Осем деца натровени от лекарство в 11 ЦДГ-Лозенец!

  • 31 268
  • 602
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 210
Днес съобщиха, че снощи са претърсили цялата детска градина... не са открили нито блистер,нито кутия newsm78 и до колкото разбрах никое от децата не е разказало за лекарството... все още не са на ясно от какво точно лекарство са пили...

Просто не мога да повярвам, че е възможно детенце да го е внесло в градината и нито родителите, нито персонала да не забележат ooooh!
Добре,че не е внесло отрова за мишки или нещо друго... не ,че подценявам медикаментите за високо кръвно... Sad

Този на когото са лекарствата заслужава един лют скандал, пък ако беше моето дете... май нямаше да се размине само със скандал Embarassed

# 31
  • Мнения: 25 599
В крайна сметка какво са пили децата?
Всяка медия споменава различно лекарство - диазепам, лексотан...
Тук чета нефидипин...  newsm78

# 32
  • Мнения: 503
Дълго време са били без наблюдение. Това е. Няма значение от къде са дошли хапчетата. Имало разминаване във версиите на децата и персонала. Много се дразня, когато някой се ос*ре, после да замазва.

# 33
  • Мнения: 1 666
Ама какъв лют скандал! Те направо са си за бой #Cussing out #2gunfire! Добре, че е малкият дявол и дечицата са добре!

# 34
  • София
  • Мнения: 15 458
От Пирогов, казаха , че нямало опасност за децата СЛАВА БОГУ! Но цифрата, която чух беше над 20  newsm78!?
Не мога да разбера тея стрини там кво са правили, докато 20 деца са си разменяли хапчета диазепам (за кръвно)  #2gunfire
Диазепама не е за кръвно.  Горките дечица. Сега се чудя на кой може да е лекарството и как никой не е видял ,че го пият?

# 35
  • Мнения: 3 447
В крайна сметка какво са пили децата?
Всяка медия споменава различно лекарство - диазепам, лексотан...
Тук чета нефидипин...  newsm78
Лесксотан и нефидипин, казаха по Нова.

# 36
  • Мнения: 3 405
И се прокрадва версия, че на децата са им давани лекарства, за да са по-спокойни!

Ужас. Как така? Кой ще реши на своя глава кое дете е спокойно и кое не и дали имат всички нужда от успокоителни? Без да се уведомят родителите, без лекарска експертиза. Това е престъпление.

# 37
  • Мнения: 3 447
Ама какъв лют скандал! Те направо са си за бой #Cussing out #2gunfire!
Какъв скандал, какъв бой... това е подсъдно, според мен.
Версията, че са им давани нарочно, ми се вижда вече фантастика... или може би аз съм прекалено наивна.

# 38
  • Мнения: 25 599
Ако се установи какво точно са пили децата, по-лесно може да се установи откъде са попаднали лекарствата в тях и кой е отговорен за това.
Също и самите деца ще си кажат, разбира се. Те всичко си казват.

# 39
  • Мнения: 1 666
И се прокрадва версия, че на децата са им давани лекарства, за да са по-спокойни!

Ужас. Как така? Кой ще реши на своя глава кое дете е спокойно и кое не и дали имат всички нужда от успокоителни? Без да се уведомят родителите, без лекарска експертиза. Това е престъпление.

И аз съм на това мнение, но явно има такава версия, защото това беше въпросът на репортера към полицая комисар еди-кой-си.

А може би няма единна версия за вида на лекарството, защото незнаят какво точно е  newsm78

# 40
  • Мнения: 503
И се прокрадва версия, че на децата са им давани лекарства, за да са по-спокойни!

Ужас. Как така? Кой ще реши на своя глава кое дете е спокойно и кое не и дали имат всички нужда от успокоителни? Без да се уведомят родителите, без лекарска експертиза. Това е престъпление.
Абе и това си помислих, но не посмях да го изрека.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 458
Днес съобщиха, че снощи са претърсили цялата детска градина... не са открили нито блистер,нито кутия
Ако е занесено от дете, то не би могло да скрие опаковката така, че никой да не я намери. Явно е някой от персонала, намерил я , изплашил се е и я изхвърлил извън района на градината.

# 42
  • Мнения: X
На моя приятелка и се е случвало като малка, в елитна детска градина в Изток, където по онова време не живееше кой да е. Та на майките им направило впечетление, че като взимат децата си от градина са сънливи и трудно се движат.
Излязло, че лелките им давали успокоителни, за да са мирни и да слушат. Факт. Случвало се е. Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 25 599
Хайде да не истерясваме и да не пускаме фантазиите в ход!  Peace
Мисля, че истината много бързо ще се разкрие. Остава само да почакаме малко.

# 44
  • Мнения: 210
Не мога да разбера... преди половин час видях и чух, че са 14 деца, че е за понижаване на кръвното налягане, но не се знае от какво точно лекарство са пили, нито от къде и кой го е взел и дал на децата...

Много увеличавате бройката и вече сте изследвали лекарството newsm78
В детската градина нямало такива лекарства , как никой не знае какво има в лекарския кабинет? newsm78

От къде черпите тази информация? ... редно е да съобщите източника си Crossing Arms
Аз от сутрешните блокове...

Днес хората си водят и взимат децата по всяко време... никой не би рискувал да ги упои точно по тази причина... да не говорим за  проверките...

Общи условия

Активация на акаунт