Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ноем. 2007, 16:35 ч.

Спешен Въпрос (за смесване на млеката)

• 787
  • 7
  •   1
Отговори
  • морето и сините вълни :)
Момичета до сега  бебчо беше на  Фризолак .Акото му беше добре  акаше по 2 пъти в денонощието,ноо много повръщаше от него.Преди Фризолака бяхме на Нутрилон Нисколактозен (бях писала в друга тема Peace)Но го спряха (нямало внос)Та сега Минахме на Нутрилон 1-чка.Но днес има разтройство от него Sick Sick.от нисколактозния се беше запекъл а сега от 1-чката  с разтройство.Е няма средно положение.. ooooh! ooooh!та въпросът ми е следния

Мога ли да смеся  Нисколактозния Нутрилон с Нутрилон 1-чка .Примерно 3:2 лъжички.Някой правил ли го е newsm78 newsm78

Защото вече незнам какво да правя с тези млека.Гледах съдържанието на Фризолака и Нутрилон 1.Разликата е единствено в  Пребиотиците.На Нутрилона са в повече.Това има ли някакво значение  за акането newsm78 newsm78 newsm78

А сега пак има внос от Нутрилон нисколактозен.Та затова питам дали мога да ги смеся двете.Педито  неща да я питам щото горката е много бозава в таз тема.По тъпа педиатърка не съм виждала #2gunfire #2gunfireДобрече идва декември

Мерси предварително Peace

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 07:32 от Vivi

# 1
  • София
Аз по-принцип не съм привърженик млеката да се сменят много много, освен ако наистина не е наложително. Избери най- подходящото за детето ти и давай само него. Това е моето мнение Peace

# 2
Аз честно казано не знам дали можеш да смесваш така млека  newsm78. Но по принцип има значение дали млякото е с пребиотици (те се добавят за по-добър ефект на червата). Следващият клас на млеката с пребиотиците са тези АМ, които съдържат пробиотици - живи бактерии, които регулират стомахчето на бебето. Ако искаш опитай с такова АМ, но се консултирай първо, защото май си направила доста смени на млека  Confused   

# 3
  • гр.Пловдив
Ние сме на милумил страшно съм доволна проблеми не сме имали никакви.Ако имате проблем с повръщането давай фризовом,снаха ми си реши проблема с него,но милумила също е по-гъст и може да ти свърши същата работа,а от него и акото е нармално.за смесването на две млека аз съм против.ако милумила те притеснява вземи нутрилон комфорт омнео той помага и за повръщането и за акането. Hugти решаваш

# 4
Ами направила съм смени защото нито едно мляко не понася добре на бебето.Едното мляко го  разхлабва а от другото повръща като замаян. ooooh! ooooh! ooooh!Затова казвам че средно положение няма...Аз не искам да му сменям млеката но  като не му е добре на детето с това мляко какво да правя Thinking Thinking

Относно тези АР млека- също има жестоко разтройство.От рожковите ли там де да ги знам   съставките им.Направо вече съм шах и мат

# 5
  • София
Лошото е, че както си писала май педито ти е много добра, аз винаги се допитва до мойта. Дано майчетата  тук ти дадат добри съвети и успеят да ти помогнат. Успех  bouquet

# 6
  • Варна
Може да ги смесваш. Пробвай и виж ако това е добре за стомахчето му карай така. Ние откакто се роди Нелия сме все на Нутрилон 1. Като беше около 2 месеца имаше проблем беше се запекла и започнахме да смесваме Нутрилон 1 с нутрилон комфорт за да може поне веднъж на ден да си ака. Така беше докато не навърши 4 месеца. Спряха коликите спря запека и сме си само на Нутролин 1. Недей да сменяш бързо млеката и то от една марка на друга.
За в момента да овладееш положението може да дадеш на детето малко оризова вода, ако е много тежко разстройството.

# 7
Веси-месри за отговора.Таман вече се чудех какво да правя ooooh! ooooh!
Но интересното е че от вчера не е акал.а вчера имаше съвсем малко разтройство. Thinking ThinkingМоже и да се оправи проблема пък..ще го следя.Но мисля да не сменям вече марки защотот   горкичкото    направо го побърках от смяна на млека Sick

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт