De broma en broma, la verdad se asoma - España

  • 20 111
  • 288
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
България  +  España


                       
това сме ние       
     

Andalucía 
Dimanna                                Sevilla / Варнa                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
clara                                      Marbella / Русе                                                                       София 06/09/2007
milenadk                                San Juan de Aznalfarache                                                        Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                  Roquetas de mar                                                                       Хектор 28/07/06
Aragón
Dark                                       Zaragoza/ Хасково                               

Cantabria
Asto                                           Santander / Свищов                                                                 Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                        Valladolid / Благоевград                                                                 Добромир 15/10/2007
Nadqsf                                         Valladolid / София

Castilla-La Mancha
Bec                                             Azuqueca de Henares / Созопол 
dunda                                          Albacete / Плевен                                                                   Александър и Даниел
Mimiii                                         Valera de Abajo / Плевен                                                          Иво 09/04/2005
saby                                             Alcazar de San Juan / Казанлък                                              Йоана 03/11/2006
Val                                               Toledo / София                                                                        Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                        Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                                                              Алисия 04/11/04
dun4e                                        Lleida                                                                                               Карина 18/11/2003
Jupeto                                       Barcelona / София                                                                         Боян 30/10/2006


Islas Baleares
Diddy                                          Palma de Mallorca / София                                                       Даниел 14/01/98
Lovely                                        Palma de Mallorca
plamplam                                  Palma de Mallorca / Варна


La Rioja
mama na Deni                             Logrоño / Пловдив                                                                     Денис

Madrid
Пепита                                     Madrid / Пловдив                                                                       Мариела 05/06/06
Xapa                                           Madrid / Сливен         
Dime                                         Alpedrete / Бургас
friki                                              Collado Villalba / Ботевград                                                         Андрес 07/10/06
Каr4ita                                       Madrid / Добрич                                                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                         Villalba
mimky                                        Мадрид / Пловдив
Rali_80                                       Madrid / Враца                                                                           Цветина 11/06/2007         
sl                                                 Мадрид                                                                                         Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                       Madrid                                                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                         Getafe / Пловдив                                                                       Милен и Виктория
 


Murcia
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                                               Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                              San Pedro del Pinatar / Рупци                                            Ния 19/02/2003


Navarra
Доностиа                                             Pamplona                                                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                           Navarra
chausheva1                                          Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                            Valencia / Пловдив                                                                      Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                                                             Кристина 19/04/06
Ameliya                                               Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                                Benidorm / Варна                                                                        Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                          Ontenyente / Шумен                                                                 Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                             Elche / Габрово                                                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                               Villena / Плевен                                                                          Мартин
Gery_Cherry                                      Benidorm / Пловдив
gery_to                                           Denia / Сливен                                                                               Димитър 24/07/06
maripossa                                        Picassent / Кърджали                                                                Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                           Altea / Павликени                                                                                          Ралица 21/10/07
Nena33                                              Valencia                                                                              Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                             Valencia / Плевен                                                                         Никола 03/04/07     
Silveto                                              Villa Joyosa                                                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                                                          Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                                      Torrevieja/                                                                                    Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02
                                                                             
Silvimi                                                  Valencia                                                                                         Давид 29/10/2005
Magla_ta                                           Valencia                                                                                         Maрия, Анастасия 14/11/2006

# 1
  • Мнения: 1 246
Един път и аз да се запиша първа,не 4е пиша много ,но все пак. Simple Smile
Мимки,още ли си с тази упорита настинка,много неприятно.
Алисия пак се разболява,не знам какво да я правя,5 дни на коле и пак си загуби гласа.Все е на сиропи...

Аз няма какво ново да кажа,пожелавАМ,на болните бързо оздравяване. Мисля си за Коледните подаръци,какви да бъдат.
Дун4е,,добре те разбирам,така е по празниците. Confused

# 2
  • Мнения: 1 461
Здравейте
Аз несъм влизала няколко дена, защото мая беше зле, 4 дена беше с температура 39,3 и от нищо не се повлияваше, имах си от БГ лекарства но не помогнаха. И накрая със студени чаршафи я свалихма и така по сели нощи, за 4е дена съм спала едва 6,7 часа ooooh!. Добре че мъжът ми  почива два дена и беше плътно до мен. Ходихме на лекар педиатъра ни се отнася много добре с нас, изписаха антибиотик. Днес е по добре но много плаче, а аз съм страшно изтощена.
Вес аз искам много да се видим но надалеко сама с двете немога да мръдна, аз съм в Мостолес.
Мимки оправяй се вече миличка
Анет аз съм я правила тази диета, но тази супа я много гадна, неискам да я помирипа дори, правила съм я три пъти има ефект определено.
Бари за съжаление всички деца който ходят на училище са така, дано се оправите бързо
Ставам че имам много работа, ще гладя ,ще готвя пак ще стане 2 часа

# 3
  • Мнения: 1 271
Влизам само да ви пожелая лека нощ и на всички болнички бързо оздравяване.До утре, нов ден-нов късмет!  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 789
Да се разпиша и аз в новата темичка.

Вес, много ми харесват пословиците и поговорките,които слагаш като заглавия на темите.Някои си ги слагам от време на време като подпис в Скайп-а.

bari,и аз го имам тоя проблем с Иви.Миналата седмица свърши с антибиотика,тръгна на градина,и от вчера пак му потекоха сополите.Ужас.А той иначе е културен.Идва при мен и моли-"Мимиии,тий носето"

silrai,ама ти наистина набързо.Как сте,кажи нещичко.Много работа ли ти се събра?

kar4ita,много е изтощително това будуване.Случвало ми се е,когато Иви изкара гнойна ангина.Увиване с чаршафи,никакви сиропи не помагаха,а той милият нямаше сили дори да плаче.Дано оздравее скоро Мая.

# 5
  • Мнения: 1 271
Mimiii ,  Laughing набързо, да, ама наистина сега се усетих  Joy

Добре сме, малката продължава да не спи, аз също покрай нея, снощи правихме купон до 12 и 30 часа едвам я сложих да си ляга.Хм..., май нощна птица ще е... newsm78
А за работата, какво да ви кажа, то при мен е на моменти, сега е затишие пред буря!Надявам се тази Коледа да мога да изненадам семейството си с тортичка, защото предишните Коледи... #Crazy
kar4ita много лошо това с детенце.Много е мъничка, пък и такава висока температура.Можеш да слагаш на ходилцата и резени лук, увиваш крачетата с вестник и чорапки отгоре, обаче от сега те предупреждавам , рев ще пада, не че я боли, но ще и е студено.Сваля много бързо температура.
Вече така ще бъде душичко-няма спане, няма ядене, когато можеш подвивай крак, защото докато не станат поне на по  5 годинки, сън и спокоиствие нямаааааааа.
 Хайде , че се отплеснах, утре повече, сега ще ходя да спяяяяяяя Joy Joy Joy
Лека нощ и да сънувате цветни сънища.

# 6
  • Мнения: 409
Здравеите!Вес темата е страхотна както винаги Hug.silrai твоите са големи кукли браво Hug.Мимки по4иваи мила продалгаваи 4ая и плодовете.И моя о6те има гадните сополи е направо ми писна с тази епидемия.Тук през деня е много горе6то,ве4ер студ.Кар4ита дано се оправя малката барзо Peace аз да ти кажа не сам смавала голяма температура на моя,а и като му дам не6то и си я сваля веднага.Анет кажи каква е тази диета и аз да смакна 25 кила!Каде мога да я про4ета?За ваксините мисля 4е е малак за Перивинара newsm78.На нас ни биха на 2 месец 4 ваксини,и ми казаха за Перивинара да отидем на 6месец.И така после я бихме на 8 месеца ,през два месеца.Ами това е от нас,наки4ихме елхата в нас Laughing.Нали ни е парва година и му е много интересно,сам си пуска лампи4ките,дух аги да изгаснат Mr. Green,бута игра4ките.Много е интересн милия 6те го снимам някои пат и 6те сложа снимки.Целувки и лека Hug

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 03:58 от ROZI24

# 7
  • Мнения: 789
Добро утро на всички Hug!



Mimky,оздравявай вече.Съсипа те тая настинка.То пък е и лошото при теб,че не можеш да пиеш по-силни лекарства.Поне "Парацетамол" не може ли?

silrai,блазе ви Hug.Как ми се ще ако знаеш и ние да посетим близките си.Ама на лято.

ROZI 24,много рано сте сложили елхата.Ние я слагаме някъде към 15-20 декември.Иви миналата зима само я гледаше малко плахо,но тая....горко и.

Gery_to , Val , Gaby , Saby , Хара , къде се изгубихте?

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Хайде и аз да се вклУ4а Crazy,без мен на кьде Party.
Mimky,Ще видиШ как като се роди бебо4о ,Ще кажеШ ,4е цял живот си искала моми4е Wink.Аз така все повтарях,4е искам моми4е,искам моми4е и като забременях Party си знаех 4е е мом4е Laughing(и аз като бабите говоря hahaha)Та като се роди малкото ми 4ове4е ве4е бях сьвсем сигурна 4е цял живот сьм искала мом4е Crazy,е да се надяваме 4е следваЩото(когато дойде и ако дойде някога),Ще е моми4е Wink.

Mimiii,ух с Mimky са ви толкова еднакви имената ,4е ако ги сбьркам някой пьт няма да ми се сьрдите Embarassed.ЗА финансовото положение те разбирам Sunglasses и аз сьм на сьЩият хал....пьк оЩе даже колата не я карам Confused.Хайде след празниците ка4вате се на колата С НОВИТЕ гуми задьлжително и ви 4акам Hug.Без нови гуми не ви искам Naughty,има една реклама по телевизията в която казват"Lo importante es volver" и така ми се е набила в главата ,4е всеки пьт като се ка4а в кола си слагам колана,та даже и в такси да се ка4а Embarassed
Наистина след като пиШем толкова много време тук някои от нас стават доста близки.....дано пове4е успеем да се среЩтнем Wink.

Лудетина,да покажеШ снимки на бонбон4ето после Wink...мммм по между другото това са ми лУбимите бомбони Embarassed.

Марица,мноооооооооооооооооооооооооооого се радвам ,4е сте добре,направо като про4етох ми стана едно такова хубаво.Наистина много се радвам за вас Hug.

Silrai,много са ти сладки де4ицата Heart Eyes,да са ти живи и здрави  bouquet.Малкото 4ове4е(по малкото де Laughing) си прили4а с Алекс като беШе мальк Wink.

Elibg,аз на Алекс сьм му сложила вси4ки вьзможни ваксини......не сьм му сложила тази за които не знаех ,4е сьЩествуват Simple Smile,аз сьм за ваксините Peace,не бях му сложила ваксината за варицела и се разболя от варицела,пьрво се разболя племенницата ми,която я прекара доста тежко милото детенце,беШе няколко дни подред с мнооооого висока температура,когато разбрахме ,4е е болна ве4е заведох Алекс и му сложихме ваксината на него Confused,но......ве4е е било кьсно...бил е заразен .НиЩо де ,с ваксината по4ти не се усети варицелата,имаШе само три пьп4ици на гьрба Grinning,даже температура не вдигна,но......зарази около себе си вси4ки ooooh!.Та така.....ако му я бях сложила преди да се разболее можехме да спестим неприятностти(в слу4ая ,на другите).

kriss,Аз сьм в Толедо.Само 4е не разбрах какво то4но те интересува Embarassed,за детските градини,за живота тук за работата? Embarassed
А и заЩо питаШ за Толедо,след като мьжьт ти Ще е в Quintanar de la Orden?
Зна4и аз мога да ти кажа за Толедо Wink,но сигурно разликата от тук и в Quintanar de la Orden,няма да е много голяма.Пьрво както са ти казали моми4етата трябва да нау4иШ езика,заЩото ако не знаеШ език няма да можеШ да си намериШ работа като неЩо пове4е от сервиТиОрка или да 4истиШ по кьЩите.В което няма ниЩо лоШо разбира се Wink.Но аз разбирам ,4е да дойдеШ от Бг ,кьдето имаШ сравнително хубава работа и уреден живот и да по4неШ да 4истиШ на някого си е малко гадно.
Моето дете ходи на детска градина от 4 месе4но Confused,като беШе малко ходеШе  на 4астна детска градина а като дойде срока да го запиШа в дьржаваната детска градина го записах там.В 4астната градина плаЩах около 150 евро на месец като аз си носех млякото(беШе на 4 месеца),памперсите,водата и след това пИуретата.НО там издьржахме мноооого малко.
В дьржавните детски градини е най_хубаво Laughing Heart Eyes,там таксите са доста по ниски и отноШението на персонала е мноооого по добро.
Ако пьк слу4айно не намериШ детска градина ,заЩото срока за записване е минал то е доста лесно да намериШ някой на когото да плаЩаШ за да ти гледа детето.
Има у4илиЩа на всеки 300 метра(е не 4ак толкова де Wink) и ако живееШ в някое село около Толедо има автобуси които взимат децата всеки ден сутринта и след това ги врьЩат след у4илиЩе.
Ммм,не зная,..какво пове4е да ти кажа Embarassed,ако искаШ неЩо да питаШ,питай Wink,аз като се вклУ4а следваЩият пьт Ще ти отговоря Wink.
Не се притеснявай Hug,живота тук не е токлова страШен Wink,не е лесен,но оЩе пове4е Щом вие сте двама няма да имате проблеми(стига поне единият от двамата да работи Wink).
Аз сьм сами4ка с дете пьк ей ме hahaha.......нали знаеШ 4е трьните най_трудно се изкореняват Laughing

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:42 от Val

# 9
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Mimiii,направо като гледам какво кафе си ни предложила и на мен 4ак ми се припива кафе Embarassed,а не пия кафе Grinning Laughing,не сьм фенка аз на такива работи Wink.САмо минерална вода и батидос Laughing,да му се невиди и като карам толкова здравословен живот да ми се отразява поне на килограмите Close а то.....обратното Close.

И ние сложихме елхата,е сложихме смао едната де,тя е от тези "полуфабрикат" Wink,вклУ4ваШ я в контакта и по4ва да свети Laughing,другата оЩе и е рано,но ина4е по прозорците ве4е сме залепили всякакви видове дядо мразовци,елхи4ки,звезди4ки...,в4ера като се прибрах видях ,4е до дядо мраз имаШе залепена и една барби Laughing а до ня един спидер ман hahaha

# 10
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ола,
първо благодарско на Вес за теми4ката. Как се превежда загхлавието _ във всяка Шега има известна доза истина  Laughing
Анетт, да ти се накарам аз за тия диети. Явно си се отказала от кърменето, ако е така смело отслабвай, но ако кърмиШ.... РеШи, кое е по_важно за теб. Не те съдя, ако си реШила да не кърмиШ, то си е ли4ен избор, но ако кърмиШ и правиШ диета си тровиШ детето, по_добре не го кърми. Първо от ограни4ената и еднотипна храна, която поемаШ не му даваШ ниЩо с кърмата. Второ, при отслабването организма изхвърля токсини, които директаменте влизат в кърмата. Правила съм Дукан, за 1 месец бях свалила в БГ 13 кила, то зависи от колко тръгваШ де  Embarassed . Но смятай, 4е детето гладува от кърмата на такава диета. Трици си взех от БГ, тук не съм търсила, но не винаги помагаха. Успех. Как върви работата?
Аз усилено практикувам. Ве4е ми дават и по_сложни неЩа, достъп до системата им с парола.  Party
Хайде и пак Ще пиШа.  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 134
вече нашият тати е далече, все си мислех, че ще ми е гадно, но чак толкова не предполагах  smile3518
Вал, извини ме моя е грешката Мими ми разясни, гледайки тази карта в началото на темите и един атлас в нас реших, че както са очератни и надписани съответно Толедо, Куенка... тези "области" по Испания -това са провинциите ви, а то не било точно така Embarassed както и да е изложих се, но ще вляза в час
А какво се случва в Кинтанар ще пиша щом той пристигне и се обади от там
Благодаря на всички за отговорите, за топлото посрещане, аз не съм много за темата, но ... ми действа доста добре като ви чета Hug

# 12
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Hola guapi!  Flutter
За зелевата супа, нямам думи! Много добра диета! И аз съм сваляла кг с нея и съм много доволна от резултата! Дори след нея не чустваш такъв глад и все ти се ядат плодове или салатки! Но АНЕТ наистина не кърмиш ли? Виждам, че бебето ти  е много малко още, а ти с тази зелева супа и колики можеш да му докараш! Ти най-добре си знаеш, само питам, че и аз искам да слабея, но вече 7 месец се кърмим и не смея да я правя сега!   
За желаещите, това са няколко сайта за зелвата супа:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/351/80/
http://bglog.net/Zdrave/10628
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/c461_0.html
Може ли пояснение за тази диета ДУКАН? Благодаря предварително!
Хубав ден от нас! Скоро сме при вас!
Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 14:12 от drize

# 13
  • Мнения: 1 271
Момичетаааа, стига с тия диети за отслабванеееееееееееее, кажете нещо за напълняване!Хайде, че пак станах 50 кила с мокрите дрехи.Пък ина Бг като си отидем баба ми ще има да опява, как съм отслабнала, как съм се всършила.
Сега на сериозно-някой наистина да е правил такава диета за надебеляване, трябва да кача поне 2-3 килограма, защото сега като ходя и се изморявам, пада ми много кръвното и съм доста анемична, освен това се кърмим.Какво ли не ям-то не бяха пържоли със сирене, пържени картофи и всяко нещо което е забранено в диетите го ям в промишлени количества и пак не качвам нищо.Не ми се ходи по лекари, че току виж ме стреснали с някаква диагноза.Хайде кажете с каква храна се пълнее.

Анетт, ама ти наистина се замисли по въпроса с отслабването и кърменето.Пък и някой отслабват докато кърмят-само едно е важно да се храниш пълноценно и да не прекаляваш(да не преяждаш).Ти си знаеш де!

Габи къде се загуби?Влязохте ли вече в новата къща(може би се пренасяте и нямате все още нет?)?

Радвам се, че харесвате моите принцеси и аз си ги харесвам-много  Joy

За украсата-при нас вече е традиция да украсяваме към 15 декември-до 20 горе-долу сме украсили всичко и на 20-ти вечерта правим палене на всички светлини.Едновременно на елхата и украсата на къщата светлинките светват и е много красиво.Тази година дори ще имаме парти по този повод-на голямата дъщеря приятелчета.Абе въобще при нас винаги е купон, винаги има хора в къщата, почти никога не оставаме без гости и малко или много това ми помага да преодолея носталгията по празниците.Сега дори ще ни е още по празнично, защото малко след празниците ще си ходим на Бг.

Това е за сега от нас.Ще очаквам да видим снимки на всички, които са украсили домовете си до сега.  bouquet
Лек и успешен ден на всички.

# 14
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
за зелевата супа изкарах само една седмица, заради мъни4ето наистина не е добре за него, но за дукан няма никакви проблеми дори и за кърмачки все пак няма да съм на строго протеинов режим, но няма да е проблем ще е разтоварващо
ми от кърменето не отслабвам, не ка4вам но и не отслабвам, толкова ме депресират тези килограми
моми4ета кога ви дойде след раждането, на мен то4но на два месеца след операцията не е ли малко рано
не съм се отказала да кърмя на малкия все пове4е му харесва и все пове4е предпо4ита гърдата което ме радва много, с коликите ве4е нямаме проблем, грипа по4ти го преборихме без антибиотици, само аперитал за гърлото
днес ни биха задължителните ваксини, перивинар ще слагаме на 3 и 4 месеца
наддали сме 1150 и 5 см много съм доволна ве4е малкото 4ове4е е 5750 и 60см, а колко мъни4ък се роди, 4ак не мога да повярвам
4акаме баща ми тази седмица и ще си имам пълна къща
коледната украса не съм я наредила, но има време, имам много работа в офиса, а и пак ми се обадиха от агенцията ми за преводи а един спешен превод за една испанска фирма която кандидатсва в един конкурс за разширяване на софийското метро
на болни4ките да оздравяват
гери радвам се за твоя стаж ве4е по уверена ли се 4увстваш? има ли някакви изгледи за работа, някои в бенидорм да търси работа в офис???

Общи условия

Активация на акаунт