тампони или.......

  • 6 498
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 069
Можеш да се ъпдейтнеш по въпроса за превръзките в някоя аптека и, уверявам те, ще ти бъде от полза.
А на въпроса ми за ставането нощем какъв ти е отговора?

# 46
  • Мнения: 7 723
Можеш да се ъпдейтнеш по въпроса за превръзките в някоя аптека и, уверявам те, ще ти бъде от полза.
А на въпроса ми за ставането нощем какъв ти е отговора?
Не ставам нощем.
Въпроса ти ми предизвика още спомени.... Whistling
Спомних си как не можех да се отпусна да спя спокойно,
да не би случайно да се обърна в съня си по гръб,
защото тогава ставаше страшно- всичко изтичаше право на чаршафа.... ooooh!
....(не че от спането на една страна не изтичаше отстрани, де) Simple Smile
А ти как успяваш да спиш цяла нощ?
Да не спиш права? Или за по- сигурно- на челна стойка? Thinking


п.п- а за аптеката......непременно ще се ъпдейтна Hug

# 47
  • Мнения: 6 167
Никога не съм използвала тампони.
Мисля си, че това е една от причините да не съм имала никакви инфламации, течения и пр. ежедневности за много жени. Може и да не съм права, разбира се, но някак си съм убедена за себе си.  Не държа нищо до 'спрарянгясване" също така Laughing

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 779
И аз като Руска нямам убеждаване, че тия памперси са по-добър вариант. От гледна точка на удобство го казвам. Не ставам нощем да си сменям тампона, спя си като бебе, а едно време ставах да сменям превръзки, да се пера и какво ли още не. Ще си взема бележка от всичко, което казахте за тампоните обаче, не ги знаех тия опасности и сега ще бъда по-внимателна. Благодаря за инфото.   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 069
Спя си цяла нощ като буболечка. Имам една малка тайна във връзка с омазването, но ще ти я споделя друг път.
А ти, ако не минеш на превръзки, поне си навивай часовника през 3 часа да те буди, защото иначе рискуваш, нещо много по- лошо и от най- голямото омазване, да те сполети!

# 50
  • Мнения: 7 723
Спя си цяла нощ като буболечка. Имам една малка тайна във връзка с омазването, но ще ти я споделя друг път.
А ти, ако не минеш на превръзки, поне си навивай часовника през 3 часа да те буди, защото иначе рискуваш, нещо много по- лошо и от най- голямото омазване, да те сполети!
newsm78

Сега остава да споделиш и великата си тайна.... Whistling

# 51
  • Мнения: 10 758
Ползвала съм няколко пъти тампони.Е няма сила на света, която да ме накара да си сложа такова чудо в тутурутката.Освен това получавах и обриви.
Не, благодаря.
Ползвам само превръзки.Не протичам, не прокапвам, нищо не излиза от тях.Удобно ми е.Спокойно ми е.Знам, че бълвоча дето излиза не се задържа вътре.
Руске, от превръзките от едно време, не е останало нищо.Сегашните са страхотни.
През нощта и на челна стойка да застана, пак няма да изтече нищо.

# 52
  • Мнения: 7 723
.....Сегашните са страхотни.
През нощта и на челна стойка да застана, пак няма да изтече нищо.
А, това е сигурно! Joy

# 53
  • Мнения: 10 758
.....Сегашните са страхотни.
През нощта и на челна стойка да застана, пак няма да изтече нищо.
А, това е сигурно! Joy
Знаеш за кво ти говоря, не ми се прави Whistling

и аз имах гадни спомени от едновремешните превръзки, но сегашните нямат нищо общо с онези.

# 54
  • Мнения: 83
не мога да ползвам само тампони,не се чувствам много комфортно с тях,
но да са вредни за първи път чувам  newsm78

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 779
Доживях да участвам в спор 'тампони срещу превръзки'.  ooooh!  hahaha Нещо отбора на тампоните е много 'лабав обаче.  Crazy Я по-сериозно тампониерките(почти като тамплиерките)!  Joy

# 56
  • Мнения: 10 758
Доживях да участвам в спор 'тампони срещу превръзки'.  ooooh!  hahaha Нещо отбора на тампоните е много 'лабав обаче.  Crazy Я по-сериозно тампониерките(почти като тамплиерките)!  Joy
Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 7 723
Доживях да участвам в спор 'тампони срещу превръзки'.  ooooh!  hahaha Нещо отбора на тампоните е много 'лабав обаче.  Crazy Я по-сериозно тампониерките(почти като тамплиерките)!  Joy
Може да сме малко, ма сме по- силни Hug

Не мога да ги разбера, честно! ooooh!
Мчи то мирише, бре! Sick

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 779
Доживях да участвам в спор 'тампони срещу превръзки'.  ooooh!  hahaha Нещо отбора на тампоните е много 'лабав обаче.  Crazy Я по-сериозно тампониерките(почти като тамплиерките)!  Joy
Може да сме малко, ма сме по- силни Hug

Не мога да ги разбера, честно! ooooh!
Мчи то мирише, бре! Sick

И особено ако сме толкова подвижни и се чекнем колкото тоя твоя Дядо Коледа.. превръзки лиии.. 'бегай, че пръскам!' ще стане работата  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 10 758
Доживях да участвам в спор 'тампони срещу превръзки'.  ooooh!  hahaha Нещо отбора на тампоните е много 'лабав обаче.  Crazy Я по-сериозно тампониерките(почти като тамплиерките)!  Joy
Може да сме малко, ма сме по- силни Hug

Не мога да ги разбера, честно! ooooh!
Мчи то мирише, бре! Sick
И гъза ти мирише, ама си го носиш Mr. Green

Колкото мирише с тампоните, толкова и с превръзките.

Общи условия

Активация на акаунт