че тя може да си дреме там и 40 мин. е не винаги разбира се !!!
Ами това е от мен и все пак знаеш, че всяко дете си има различни предпочитания и различно време за започване на различните дейности.......ЧАО !!!
Цитирай

Да ви кажа опитвали сме нови храни!Като яйце,риба!Давали сме му и тоза храна която янем!Доста му харесва.Сега мислим да го слагаме в гърнеото,да видим дали ще иска.Прави крачици но някой трябва да го държи.Иначе без проблем обикаля къщата с проходилката си!е това моля ви оставяйте мненията си!ЧАО  
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.