Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ноем. 2007, 23:18 ч.

Не иска манджи

• 403
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте д-р Слънчева!
Дъщеря ми - на 1,8 г. отказва да яде манджичките, които доскоро хапваше. Готвя й всеки ден - със зеленчуци, с месо или хапва от общата храна, ако не е солена и с подправки. Интересното е, че с желание продължава да яде пл. кисело мляко, кремчета, каши, плодове, пие сокове и ....адаптирано мляко - Фризо 3 -  от 1 до 3 г. Това, което ме притеснява, е че с отказа от другата храна, не приема необходимите й хранителни вещества. Моля Ви за съвет - вече не знам какво да правя. Превръщам се в маймуна, за да хапне от обяда си. Иначе пие и адаптирано мляко, защото аз съм против киселото преди навършване на 1 г. - след това тя категорично отказа да го яде. Преди ден правихме изследвания на кръв и урина, заради силно зачервено дупе, което не минаваше, но всичко с изскледванията е ок. Извинявам се за дългия пост. Благодаря предварително!

# 1
Явно си прави диета! Laughing Изчакайте 3-4 дни и предлагайте само това което обича да яде и след това постепенно и включете от манджите напр. кюфтенце със сос, мусяка, пилешка супа. Между основните яденета не давайте нищо друго освен плод, плодово пюре или сок.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт